Inloggen
Hockey
Handige links
Agenda
20-9 
Masterclass Arbitrag
1-10 
KNHB Spelregel Café
2-10 
Bestuursvergadering
8-10 
HC-vergadering
12-10 
Uitlegavond tbv sche
16-10 
Uitlegavond tbv sche
18-10 
Examen scheidsrechte
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
Meisjes B3 
Jongens B1 
Heren 2 
Meisjes D1 
Meisjes B1 
# tegen = aantal doelpunten tegen
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

22 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 4300 MHC Fletiomare MA1 13:30 14:15 Veld 1 - Rabobank  info
Meisjes A2 4332 Almeerse HC MA2 40 13:20 14:30 uit -   info
Meisjes A3 4451 Larensche Mixed Hockey Club MA4 0 15:45 16:15 uit -   info
Meisjes A4 4541 HC Leerdam MA2 45 16:30 17:45 uit -   info
Meisjes A5 4638 Hockey Club Houten MA6 15 12:30 13:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes B1 4734 SV Kampong Hockey MB2 11:30 12:30 Veld 1 - Rabobank  info
Meisjes B2 4900 Hockeyclub SCHC MB4 20 15:55 16:45 uit -   info
Meisjes B3 5041 Hilversum MB5 16:55 17:45 Veld 2  info
  hoekvlaggendienst  
Meisjes B4 5025 Baarnse Mixed Hockey Vereniging MB4 25 14:35 15:30 uit -   info
Meisjes B5 5171 Loenense MHC MB6 30 15:00 16:00 uit -   info
Meisjes C1 6052 VMHC Spitsbergen MC1 45 10:15 12:00 uit -   info
Meisjes C2 6184 SV Kampong Hockey MC3 11:45 12:30 Veld 2  info
Meisjes C3 6580 Holestick MC2 45 11:00 12:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C4 6846 H.C. Eemvallei MC7 14:45 15:30 Veld 3  info
  hoekvlaggendienst  
1 x MB1 jeugd scheidsrechter // begeleiding door team is geregeld
Meisjes C5 6856 HC Rijnvliet MC3 13:15 13:45 Veld 3  info
1 x JA1 jeugd scheidsrechter
Meisjes C6 7122 HC Rijnvliet MC4 13:45 14:15 Veld 2  info
1 x MB1 jeugd scheidsrechter
Meisjes D1 5341 SV Phoenix MD2 09:45 10:45 Veld 1 - Rabobank  info
Meisjes D2 5558 Zwaluwen Utrecht MD2 15 12:15 13:00 uit -   info
Meisjes D3 5686 Zwaluwen Utrecht MD3 09:35 10:15 Veld 3  info
1 x MA1 jeugd scheidsrechter
Meisjes D4 5840 SV Kampong Hockey MD9 10:15 10:45 Veld 2  info
1 x MB3 jeugd scheidsrechter Marcell zal begeleiden
Meisjes D5 5829 HC Geldermalsen MD3 45 11:30 12:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens A1 2761 MHC Woerden JA1 16:45 17:45 Veld 1 - Rabobank  info
  hoekvlaggendienst  
* met bonds collega + axiwi communicatie *
Jongens B1 3065 Almeerse HC JB3 15:00 16:00 Veld 1 - Rabobank  info
(axiwi communicatie)
Jongens B2 3137 Gooische Hockey Club JB5 50 13:25 14:45 uit -   info
Jongens C1 3539 Hilversum JC2 45 09:30 10:45 uit -   info
Jongens C2 3638 Loenense MHC JC3 15:30 16:00 Veld 2  info
1 x MA1 jeugd scheidsrechter; begeleiding Dhr Brinkman
Jongens C3 3776 MHC Fletiomare JC5 25 13:50 14:45 uit -   info
Jongens D1 4058 MHC Fletiomare JD2 25 09:20 10:15 uit -   info
Jongens D2 4273 MMHC Voordaan JD5 11:30 12:00 Veld 3  info
1 x JB1 jeugd scheidsrechter, begeleiding door Wouter van den Berg

22 september | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 6E1 2052 Schaerweijde ME4 35 10:25 11:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes 6E2 2020 MMHC Voordaan ME3 08:30 09:00 Veld 3  info
  veld 3c  
Meisjes 6E3 2015 MHC Vianen ME1 20 09:40 10:30 uit -   info
  WATER  
Meisjes 6E4 2053 HC Kromme Rijn ME3 08:30 09:00 Veld 3  info
  veld 3b  
Meisjes 6E5 2008 HC Kromme Rijn ME4 08:30 09:00 Veld 3  info
  veld 3a  
Meisjes 8E1 1572 MHC Woerden M8E1 40 08:05 09:15 uit -   info
Meisjes 8E2 1549 Hockey Club Houten M8E4 08:30 09:00 Veld 2  info
  veld 2cd  
Meisjes 8E3 1509 Hockeyclub UNO M8E2 09:30 10:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes 8E4 1514 CMHC M8E2 08:30 09:00 Veld 2  info
  veld 2ab  
Meisjes F1 2515 Huizer HC MF5 08:30 09:00 Veld 1 - Rabobank  info
  veld 1d  
Meisjes F2 2547 MHC Woerden MF3 40 08:05 09:15 uit -   info
Jongens 6E1 831 Hockeyclub SCHC JE1 08:30 09:00 Veld 1 - Rabobank  info
  veld 1a  
Jongens 6E2 871 Hockeyclub De Haaskamp JE1 08:30 09:00 Veld 1 - Rabobank  info
  veld 1b  
Jongens 6E3 844 M.H.C. Barneveld JE1 35 08:55 10:00 uit -   info
Jongens 8E1 567 Zwaluwen Utrecht J8E2 15 08:45 09:30 uit -   info
  VELD 2CD  
Jongens F1 1172 HC Rijnvliet JF2 08:15 08:45 uit -   info
  Velddeel A. Sproeien vooraf  
Jongens F2 1018 Hockeyclub SCHC JF3 08:30 09:00 Veld 1 - Rabobank  info
  veld 1c