Inloggen
Hockey
Handige links
Agenda
19-11 
ALV
27-11 
Pietentraining
28-11 
Zaalhockey avond
3-1 
Nieuwjaarsborrel
11-4 
JOJ Paas/Lente Toern
26-6 
Kamelentrofee D-Jeug
3-7 
Kamelentrofee C-Jeug
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
Meisjes C3 
Trimmers Maandag 
Meisjes C1 
Meisjes A1 
Meisjes B4 
# tegen = aantal doelpunten tegen
Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:00 Combitraining D Femke van Doorn
Koen Vermeer
Tara Luiten
Tim van der Hulst
V2 Combi training
16:45 - 18:00 Meisjes D1 Jeroen van den Berg V1 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes D2 Iris van Dijk V1 - CD
16:45 - 18:00 Meisjes D3 V2 Combi training
16:45 - 18:00 Meisjes D4 V2 Combi training
16:45 - 18:00 Meisjes D5 V2 Combi training
18:00 - 19:30 Combitraining C Femke van Doorn
Iris van Dijk
Jeroen van den Berg
Koen Vermeer
V2 Combi training
18:00 - 19:30 Meisjes C3 V2 Combi training
18:00 - 19:30 Meisjes C4 V2 Combi training
18:00 - 19:30 Meisjes C5 V2 Combi training
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Dirkjan Gijzen
Marc Bongers
V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A4 Bas Baars
Johan Pijl
V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B4 V3 - CD
19:30 - 21:00 Combitraining A Christijn Feijen V2 Combi training
19:30 - 21:00 Meisjes A3 V2 Combi training
19:30 - 21:00 Meisjes A5 V2 Combi training
20:30 - 22:00 Dames 2 Joseph Flipsen V1 - CD
20:30 - 22:00 Trimmers Maandag Berry Borgstein
Marc Bongers
V1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:45 Meisjes C1 Iris van Dijk
Tesse van Broekhoven
V1 - AB
17:15 - 18:45 Meisjes C2 Gwenaëlle Bizet
Nikki Warries
V1 - CD
18:45 - 20:15 Jongens A1 Sander Both V1 - AB
18:45 - 20:15 Jongens B1 Tim Adema
Tim van der Hulst
V1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B2 Ruben Hengst V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Christijn Feijen
Danique Kalverda
V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Rianne van der Linden
Sean Bourgonje
V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B5 Isabelle van der Harst
Quirine Stallmann
V3 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Sebas Pronk V1
20:30 - 22:00 Dames 3 Anita Vesters - Valk
Michel Houtzager
V2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Roeland Valk V2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Jongens Benjamins V1
15:30 - 16:30 Meisjes Benjamins V1
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 V2 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E3 V2 - CD
16:30 - 17:30 Jongens F1 V1 - D
16:30 - 17:30 Jongens F2 V1 - D
16:30 - 17:30 Meisjes F1 V1 - D
16:30 - 17:30 Meisjes F2 V1 - D
16:30 - 17:30 Meisjes F3 V1 - D
16:45 - 18:00 Meisjes D4 Bo van Hattum
Dagmar Drijver
V3 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes D5 Ire Stolk
Noah de Deugd
V3 - CD
17:00 - 17:30 Keepers Trainingsgroep V1 - AB E-wisselkeepers
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 V2
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 V2
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 V2
17:00 - 18:00 Meisjes 8E4 V2
17:30 - 18:15 Keepers Trainingsgroep V1 - AB D en C keepers
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 V1 - CD
17:30 - 18:30 Jongens 8E2 V1 - CD
18:00 - 19:15 Combitraining D Max Vesters
Rama de Jong
Nijs Slingerland
V2 Combi training
18:00 - 19:15 Jongens D1 V2 Combi training
18:00 - 19:15 Jongens D2 V2 Combi training
18:00 - 19:30 Meisjes C3 Esther de Vos
Ire Stolk
V3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C4 Xander Grobben
Lara Tigchelovend
V3 - AB
18:15 - 19:00 Keepers Trainingsgroep V1 - AB B keepers
19:00 - 19:45 Keepers Trainingsgroep V1 - AB A keepers
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Audell de Visser V1 - CD
19:15 - 20:45 Combitraining C Bart Slingerland
Jasper Huntelerslag
Tim Adema
Marlon Drijver
V2 Combi training
19:15 - 20:45 Jongens C1 V2 Combi training
19:15 - 20:45 Jongens C2 V2 Combi training
19:45 - 20:30 Keepers Trainingsgroep V1 - AB Senioren keepers
20:30 - 22:00 Dames A V1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 V1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Gwenaëlle Bizet
Nikki Warries
V1 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes D1 Jeroen van den Berg V2 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes D2 Charissa Velders V2 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D3 Tara Luiten
Anniek Buis
V1 - CD
18:45 - 20:15 Combitraining B Koen Vermeer
Iris van Dijk
Joseph Flipsen
V2 Combi training
18:45 - 20:15 Meisjes B3 V2 Combi training
18:45 - 20:15 Meisjes B4
V2 Combi training
18:45 - 20:15 Meisjes B5 V2 Combi training
19:00 - 20:30 Jongens B2 V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Dirkjan Gijzen
Marc Bongers
V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A3 Jan-Willem van Dijk V3
20:30 - 22:00 Dames 2 Joseph Flipsen V1 - CD
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 Xander Grobben V2 - AB
20:30 - 22:00 Heren L1 V2 - CD
20:30 - 22:00 Heren Veteranen A V1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 Jongens D1 Max Vesters
Rama de Jong
V2 - AB
16:30 - 17:45 Jongens D2 Gijs van Riele
Roméo Rijpkema
V2 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 V1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 V1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 8E3 V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E4 V1 - CD
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 V1 - CD
17:30 - 18:30 Jongens 8E2 V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Iris van Dijk
Tesse van Broekhoven
V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C5 Elsie Baars
Ilse Klever
V3 - AB
17:45 - 19:15 Jongens C1 Bart Slingerland
Jasper Huntelerslag
V2 - AB
17:45 - 19:15 Jongens C2 Daniel de Vries
Marlon Drijver
V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Christijn Feijen
Danique Kalverda
V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A4 Bas Baars
Johan Pijl
V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A5 V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Rianne van der Linden
Sean Bourgonje
V1 - CD
19:15 - 20:45 Jongens A1 V2 - AB
19:15 - 20:45 Jongens B1 Tim Adema
Tim van der Hulst
V2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Roeland Valk V1
20:45 - 22:15 Dames 1 Sebas Pronk V2 - AB
20:45 - 22:15 Dames 3 V2 - CD