Inloggen
Home
Handige links
Agenda
9-2 
Bierproeverij
15-2 
A/B Feest!!
2-3 
Scheidsrechters uitl
4-3 
Scheidsrechters uitl
5-3 
Scheidsrechters exam
11-4 
JOJ Paas/Lente Toern
26-6 
Kamelentrofee D-Jeug
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
Trimmers Maandag 
Meisjes C1 
Meisjes C3 
Meisjes A1 
Meisjes B4  10 
# tegen = aantal doelpunten tegen
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

2 februari | Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Heren 1 !Reservering 14:00 Veld 1 - Care for Coffee  info
training

2 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Dames 3-Zaal 27550 Schaerweijde D45 20 12:50 13:40 IJSSELSTEIN UT
Heem, Het
Heemradenlaan 36
3401GX IJSSELSTEIN UT
hal: veld 1
Dames 3-Zaal 27722 HC IJsseloever D3 20 13:30 14:20 IJSSELSTEIN UT
Heem, Het
Heemradenlaan 36
3401GX IJSSELSTEIN UT
hal: veld 1
Dames Jong 1-Zaal 21503 H.C. Eemvallei DJ3 30 18:00 19:00 AMERSFOORT
Midland
Zangvogelweg 138
3815DP AMERSFOORT
hal: veld 1
Dames Jong 1-Zaal 21585 MMHC Voordaan DJ2 30 18:40 19:40 AMERSFOORT
Midland
Zangvogelweg 138
3815DP AMERSFOORT
hal: veld 1
Meisjes A2-Zaal 30168 Doornse Hockey Club MA1 25 16:05 17:00 MONTFOORT
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
Meisjes A2-Zaal 30340 Larensche Mixed Hockey Club MA2 25 17:25 18:20 MONTFOORT
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
Meisjes A3-Zaal 28294 HMHC MA3 25 15:25 16:20 MONTFOORT
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
Meisjes A3-Zaal 28456 Dorsteti MA2 25 14:05 15:00 MONTFOORT
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
Meisjes A4-Zaal 27259 M.H.C. Barneveld MA2 30 16:40 17:40 SOEST
Engh, Optisport Sportboulevard D
Dalweg 181
3762AW SOEST
hal: veld 1
Meisjes A4-Zaal 27076 MHC Soest MA4 30 17:20 18:20 SOEST
Engh, Optisport Sportboulevard D
Dalweg 181
3762AW SOEST
hal: veld 1
Meisjes B3-Zaal 26997 M.H.C. Hoevelaken MB2 35 15:55 17:00 HOEVELAKEN
Slag, De
Zuiderinslag 2
3871MR HOEVELAKEN
hal: veld 1
Meisjes B3-Zaal 26657 MHV Maarssen MB4 35 16:35 17:40 HOEVELAKEN
Slag, De
Zuiderinslag 2
3871MR HOEVELAKEN
hal: veld 1
Meisjes C1-Zaal 24234 Gooische Hockey Club MC2 0 15:50 16:20 NIEUWEGEIN
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
Meisjes C1-Zaal 24062 HC IJsseloever MC2 0 14:30 15:00 NIEUWEGEIN
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
Meisjes C2-Zaal 27833 Baarnse Mixed Hockey Vereniging MC1 0 10:20 10:50 BAARN
Baarnse (M.H.V.)
de Geerenweg 10
3741RS BAARN
hal: Veld 1
Meisjes C2-Zaal 27661 Zwaluwen Utrecht MC1 0 09:40 10:10 BAARN
Baarnse (M.H.V.)
de Geerenweg 10
3741RS BAARN
hal: Veld 1
Meisjes C3-Zaal 29886 MHC Woerden MC3 0 13:50 14:20 NIEUWEGEIN
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
Meisjes C3-Zaal 29714 HC Geldermalsen MC2 0 12:30 13:00 NIEUWEGEIN
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
Meisjes C4-Zaal 26107 Larensche Mixed Hockey Club MC6 30 14:40 15:40 SOEST
Engh, Optisport Sportboulevard D
Dalweg 181
3762AW SOEST
hal: veld 1
Meisjes C4-Zaal 26449 MHC Soest MC6 30 15:20 16:20 SOEST
Engh, Optisport Sportboulevard D
Dalweg 181
3762AW SOEST
hal: veld 1
Meisjes D1-Zaal 28148 SV Phoenix MD1 0 11:10 11:40 BILTHOVEN
Voordaan Blaashal
Tweelingen 142
3721WZ BILTHOVEN
hal: veld 1
Meisjes D1-Zaal 28492 MMHC Voordaan MD1 0 10:30 11:00 BILTHOVEN
Let op: Uittenue mee!   
Voordaan Blaashal
Tweelingen 142
3721WZ BILTHOVEN
hal: veld 1
Meisjes D3-Zaal 29674 MHC Muiderberg MD2 0 08:30 09:00 LAREN NH
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 2
Meisjes D3-Zaal 30028 Huizer HC MD2 0 09:10 09:40 LAREN NH
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 2
Meisjes D4-Zaal 22630 Larensche Mixed Hockey Club MD8 0 08:30 09:00 NIEUWEGEIN
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
Meisjes D4-Zaal 22542 SV Kampong Hockey MD10 0 09:50 10:20 NIEUWEGEIN
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
Meisjes D5-Zaal 22211 MHC Woerden MD5 0 11:50 12:20 NIEUWEGEIN
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
Meisjes D5-Zaal 22377 HC Kromme Rijn MD4 0 10:30 11:00 NIEUWEGEIN
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
Heren 2-Zaal 24361 Almeerse HC H2 0 17:10 17:40 MAARSSEN
OVVO-Hal
Amsterdamsestraatweg 2
3542AK MAARSSEN
hal: veld 1
Heren 2-Zaal 24017 MHV Maarssen H2 0 16:30 17:00 MAARSSEN
OVVO-Hal
Amsterdamsestraatweg 2
3542AK MAARSSEN
hal: veld 1
Jongens 8E1-Zaal 18950 H.C. Eemvallei J8E1 35 07:55 09:00 AMERSFOORT
Zielhorst
Trompetstraat 3
3822CK AMERSFOORT
hal: veld 1
Jongens 8E1-Zaal 19048 't Spandersbosch J8E1 35 08:35 09:40 AMERSFOORT
Zielhorst
Trompetstraat 3
3822CK AMERSFOORT
hal: veld 1
Jongens C2-Zaal 23081 Schaerweijde JC6 0 17:50 18:20 NIEUWEGEIN
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
Jongens C2-Zaal 22997 MHC Soest JC3 0 16:30 17:00 NIEUWEGEIN
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
Jongens D1-Zaal 23868 Schaerweijde JD3 30 15:20 16:20 AMERSFOORT
Juliana van Stolberg
Graaf Hendriklaan 146
3818DN AMERSFOORT
hal: veld 1
Jongens D1-Zaal 23784 Almeerse HC JD12C 30 14:00 15:00 AMERSFOORT
Juliana van Stolberg
Graaf Hendriklaan 146
3818DN AMERSFOORT
hal: veld 1
Jongens D2-Zaal 23867 MHC Soest JD3 0 11:50 12:20 STOUTENBURG
Schammer Dome
Schammersteeg 2
3835PT STOUTENBURG
hal: veld 1
Jongens D2-Zaal 23696 MHC Vianen JD1 0 11:10 11:40 STOUTENBURG
Schammer Dome
Schammersteeg 2
3835PT STOUTENBURG
hal: veld 1