Inloggen
Home
Handige links
Agenda
11-4 
JOJ Paas/Lente Toern
20-6 
MHCN Familie Hockey
26-6 
Kamelentrofee D-Jeug
3-7 
Kamelentrofee C-Jeug
7-7 
Bestuursvergadering
11-7 
Familie Hockey Toern
26-12 
Snertmiddag
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
Meisjes C1 
Trimmers Maandag 
Meisjes A1 
Meisjes C3  11 
Meisjes B4  12 
# tegen = aantal doelpunten tegen
Jongens B2

Teamfoto

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
18 apr 35535 Zwaluwen Utrecht JB2
15
15:15 16:00 uit route
9 mei 35502 Dorsteti JB2
13:30 14:00 thuis Veld 2
16 mei 35469 Hockeyclub SCHC JB5
20
uit route
6 jun 35503 MHC Soest JB3
12:45 13:15 thuis Veld 3
13 jun 35437 Hockeyclub De Haaskamp JB1
45
uit route
2 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kromme Rijn JB1 1 3 1 0 0 6 1 0
2 SCHC JB5 1 3 1 0 0 5 2 0
3 Zwaluwen JB2 1 3 1 0 0 3 1 0
4 Shinty JB4 1 3 1 0 0 4 3 0
5 Haaskamp JB1 1 3 1 0 0 2 1 0
6 Dorsteti JB2 1 0 0 0 1 3 4 0
7 Nieuwegein JB2 1 0 0 0 1 1 2 0
8 Laren JB4 1 0 0 0 1 1 3 0
9 Fletiomare JB6 1 0 0 0 1 2 5 0
10 Soest JB3 1 0 0 0 1 1 6 0

Uitslagenmatrix
  Dorsteti JB2Haaskamp JB1Laren JB4SCHC JB5Soest JB3Nieuwegein JB2Zwaluwen JB2Shinty JB4Kromme Rijn JB1Fletiomare JB6
Dorsteti JB2   3-4
Haaskamp JB1  
Laren JB4  
SCHC JB5   5-2
Soest JB3   1-6
Nieuwegein JB2 1-2  
Zwaluwen JB2 3-1  
Shinty JB4  
Kromme Rijn JB1  
Fletiomare JB6  

Uitslagen
ZATERDAG 7 MAART 2020
.. Zwaluwen JB2 Laren JB4 3-1 Definitief
.. Nieuwegein JB2 Haaskamp JB1 1-2 Definitief
.. Dorsteti JB2 Shinty JB4 3-4 Definitief
.. SCHC JB5 Fletiomare JB6 5-2 Definitief
.. Soest JB3 Kromme Rijn JB1 1-6 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Dorsteti JB2 Soest JB3 13:40 Sportpark Mariënhoeve
  Haaskamp JB1 SCHC JB5 sportp. 'de Burgwal'
  Laren JB4 Kromme Rijn JB1 Sportp. Eemnesserweg
  Shinty JB4 Fletiomare JB6 17:00 Beerschoten-Willinksburg
  Zwaluwen JB2 Nieuwegein JB2 16:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Kromme Rijn JB1 Zwaluwen JB2 15:15 Sportpark Tolhuislaan
  Nieuwegein JB2 Dorsteti JB2 14:00 Sportp. 'Rijnhuizen'
  Shinty JB4 Haaskamp JB1 18:00 Beerschoten-Willinksburg
  Soest JB3 SCHC JB5 Sportpark Bosstraat
ZONDAG 10 MEI 2020
  Fletiomare JB6 Laren JB4 9:00 Fletiomare Novum
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Dorsteti JB2 Kromme Rijn JB1 13:20 Sportpark Mariënhoeve
  Laren JB4 Shinty JB4 Sportp. Eemnesserweg
  SCHC JB5 Nieuwegein JB2 Sportpark Kees Boekelaan
  Soest JB3 Haaskamp JB1 Sportpark Bosstraat
  Zwaluwen JB2 Fletiomare JB6 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Fletiomare JB6 Dorsteti JB2 17:40 Fletiomare Novum
  Haaskamp JB1 Laren JB4 sportp. 'de Burgwal'
  Kromme Rijn JB1 SCHC JB5 Sportpark Tolhuislaan
  Nieuwegein JB2 Soest JB3 13:15 Sportp. 'Rijnhuizen'
  Shinty JB4 Zwaluwen JB2 17:35 Beerschoten-Willinksburg
ZATERDAG 13 JUNI 2020
  Fletiomare JB6 SCHC JB5 17:40 Fletiomare Novum
  Haaskamp JB1 Nieuwegein JB2 sportp. 'de Burgwal'
  Kromme Rijn JB1 Soest JB3 Sportpark Tolhuislaan
  Laren JB4 Zwaluwen JB2 Sportp. Eemnesserweg
  Shinty JB4 Dorsteti JB2 14:00 Beerschoten-Willinksburg