Inloggen
Home
Handige links
Agenda
11-4 
JOJ Paas/Lente Toern
20-6 
MHCN Familie Hockey
26-6 
Kamelentrofee D-Jeug
3-7 
Kamelentrofee C-Jeug
7-7 
Bestuursvergadering
11-7 
Familie Hockey Toern
26-12 
Snertmiddag
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
Meisjes C1 
Trimmers Maandag 
Meisjes A1 
Meisjes C3  11 
Meisjes B4  12 
# tegen = aantal doelpunten tegen
Meisjes B5

Teamfoto

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
18 apr 38450 HC Kromme Rijn MB3
0
14:45 15:15 uit route
9 mei 38435 Buitenhout MHC MB3
14:20 14:50 thuis Veld 3
16 mei 38415 Hockeyclub Amersfoort MB8
45
uit route
6 jun 38421 MHC Woerden MB5
40
uit route
13 jun 38436 HMHC MB7
15:20 15:50 thuis Veld 2
2 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kromme Rijn MB3 1 3 1 0 0 8 0 0
2 Buitenhout MB3 1 3 1 0 0 4 1 0
3 Hilversum MB7 1 3 1 0 0 4 1 0
4 Amersfoort MB8 1 0 0 0 1 1 4 0
5 Woerden MB5 1 0 0 0 1 1 4 0
6 Nieuwegein MB5 1 0 0 0 1 0 8 0

Uitslagenmatrix
  Hilversum MB7Amersfoort MB8Woerden MB5Nieuwegein MB5Kromme Rijn MB3Buitenhout MB3
Hilversum MB7   4-1
Amersfoort MB8   1-4
Woerden MB5  
Nieuwegein MB5   0-8
Kromme Rijn MB3  
Buitenhout MB3  

Uitslagen
ZATERDAG 7 MAART 2020
.. Nieuwegein MB5 Kromme Rijn MB3 0-8 Definitief
.. Hilversum MB7 Woerden MB5 4-1 Definitief
.. Amersfoort MB8 Buitenhout MB3 1-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Buitenhout MB3 Amersfoort MB8 14:00 Sportpark Buitenhout
  Kromme Rijn MB3 Nieuwegein MB5 15:15 Sportpark Tolhuislaan
  Woerden MB5 Hilversum MB7 Sportpark 'Cromwijck II'
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Amersfoort MB8 Woerden MB5 Sportpark 'Birkhoven'
  Hilversum MB7 Kromme Rijn MB3 Sportpark Loosdrecht
  Nieuwegein MB5 Buitenhout MB3 14:50 Sportp. 'Rijnhuizen'
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Amersfoort MB8 Nieuwegein MB5 Sportpark 'Birkhoven'
  Buitenhout MB3 Hilversum MB7 11:00 Sportpark Buitenhout
  Woerden MB5 Kromme Rijn MB3 Sportpark 'Cromwijck II'
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Hilversum MB7 Amersfoort MB8 Sportpark Loosdrecht
  Kromme Rijn MB3 Buitenhout MB3 Sportpark Tolhuislaan
  Woerden MB5 Nieuwegein MB5 Sportpark 'Cromwijck II'
ZATERDAG 13 JUNI 2020
  Amersfoort MB8 Kromme Rijn MB3 Sportpark 'Birkhoven'
  Buitenhout MB3 Woerden MB5 12:45 Sportpark Buitenhout
  Nieuwegein MB5 Hilversum MB7 15:50 Sportp. 'Rijnhuizen'