Inloggen
Home
Handige links
Agenda
3-1 
Nieuwjaarsborrel
11-4 
JOJ Paas/Lente Toern
26-6 
Kamelentrofee D-Jeug
3-7 
Kamelentrofee C-Jeug
11-7 
Familie Hockey Toern
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
Trimmers Maandag 
Meisjes C1 
Meisjes C3 
Meisjes A1 
Meisjes B4  10 
# tegen = aantal doelpunten tegen
Meisjes A1-Zaal

Teamfoto

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
8 dec 30859 Hockeyclub Amersfoort MA1
0
19:50 20:20 uit Bokkeduinen
  Bokkeduinen
Sportpark Bokkeduinen 11
3819BD AMERSFOORT
hal: veld 1-2
 
8 dec 30683 SV Phoenix MA1
0
19:10 19:40 uit Bokkeduinen
  Bokkeduinen
Sportpark Bokkeduinen 11
3819BD AMERSFOORT
hal: veld 1-2
 
14 dec 29657 Gooische Hockey Club MA2
40
17:50 19:00 uit Blijk, De
  Blijk, De
Blijklaan 3
1394KA NEDERHORST DEN BERG
hal: veld 1
 
14 dec 29999 SV Phoenix MA1
40
18:30 19:40 thuis Blijk, De
  Blijk, De
Blijklaan 3
1394KA NEDERHORST DEN BERG
hal: veld 1
 
11 jan 28117 MHC Leusden MA1
15
14:55 15:40 uit Tol, De
  Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
 
11 jan 28291 Hockey Club Houten MA1
15
15:35 16:20 thuis Tol, De
  Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
 
18 jan 25889 Gooische Hockey Club MA2
10
12:20 13:00 thuis Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
18 jan 25717 MMHC Voordaan MA1
10
13:40 14:20 thuis Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
26 jan 27083 MMHC Voordaan MA1
0
17:50 18:20 uit Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
26 jan 27431 MHC Leusden MA1
0
16:30 17:00 thuis Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort MA1 2 4 1 1 0 6 3 0
2 Houten MA1 2 4 1 1 0 5 4 0
3 Gooische MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Leusden MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Phoenix MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Voordaan MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nieuwegein MA1 2 0 0 0 2 1 5 0

Uitslagenmatrix
  Amersfoort MA1Gooische MA2Houten MA1Leusden MA1Nieuwegein MA1Phoenix MA1Voordaan MA1
Amersfoort MA1  
Gooische MA2  
Houten MA1 3-3   2-1
Leusden MA1  
Nieuwegein MA1 0-3  
Phoenix MA1  
Voordaan MA1  

Uitslagen
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. Houten MA1 Amersfoort MA1 3-3 Definitief
.. Nieuwegein MA1 Amersfoort MA1 0-3 Definitief
.. Houten MA1 Nieuwegein MA1 2-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
  Amersfoort MA1 Nieuwegein MA1 20:20 Bokkeduinen
  Amersfoort MA1 Phoenix MA1 19:00 Bokkeduinen
  Gooische MA2 Houten MA1 17:40 Korf, De
  Leusden MA1 Houten MA1 18:20 Korf, De
  Leusden MA1 Gooische MA2 17:00 Korf, De
  Phoenix MA1 Nieuwegein MA1 19:40 Bokkeduinen
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
  Gooische MA2 Phoenix MA1 20:20 Blijk, De
  Gooische MA2 Nieuwegein MA1 19:00 Blijk, De
  Nieuwegein MA1 Phoenix MA1 19:40 Blijk, De
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
  Amersfoort MA1 Gooische MA2 17:40 Voordaan Blaashal
  Houten MA1 Leusden MA1 15:00 Tol, De
  Leusden MA1 Nieuwegein MA1 15:40 Tol, De
  Nieuwegein MA1 Houten MA1 16:20 Tol, De
  Voordaan MA1 Gooische MA2 17:00 Voordaan Blaashal
  Voordaan MA1 Amersfoort MA1 18:20 Voordaan Blaashal
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  Amersfoort MA1 Leusden MA1 16:20 Schammer Dome
  Gooische MA2 Voordaan MA1 13:40 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Leusden MA1 Phoenix MA1 15:00 Schammer Dome
  Nieuwegein MA1 Gooische MA2 13:00 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Nieuwegein MA1 Voordaan MA1 14:20 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Phoenix MA1 Amersfoort MA1 15:40 Schammer Dome
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Houten MA1 Phoenix MA1 14:20 Dijnselburg
  Houten MA1 Gooische MA2 13:40 Dijnselburg
  Leusden MA1 Voordaan MA1 17:40 Veerhuis, 't
  Nieuwegein MA1 Leusden MA1 17:00 Veerhuis, 't
  Phoenix MA1 Gooische MA2 13:00 Dijnselburg
  Voordaan MA1 Nieuwegein MA1 18:20 Veerhuis, 't
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Gooische MA2 Amersfoort MA1 19:50 Zandzee, Sportcentrum De
  Gooische MA2 Leusden MA1 18:30 Zandzee, Sportcentrum De
  Leusden MA1 Amersfoort MA1 19:10 Zandzee, Sportcentrum De
  Phoenix MA1 Voordaan MA1 20:20 Koppeling, De
  Phoenix MA1 Houten MA1 19:00 Koppeling, De
  Voordaan MA1 Houten MA1 19:40 Koppeling, De
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Amersfoort MA1 Houten MA1 12:20 Juliana van Stolberg
  Amersfoort MA1 Voordaan MA1 11:00 Juliana van Stolberg
  Houten MA1 Voordaan MA1 11:40 Juliana van Stolberg
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
  Phoenix MA1 Leusden MA1 17:40 Voordaan Blaashal
  Voordaan MA1 Leusden MA1 17:00 Voordaan Blaashal
  Voordaan MA1 Phoenix MA1 18:20 Voordaan Blaashal