Inloggen
Home
Handige links
Agenda
28-6 
Kamelentrofee D-Jeug
3-7 
Bestuursvergadering
8-7 
HC-vergadering
13-7 
Lustrum Familiehocke
22-7 
Hockeykampen 2019
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
Dames 1 - Beker 
Meisjes B3  12 
Meisjes A5  12 
Meisjes D3  23 
Meisjes C1  24 
# tegen = aantal doelpunten tegen
Trainingsschema
Dit schema loopt van 4-3-2019 t/m 30-6-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:00 Meisjes D3 V2
16:45 - 18:00 Meisjes D4 Nikki Maijer
Sanne Gijzen
V2
16:45 - 18:00 Meisjes D5 Pleun Werkhoven
Silke Huisinga
V2
17:30 - 18:45 Meisjes D2 Gwenaëlle Bizet
Nikki Warries
V1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C3 Femke van Doorn
Iris van Dijk
V2
18:00 - 19:30 Meisjes C5 Audell de Visser
Marleen van Doorn
V2
18:00 - 19:30 Meisjes C6 Isabelle van der Harst
Quirine Stallmann
V2
18:45 - 20:15 Meisjes C4 Charissa Velders V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A4 V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A5 V3 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B3 Bas Baars
Johan Pijl
V2
19:30 - 21:00 Meisjes B4 Danielle Jepma
Jet Wijngaards
V2
19:30 - 21:00 Meisjes B5 V2
20:30 - 22:00 Trimmers Maandag V1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:45 Meisjes C1 Christijn Feijen
Tesse van Broekhoven
V1 - CD
17:15 - 18:45 Meisjes C2 Feline Reulink
Jessie Brinkman
V1 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes D1 Anne Carlijn Hazewinkel
Rianne van der Linden
V2 - AB
18:45 - 20:15 Jongens A1 Sean Bourgonje V1 - AB
18:45 - 20:15 Jongens B1 Sander Both V1 - CD
18:45 - 20:15 Jongens B2 Willem Verhaar V3 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes B2 Natalie Troost
Nicoline Keulen
V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Joseph Flipsen
Vivian Boijens
V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Jeroen van den Berg
Pien Berghoef
V2 - AB
20:15 - 21:45 Dames 2 V3 - AB
20:15 - 21:45 Heren Jong 1 V3 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Sebas Pronk V1
20:30 - 22:00 Dames 1 - Beker V1
20:30 - 22:00 Dames 2 V2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Roeland Valk V2 - AB
20:30 - 22:00 Heren Jong 1 V2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:15 - 16:15 Benjamins meisjes V1
15:15 - 16:15 Jongens Benjamins V1
16:00 - 17:00 Jongens 6E1
V2
16:00 - 17:00 Jongens 6E2
V3
16:00 - 17:00 Jongens 6E3
V2
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1
V2
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2
V3
16:00 - 17:00 Meisjes 6E3
V2
16:00 - 17:00 Meisjes 6E4
V3
16:00 - 17:00 Meisjes 6E5
V2
16:30 - 20:30 Keepers Trainingsgroep V1 - AB
16:30 - 17:30 Jongens F1 V1 - CD
16:30 - 17:30 Jongens F2 V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes F1 V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes F2 V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes F3 Michelle Greve
Stephanie Vos
V1 - CD
17:00 - 18:00 Jongens 8E1
V3
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1
V2
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2
V3
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3
V2
17:00 - 18:00 Meisjes 8E4
V3
18:00 - 19:15 Jongens D1 Koen Vermeer
Rama de Jong
V2
18:00 - 19:15 Jongens D2 Thom Jap tjoen San V2
18:00 - 19:15 Meisjes D4 Nikki Maijer
Sanne Gijzen
V3 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes D5 Pleun Werkhoven
Silke Huisinga
V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Ties de Groot V1 - CD
19:15 - 20:45 Jongens C1 Tim Adema
Tim van der Hulst
V2
19:15 - 20:45 Jongens C2 V2
19:15 - 20:45 Jongens C3 Bart Slingerland V2
19:15 - 20:45 Meisjes A3 Michel Houtzager V3 - CD
19:15 - 20:45 Meisjes B4 Danielle Jepma
Jet Wijngaards
V3 - AB
20:30 - 22:00 Dames 3 V1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 V1 - AB
20:45 - 22:15 Dames 4 V2 - CD
20:45 - 22:15 Dames A V2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens B2 Willem Verhaar V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Feline Reulink
Jessie Brinkman
V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C5 V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C6 V3 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes D1 Anne Carlijn Hazewinkel
Rianne van der Linden
V2 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes D3 Iris van Dijk
Sterre 't Hart
V2 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes A4 V2
18:45 - 20:15 Meisjes A5 V2
19:00 - 20:30 Meisjes A1 V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A3 Michel Houtzager V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Natalie Troost
Nicoline Keulen
V1 - CD
20:15 - 21:45 Heren L1 V2 - CD
20:15 - 21:45 Heren Veteranen A V2 - AB
20:15 - 21:45 Trimmers Donderdag V2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 V1 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 V1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 V1 - AB
16:30 - 17:45 Jongens D1 Koen Vermeer
Rama de Jong
V2 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 V1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2

V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E3
V3 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E4
V1 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes D2 Gwenaëlle Bizet
Nikki Warries
V2 - CD
16:45 - 18:00 Jongens D2 Merlijn Ackerstaff
Thom Jap tjoen San
V3 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C3 Bart Slingerland
Jasper Huntelerslag
V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Christijn Feijen
Tesse van Broekhoven
V1 - CD
17:45 - 19:15 Jongens C1 Tim Adema
Tim van der Hulst
V2 - CD
17:45 - 19:15 Jongens C2 Nikki Warries
Silke Huisinga
V2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C3 Femke van Doorn
Iris van Dijk
V3 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C4 Charissa Velders V3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Sean Bourgonje V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Sander Both V1 - CD
19:15 - 20:45 Meisjes A2 Ties de Groot V2 - AB
19:15 - 20:45 Meisjes B1 Jeroen van den Berg
Pien Berghoef
V2 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B3 Bas Baars
Johan Pijl
V3 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B5 V3 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Roeland Valk V1
20:45 - 22:15 Dames 1 Sebas Pronk V2 - AB
20:45 - 22:15 Dames 1 - Beker V2 - AB
20:45 - 22:15 Heren Jong 1 V2 - CD