Inloggen
Home
Handige links
Agenda
9-2 
Bierproeverij
15-2 
A/B Feest!!
2-3 
Scheidsrechters uitl
4-3 
Scheidsrechters uitl
5-3 
Scheidsrechters exam
11-4 
JOJ Paas/Lente Toern
26-6 
Kamelentrofee D-Jeug
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
Trimmers Maandag 
Meisjes C1 
Meisjes C3 
Meisjes A1 
Meisjes B4  10 
# tegen = aantal doelpunten tegen
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

9 februari | Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Dames 1 !Oefenwedstrijd Loenen D1 0 12:45 uit -   info
Heren 1 !Oefenwedstrijd Zeewolde H1 14:45 Veld 1 - Care for Coffee  info

9 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Dames 3-Zaal 30457 Schaerweijde D45 0 17:10 17:40 BILTHOVEN
Let op: Uittenue mee!   
Voordaan Blaashal
Tweelingen 142
3721WZ BILTHOVEN
hal: veld 3
Dames 3-Zaal 30287 MMHC Voordaan D10 0 17:50 18:20 BILTHOVEN
Let op: Uittenue mee!   
Voordaan Blaashal
Tweelingen 142
3721WZ BILTHOVEN
hal: veld 3
Dames A-Zaal 34880 HC Kromme Rijn DB 0 13:50 14:20 BARNEVELD
Veluwehal Barneveld
Nieuwe Markt 6
3771CB BARNEVELD
hal: veld 2
Dames A-Zaal 34883 Hockey Club Naarden DC 0 13:10 13:40 BARNEVELD
Veluwehal Barneveld
Nieuwe Markt 6
3771CB BARNEVELD
hal: veld 2
Dames Jong 1-Zaal 23014 MHC Leusden DJ3 0 19:50 20:20 STOUTENBURG
Let op: Uittenue mee!   
Schammer Dome
Schammersteeg 2
3835PT STOUTENBURG
hal: veld 1
Dames Jong 1-Zaal 23099 MHV Maarssen DJ4 0 19:10 19:40 STOUTENBURG
Schammer Dome
Schammersteeg 2
3835PT STOUTENBURG
hal: veld 1
Meisjes 8E4-Zaal 20760 MHC Fletiomare M8E8 0 09:10 09:40 UTRECHT
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 1
Meisjes 8E4-Zaal 20640 HC Rijnvliet M8E6 0 08:30 09:00 UTRECHT
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 1
Meisjes A2-Zaal 26233 Doornse Hockey Club MA1 30 16:00 17:00 DOORN
Steinheim Sport- en bowlingcentrum
Wijngaardsesteeg 1
3941MB DOORN
hal: veld 1
Meisjes A2-Zaal 26056 Loenense MHC MA1 30 16:40 17:40 DOORN
Steinheim Sport- en bowlingcentrum
Wijngaardsesteeg 1
3941MB DOORN
hal: veld 1
Meisjes A3-Zaal 30342 Dorsteti MA2 35 16:15 17:20 WIJK BIJ DUURSTEDE
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB WIJK BIJ DUURSTEDE
hal: veld 1
Meisjes A3-Zaal 30507 Hockey Club Naarden MA4 35 15:35 16:40 WIJK BIJ DUURSTEDE
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB WIJK BIJ DUURSTEDE
hal: veld 1
Meisjes A5-Zaal 23291 MHV Maarssen MA5 0 17:50 18:20 NIEUWEGEIN
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
Meisjes A5-Zaal 23207 Hockeyclub Montfoort MA2 0 16:30 17:00 NIEUWEGEIN
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
Meisjes B1-Zaal 23012 Hockeyclub Amersfoort MB1 35 16:55 18:00 AMERSFOORT
Icoon
Lovink 10
3825MP AMERSFOORT
hal: veld 1
Meisjes B1-Zaal 23179 Gooische Hockey Club MB2 35 17:35 18:40 AMERSFOORT
Icoon
Lovink 10
3825MP AMERSFOORT
hal: veld 1
Meisjes B2-Zaal 31272 Gooische Hockey Club MB4 35 13:15 14:20 NAARDEN
Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: veld 1
Meisjes B2-Zaal 31274 M.H.C. Weesp MB2 35 12:35 13:40 NAARDEN
Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: veld 1
Meisjes B4-Zaal 26821 Hockey Club Naarden MB7 35 11:15 12:20 NAARDEN
Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: veld 1
Meisjes B4-Zaal 26649 Hockey Club Zeewolde MB2 35 10:35 11:40 NAARDEN
Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: veld 1
Meisjes B5-Zaal 26814 HC Rijnvliet MB4 0 17:50 18:20 UTRECHT
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 3
Meisjes B5-Zaal 26648 M.H.C. Hoevelaken MB3 0 17:10 17:40 UTRECHT
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 3
Meisjes C2-Zaal 24752 Hockey Club Zeewolde MC1 0 12:30 13:00 NIEUWEGEIN
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
Meisjes C2-Zaal 24921 MHC Leusden MC1 0 13:50 14:20 NIEUWEGEIN
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
Meisjes C4-Zaal 31074 Baarnse Mixed Hockey Vereniging MC4 0 10:30 11:00 NIEUWEGEIN
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
Meisjes C4-Zaal 30905 HC IJsseloever MC5 0 11:50 12:20 NIEUWEGEIN
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
Meisjes C5-Zaal 32591 HC Leerdam MC2 0 15:10 15:40 UTRECHT
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2
Meisjes C5-Zaal 32602 SV Kampong Hockey MC8 0 15:50 16:20 UTRECHT
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2
Meisjes D3-Zaal 24711 Hockeyclub Montfoort MD3 25 12:05 13:00 MONTFOORT
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
Meisjes D3-Zaal 24551 Loenense MHC MD3 25 12:45 13:40 MONTFOORT
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
Heren 2-Zaal 26238 Hockey Club Houten H3 15 16:15 17:00 HOUTEN
Let op: Uittenue mee!   
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: veld 1
Heren 2-Zaal 26066 MMHC Voordaan H3 15 16:55 17:40 HOUTEN
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: veld 1
Jongens A2-Zaal 33508 Doornse Hockey Club JA2 0 15:10 15:40 LELYSTAD
Rietlanden, De
Grietenij 2202
8233BZ LELYSTAD
hal: veld 1
Jongens A2-Zaal 33545 M.H.C. LELYSTAD JA1 0 15:50 16:20 LELYSTAD
Rietlanden, De
Grietenij 2202
8233BZ LELYSTAD
hal: veld 1
Jongens C1-Zaal 22917 Baarnse Mixed Hockey Vereniging JC1 0 14:30 15:00 NIEUWEGEIN
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
Jongens C1-Zaal 22831 VMHC Spitsbergen JC1 0 15:50 16:20 NIEUWEGEIN
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
Jongens C2-Zaal 22490 Hockey Club Naarden JC6 25 16:45 17:40 ZEIST
Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: veld 1
Jongens C2-Zaal 22659 Schaerweijde JC6 25 16:05 17:00 ZEIST
Let op: Uittenue mee!   
Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: veld 1
Jongens D1-Zaal 21940 Hockeyclub Amersfoort JD1 0 09:50 10:20 NIEUWEGEIN
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
Jongens D1-Zaal 22104 MHC Fletiomare JD3 0 08:30 09:00 NIEUWEGEIN
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1