Inloggen
Home
Handige links
Agenda
9-2 
Bierproeverij
15-2 
A/B Feest
2-3 
Scheidsrechters uitl
4-3 
Scheidsrechters uitl
5-3 
Scheidsrechters exam
11-4 
JOJ Paas/Lente Toern
26-6 
Kamelentrofee D-Jeug
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
Trimmers Maandag 
Meisjes C1 
Meisjes C3 
Meisjes A1 
Meisjes B4  10 
# tegen = aantal doelpunten tegen
Meisjes A2-Zaal

Teamfoto

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 jan 25369 Loenense MHC MA1
10
13:40 14:20 uit Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
26 jan 25032 Almeerse HC MA2
10
12:20 13:00 thuis Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
2 feb 30168 Doornse Hockey Club MA1
25
16:05 17:00 thuis Hofland
  Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
 
2 feb 30340 Larensche Mixed Hockey Club MA2
25
17:25 18:20 thuis Hofland
  Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
 
9 feb 26233 Doornse Hockey Club MA1
30
16:00 17:00 uit Steinheim Sport- en bowlingcentrum
  Steinheim Sport- en bowlingcentrum
Wijngaardsesteeg 1
3941MB DOORN
hal: 1
 
9 feb 26056 Loenense MHC MA1
30
16:40 17:40 thuis Steinheim Sport- en bowlingcentrum
  Steinheim Sport- en bowlingcentrum
Wijngaardsesteeg 1
3941MB DOORN
hal: 1
 
4 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spitsbergen MA1 8 17 5 2 1 29 16 0
2 Almere MA2 8 14 4 2 2 20 18 0
3 Spandersbosch MA1 8 12 3 3 2 13 12 0
4 Laren MA2 6 7 2 1 3 16 18 0
5 Loenen MA1 6 7 2 1 3 12 14 0
6 Doorn MA1 6 6 1 3 2 7 9 0
7 Nieuwegein MA2 6 3 1 0 5 7 17 0

Uitslagenmatrix
  Almere MA2Doorn MA1Laren MA2Loenen MA1Nieuwegein MA2Spandersbosch MA1Spitsbergen MA1
Almere MA2   2-2 3-0 3-6
Doorn MA1 2-1   0-1
Laren MA2 3-4 3-1   2-1 1-4
Loenen MA1 1-2 2-2 3-2   3-1 3-6
Nieuwegein MA2   3-0 0-4
Spandersbosch MA1 2-2 0-0 1-0 4-2   1-1
Spitsbergen MA1 2-3 5-5 4-1  

Uitslagen
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. Almere MA2 Spitsbergen MA1 3-6 Definitief
.. Loenen MA1 Almere MA2 1-2 Definitief
.. Loenen MA1 Spitsbergen MA1 3-6 Definitief
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Loenen MA1 Laren MA2 3-2 Definitief
.. Laren MA2 Spandersbosch MA1 1-4 Definitief
.. Loenen MA1 Spandersbosch MA1 3-1 Definitief
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Doorn MA1 Almere MA2 2-1 Definitief
.. Spitsbergen MA1 Almere MA2 2-3 Definitief
.. Doorn MA1 Spitsbergen MA1 0-1 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Spitsbergen MA1 Laren MA2 5-5 Definitief
.. Laren MA2 Nieuwegein MA2 2-1 Definitief
.. Spandersbosch MA1 Doorn MA1 0-0 Definitief
.. Loenen MA1 Doorn MA1 2-2 Definitief
.. Nieuwegein MA2 Spitsbergen MA1 0-4 Definitief
.. Spandersbosch MA1 Loenen MA1 1-0 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Nieuwegein MA2 Spandersbosch MA1 3-0 Definitief
.. Spitsbergen MA1 Nieuwegein MA2 4-1 Definitief
.. Laren MA2 Doorn MA1 3-1 Definitief
.. Laren MA2 Almere MA2 3-4 Definitief
.. Almere MA2 Doorn MA1 2-2 Definitief
.. Spandersbosch MA1 Spitsbergen MA1 1-1 Definitief
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
.. Spandersbosch MA1 Nieuwegein MA2 4-2 Definitief
.. Spandersbosch MA1 Almere MA2 2-2 Definitief
.. Almere MA2 Nieuwegein MA2 3-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Laren MA2 Loenen MA1 20:20 Weetabix Hal Laren
  Laren MA2 Spitsbergen MA1 19:00 Weetabix Hal Laren
  Spitsbergen MA1 Loenen MA1 19:40 Weetabix Hal Laren
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Almere MA2 Loenen MA1 13:40 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Doorn MA1 Spandersbosch MA1 13:40 Valleihal, De
  Loenen MA1 Nieuwegein MA2 14:20 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Nieuwegein MA2 Almere MA2 13:00 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Spitsbergen MA1 Doorn MA1 13:00 Valleihal, De
  Spitsbergen MA1 Spandersbosch MA1 14:20 Valleihal, De
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Doorn MA1 Laren MA2 17:40 Hofland
  Nieuwegein MA2 Laren MA2 18:20 Hofland
  Nieuwegein MA2 Doorn MA1 17:00 Hofland
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Almere MA2 Spandersbosch MA1 20:20 Topsportcentrum Almere Poort
  Almere MA2 Laren MA2 19:00 Topsportcentrum Almere Poort
  Doorn MA1 Loenen MA1 18:20 Steinheim Sport- en bowlingcentrum
  Doorn MA1 Nieuwegein MA2 17:00 Steinheim Sport- en bowlingcentrum
  Nieuwegein MA2 Loenen MA1 17:40 Steinheim Sport- en bowlingcentrum
  Spandersbosch MA1 Laren MA2 19:40 Topsportcentrum Almere Poort