Inloggen
Home
Handige links
Agenda
9-2 
Bierproeverij
15-2 
A/B Feest
2-3 
Scheidsrechters uitl
4-3 
Scheidsrechters uitl
5-3 
Scheidsrechters exam
11-4 
JOJ Paas/Lente Toern
26-6 
Kamelentrofee D-Jeug
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
Trimmers Maandag 
Meisjes C1 
Meisjes C3 
Meisjes A1 
Meisjes B4  10 
# tegen = aantal doelpunten tegen
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

16 februari | Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Dames 1 !Oefenwedstrijd Rijswijk D1 0 12:45 uit -   info
Heren 1 !Oefenwedstrijd nnb 14:45 Veld 1 - Care for Coffee  info

16 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Dames 3-Zaal 28410 MMHC Voordaan D10 25 12:05 13:00 MONTFOORT
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
Dames 3-Zaal 28239 MHC Soest D2 25 13:25 14:20 MONTFOORT
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
Meisjes 8E2-Zaal 20397 SV Kampong Hockey M8E4 0 09:50 10:20 UTRECHT
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 4
Meisjes 8E2-Zaal 20454 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty M8E1 0 09:10 09:40 UTRECHT
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 4
Meisjes C1-Zaal 27318 HC IJsseloever MC2 15 08:55 09:40 HOUTEN
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Meisjes C1-Zaal 27140 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MC1 15 09:35 10:20 HOUTEN
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Meisjes C3-Zaal 25936 HC Geldermalsen MC2 30 08:00 09:00 GELDERMALSEN
Let op: Uittenue mee!   
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: 1
Meisjes C3-Zaal 25604 MHV Maarssen MC3 30 08:40 09:40 GELDERMALSEN
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: 1
Meisjes C5-Zaal 32881 HC Rijnvliet MC4 0 15:10 15:40 BILTHOVEN
SCHC Blaashal
Kees Boekelaan 1
3723BA BILTHOVEN
hal: veld 2
Meisjes C5-Zaal 32905 Hockeyclub SCHC MC6 0 14:30 15:00 BILTHOVEN
SCHC Blaashal
Kees Boekelaan 1
3723BA BILTHOVEN
hal: veld 2
Meisjes D2-Zaal 22972 Hockeyclub Amersfoort MD3 0 10:30 11:00 AMERSFOORT
Bokkeduinen
Sportpark Bokkeduinen 11
3819BD AMERSFOORT
hal: veld 4-5
Meisjes D2-Zaal 23138 MHV Maarssen MD5 0 11:10 11:40 AMERSFOORT
Bokkeduinen
Sportpark Bokkeduinen 11
3819BD AMERSFOORT
hal: veld 4-5
Jongens D1-Zaal 23112 Schaerweijde JD3 0 09:10 09:40 BILTHOVEN
Let op: Uittenue mee!   
Voordaan Blaashal
Tweelingen 142
3721WZ BILTHOVEN
hal: veld 1
Jongens D1-Zaal 23029 MMHC Voordaan JD3 0 09:50 10:20 BILTHOVEN
Let op: Uittenue mee!   
Voordaan Blaashal
Tweelingen 142
3721WZ BILTHOVEN
hal: veld 1