Inloggen
Home
Handige links
Agenda
15-12 
Wijnproeverij
3-1 
Nieuwjaarsborrel
13-1 
Barcommissie - doe a
11-4 
JOJ Paas/Lente Toern
26-6 
Kamelentrofee D-Jeug
3-7 
Kamelentrofee C-Jeug
7-7 
Bestuursvergadering
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
Trimmers Maandag 
Meisjes C1 
Meisjes C3 
Meisjes A1 
Meisjes B4  10 
# tegen = aantal doelpunten tegen
Dames 3

Teamfoto

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
8 mrt 4599 U.S.H.C. D9
thuis
22 mrt 4984 THCC De Kromhouters D3
thuis
29 mrt 5143 U.S.H.C. D11
20
uit route
5 apr 5370 Schaerweijde D9
thuis
19 apr 5503 MMHC Voordaan D9
30
uit route
10 mei 5756 SV Phoenix D7
thuis
17 mei 5854 MHC Fletiomare D3
25
uit route
24 mei 6142 MHV Maarssen D3
thuis
7 jun 6335 Zwaluwen Utrecht D6
thuis
14 jun 6534 Schaerweijde D4
35
uit route
6 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Phoenix D7 9 27 9 0 0 26 7 0
2 Schaerweijde D4 9 22 7 1 1 35 10 0
3 Nieuwegein D3 10 21 7 0 3 26 9 0
4 Fletiomare D3 10 19 6 1 3 15 11 0
5 Maarssen D3 10 18 6 0 4 17 12 0
6 USHC D9 10 18 6 0 4 18 14 0
7 Voordaan D9 10 13 4 1 5 17 14 0
8 Kromhouters D3 10 8 2 2 6 18 29 0
9 Schaerweijde D9 10 7 2 1 7 8 21 0
10 USHC D11 10 6 2 0 8 10 31 0
11 Zwaluwen D6 10 0 0 0 10 2 34 0

Uitslagenmatrix
  Schaerweijde D4Voordaan D9Schaerweijde D9USHC D9Fletiomare D3Kromhouters D3Maarssen D3Nieuwegein D3Phoenix D7USHC D11Zwaluwen D6
Schaerweijde D4   1-2 5-3 6-1 3-2 2-0
Voordaan D9 2-2   0-1 4-2 0-2 4-1 4-0
Schaerweijde D9 0-2   2-2 0-1 0-2 1-0
USHC D9 2-1   0-2 2-1 1-0
Fletiomare D3 2-1 2-0 2-0   2-1
Kromhouters D3 0-7 0-2 1-1   3-4 2-3 3-2
Maarssen D3 1-0 3-1   0-3 1-3 2-0
Nieuwegein D3 0-1 3-0 1-0   7-0
Phoenix D7 3-2 3-2 1-0 2-0   3-0
USHC D11 6-0 0-5 0-3 0-4  
Zwaluwen D6 0-8 0-2 1-4 1-5 0-6 0-1  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Zwaluwen D6 Kromhouters D3 1-4 Definitief
.. Fletiomare D3 Schaerweijde D9 2-0 Definitief
.. Voordaan D9 Phoenix D7 0-2 Definitief
.. USHC D9 Nieuwegein D3 2-1 Definitief
.. USHC D11 Maarssen D3 0-4 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Phoenix D7 Fletiomare D3 1-0 Definitief
.. Kromhouters D3 USHC D9 0-2 Definitief
.. Maarssen D3 Voordaan D9 1-0 Definitief
.. Schaerweijde D4 USHC D11 2-0 Definitief
.. Schaerweijde D9 Zwaluwen D6 1-0 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Kromhouters D3 Nieuwegein D3 3-4 Definitief
.. Fletiomare D3 Maarssen D3 2-1 Definitief
.. USHC D9 Schaerweijde D9 2-1 Definitief
.. Zwaluwen D6 Phoenix D7 0-6 Definitief
.. Voordaan D9 Schaerweijde D4 2-2 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Maarssen D3 Zwaluwen D6 2-0 Definitief
.. Phoenix D7 USHC D9 3-2 Definitief
.. Schaerweijde D9 Kromhouters D3 2-2 Definitief
.. Nieuwegein D3 USHC D11 7-0 Definitief
.. Schaerweijde D4 Fletiomare D3 6-1 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Voordaan D9 USHC D11 4-1 Definitief
.. Schaerweijde D9 Nieuwegein D3 0-2 Definitief
.. Zwaluwen D6 Schaerweijde D4 0-8 Definitief
.. Kromhouters D3 Phoenix D7 2-3 Definitief
.. USHC D9 Maarssen D3 0-2 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Maarssen D3 Kromhouters D3 3-1 Definitief
.. Nieuwegein D3 Voordaan D9 3-0 Definitief
.. Schaerweijde D4 USHC D9 5-3 Definitief
.. USHC D11 Fletiomare D3 0-3 Definitief
.. Phoenix D7 Schaerweijde D9 3-2 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Phoenix D7 Nieuwegein D3 2-0 Definitief
.. Fletiomare D3 Voordaan D9 2-1 Definitief
.. Schaerweijde D9 Maarssen D3 0-1 Definitief
.. Kromhouters D3 Schaerweijde D4 0-7 Definitief
.. Zwaluwen D6 USHC D11 0-1 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Schaerweijde D4 Schaerweijde D9 1-2 Definitief
.. Nieuwegein D3 Fletiomare D3 1-0 Definitief
.. Voordaan D9 Zwaluwen D6 4-0 Definitief
.. USHC D11 USHC D9 0-5 Definitief
.. Maarssen D3 Phoenix D7 1-3 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Zwaluwen D6 Fletiomare D3 0-2 Definitief
.. Maarssen D3 Nieuwegein D3 0-3 Definitief
.. Voordaan D9 USHC D9 0-1 Definitief
.. Kromhouters D3 USHC D11 3-2 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Schaerweijde D4 Maarssen D3 3-2 Definitief
.. USHC D11 Schaerweijde D9 6-0 Definitief
.. Voordaan D9 Kromhouters D3 4-2 Definitief
.. Fletiomare D3 USHC D9 2-0 Definitief
.. Zwaluwen D6 Nieuwegein D3 1-5 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Schaerweijde D9 Voordaan D9 0-2 Definitief
.. Kromhouters D3 Fletiomare D3 1-1 Definitief
.. Nieuwegein D3 Schaerweijde D4 0-1 Definitief
.. Phoenix D7 USHC D11 3-0 Definitief
.. USHC D9 Zwaluwen D6 1-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 1 MAART 2020
  Phoenix D7 Schaerweijde D4 Sportpark Koeburgweg
ZONDAG 8 MAART 2020
  Kromhouters D3 Zwaluwen D6 Sportp. Rauwenhof
  Maarssen D3 USHC D11 Sportpark Oostwaard
  Nieuwegein D3 USHC D9 Sportp. 'Rijnhuizen'
  Phoenix D7 Voordaan D9 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D9 Fletiomare D3 Krakelingweg (Schaerweijde)
ZONDAG 15 MAART 2020
  Fletiomare D3 Phoenix D7 Fletiomare Novum
  USHC D11 Schaerweijde D4 Sportpark 'Olympos'
  USHC D9 Kromhouters D3 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D9 Maarssen D3 Sportpark Bos
  Zwaluwen D6 Schaerweijde D9 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 22 MAART 2020
  Maarssen D3 Fletiomare D3 Sportpark Oostwaard
  Nieuwegein D3 Kromhouters D3 Sportp. 'Rijnhuizen'
  Phoenix D7 Zwaluwen D6 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D4 Voordaan D9 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Schaerweijde D9 USHC D9 Krakelingweg (Schaerweijde)
ZONDAG 29 MAART 2020
  Fletiomare D3 Schaerweijde D4 Fletiomare Novum
  Kromhouters D3 Schaerweijde D9 Sportp. Rauwenhof
  USHC D11 Nieuwegein D3 Sportpark 'Olympos'
  USHC D9 Phoenix D7 Sportpark 'Olympos'
  Zwaluwen D6 Maarssen D3 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Maarssen D3 USHC D9 Sportpark Oostwaard
  Nieuwegein D3 Schaerweijde D9 Sportp. 'Rijnhuizen'
  Phoenix D7 Kromhouters D3 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D4 Zwaluwen D6 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D11 Voordaan D9 Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Fletiomare D3 USHC D11 Fletiomare Novum
  Kromhouters D3 Maarssen D3 Sportp. Rauwenhof
  Schaerweijde D9 Phoenix D7 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D9 Schaerweijde D4 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D9 Nieuwegein D3 Sportpark Bos
ZONDAG 10 MEI 2020
  Maarssen D3 Schaerweijde D9 Sportpark Oostwaard
  Nieuwegein D3 Phoenix D7 Sportp. 'Rijnhuizen'
  Schaerweijde D4 Kromhouters D3 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D11 Zwaluwen D6 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D9 Fletiomare D3 Sportpark Bos
ZONDAG 17 MEI 2020
  Fletiomare D3 Nieuwegein D3 Fletiomare Novum
  Phoenix D7 Maarssen D3 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D9 Schaerweijde D4 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D9 USHC D11 Sportpark 'Olympos'
  Zwaluwen D6 Voordaan D9 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 24 MEI 2020
  Fletiomare D3 Zwaluwen D6 Fletiomare Novum
  Nieuwegein D3 Maarssen D3 Sportp. 'Rijnhuizen'
  Schaerweijde D4 Phoenix D7 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D11 Kromhouters D3 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D9 USHC D9 Sportpark Bos
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Kromhouters D3 Voordaan D9 Sportp. Rauwenhof
  Maarssen D3 Schaerweijde D4 Sportpark Oostwaard
  Nieuwegein D3 Zwaluwen D6 Sportp. 'Rijnhuizen'
  Schaerweijde D9 USHC D11 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D9 Fletiomare D3 Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Fletiomare D3 Kromhouters D3 Fletiomare Novum
  Schaerweijde D4 Nieuwegein D3 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D11 Phoenix D7 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D9 Schaerweijde D9 Sportpark Bos
  Zwaluwen D6 USHC D9 Sportpark Nieuw Welgelegen