Inloggen
Home
Handige links
Agenda
11-4 
JOJ Paas/Lente Toern
20-6 
MHCN Familie Hockey
26-6 
Kamelentrofee D-Jeug
3-7 
Kamelentrofee C-Jeug
7-7 
Bestuursvergadering
11-7 
Familie Hockey Toern
26-12 
Snertmiddag
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
Meisjes C1 
Trimmers Maandag 
Meisjes A1 
Meisjes C3  11 
Meisjes B4  12 
# tegen = aantal doelpunten tegen
Jongens A1

Teamfoto

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
18 apr 12288 Hockeyclub De Haaskamp JA1
17:10 17:40 thuis Veld 1 - Care for Coffee
9 mei 12317 Larensche Mixed Hockey Club JA2
0
uit route
16 mei 12375 MMHC Voordaan JA2
30
14:45 15:45 uit route
6 jun 12384 Gooische Hockey Club JA2
17:10 17:40 thuis Veld 1 - Care for Coffee
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Laren JA2 6 15 5 0 1 33 12 0
2 Nieuwegein JA1 6 13 4 1 1 24 7 0
3 Houten JA2 6 13 4 1 1 19 13 0
4 Phoenix JA2 6 10 3 1 2 23 11 0
5 Gooische JA2 6 10 3 1 2 17 19 0
6 Voordaan JA2 6 4 1 1 4 16 23 0
7 Schaerweijde JA3 6 3 1 0 5 6 26 0
8 Haaskamp JA1 6 1 0 1 5 7 34 0

Uitslagenmatrix
  Gooische JA2Haaskamp JA1Houten JA2Laren JA2Nieuwegein JA1Phoenix JA2Schaerweijde JA3Voordaan JA2
Gooische JA2   5-1 2-0 3-6
Haaskamp JA1   1-7 0-8 1-7
Houten JA2 2-2   2-6 3-2
Laren JA2 8-2 4-1   9-1
Nieuwegein JA1 1-2 5-1   2-2 3-1
Phoenix JA2 2-3 1-3   5-0
Schaerweijde JA3 1-3 1-5   3-2
Voordaan JA2 3-3 2-8  

Uitslagen
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
.. Haaskamp JA1 Phoenix JA2 1-7 Definitief
.. Gooische JA2 Voordaan JA2 3-6 Definitief
.. Nieuwegein JA1 Houten JA2 1-2 Definitief
.. Laren JA2 Schaerweijde JA3 9-1 Definitief
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
.. Phoenix JA2 Laren JA2 1-3 Definitief
.. Voordaan JA2 Haaskamp JA1 3-3 Definitief
.. Houten JA2 Gooische JA2 2-2 Definitief
.. Schaerweijde JA3 Nieuwegein JA1 1-5 Definitief
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
.. Nieuwegein JA1 Phoenix JA2 2-2 Definitief
.. Laren JA2 Haaskamp JA1 4-1 Definitief
.. Houten JA2 Voordaan JA2 3-2 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Gooische JA2 Schaerweijde JA3 2-0 Definitief
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
.. Haaskamp JA1 Nieuwegein JA1 0-8 Definitief
.. Phoenix JA2 Gooische JA2 2-3 Definitief
.. Schaerweijde JA3 Houten JA2 1-3 Definitief
.. Voordaan JA2 Laren JA2 2-8 Definitief
ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
.. Houten JA2 Phoenix JA2 2-6 Definitief
.. Nieuwegein JA1 Laren JA2 5-1 Definitief
.. Schaerweijde JA3 Voordaan JA2 3-2 Definitief
ZATERDAG 29 FEBRUARI 2020
.. Gooische JA2 Haaskamp JA1 5-1 Definitief
ZATERDAG 7 MAART 2020
.. Haaskamp JA1 Houten JA2 1-7 Definitief
.. Phoenix JA2 Schaerweijde JA3 5-0 Definitief
.. Laren JA2 Gooische JA2 8-2 Definitief
.. Nieuwegein JA1 Voordaan JA2 3-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Gooische JA2 Phoenix JA2 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Houten JA2 Schaerweijde JA3 15:50 Groene Hoon
  Laren JA2 Voordaan JA2 Sportp. Eemnesserweg
  Nieuwegein JA1 Haaskamp JA1 17:40 Sportp. 'Rijnhuizen'
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Haaskamp JA1 Gooische JA2 sportp. 'de Burgwal'
  Laren JA2 Nieuwegein JA1 Sportp. Eemnesserweg
  Phoenix JA2 Houten JA2 15:50 Sportpark Koeburgweg
  Voordaan JA2 Schaerweijde JA3 15:45 Sportpark Bos
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Gooische JA2 Laren JA2 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Houten JA2 Haaskamp JA1 17:40 Groene Hoon
  Schaerweijde JA3 Phoenix JA2 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Voordaan JA2 Nieuwegein JA1 15:45 Sportpark Bos
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Haaskamp JA1 Schaerweijde JA3 sportp. 'de Burgwal'
  Laren JA2 Houten JA2 Sportp. Eemnesserweg
  Nieuwegein JA1 Gooische JA2 17:40 Sportp. 'Rijnhuizen'
  Phoenix JA2 Voordaan JA2 Sportpark Koeburgweg