Inloggen
Home
Handige links
Agenda
15-12 
Wijnproeverij
3-1 
Nieuwjaarsborrel
13-1 
Barcommissie - doe a
11-4 
JOJ Paas/Lente Toern
26-6 
Kamelentrofee D-Jeug
3-7 
Kamelentrofee C-Jeug
7-7 
Bestuursvergadering
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
Trimmers Maandag 
Meisjes C1 
Meisjes C3 
Meisjes A1 
Meisjes B4  10 
# tegen = aantal doelpunten tegen
Meisjes A4-Zaal

Teamfoto

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
15 dec 25709 MHC Soest MA4
30
17:20 18:20 uit Engh, Optisport Sportboulevard D
  Engh, Optisport Sportboulevard D
Dalweg 181
3762AW SOEST
hal: veld 1
 
15 dec 25532 Zwaluwen Utrecht MA2
30
16:40 17:40 uit Engh, Optisport Sportboulevard D
  Engh, Optisport Sportboulevard D
Dalweg 181
3762AW SOEST
hal: veld 1
 
5 jan 28794 MHC Vianen MA2
0
17:50 18:20 thuis Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
5 jan 28624 Zwaluwen Utrecht MA2
0
16:30 17:00 thuis Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
12 jan 29147 Gooische Hockey Club MA4
15
14:55 15:40 uit Helsdingen, Sportcentrum
  Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
 
12 jan 29301 MHC Vianen MA2
15
14:15 15:00 uit Helsdingen, Sportcentrum
  Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
 
18 jan 24170 Hockeyclub Montfoort MA1
10
11:40 12:20 thuis Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
18 jan 23998 M.H.C. Barneveld MA2
10
10:20 11:00 thuis Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
2 feb 27259 M.H.C. Barneveld MA2
30
16:40 17:40 uit Engh, Optisport Sportboulevard D
  Engh, Optisport Sportboulevard D
Dalweg 181
3762AW SOEST
hal: veld 1
 
2 feb 27076 MHC Soest MA4
30
17:20 18:20 thuis Engh, Optisport Sportboulevard D
  Engh, Optisport Sportboulevard D
Dalweg 181
3762AW SOEST
hal: veld 1
 
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barneveld MA2 2 6 2 0 0 4 1 0
2 Nieuwegein MA4 2 4 1 1 0 5 1 0
3 Vianen MA2 2 3 1 0 1 3 3 0
4 Gooische MA4 2 2 0 2 0 3 3 0
5 Montfoort MA1 2 1 0 1 1 2 6 0
6 Soest MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zwaluwen MA2 2 0 0 0 2 1 4 0

Uitslagenmatrix
  Barneveld MA2Gooische MA4Montfoort MA1Soest MA4Vianen MA2Nieuwegein MA4Zwaluwen MA2
Barneveld MA2   2-1
Gooische MA4  
Montfoort MA1 2-2   0-4
Soest MA4  
Vianen MA2  
Nieuwegein MA4 1-1  
Zwaluwen MA2 0-2 1-2  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Barneveld MA2 Vianen MA2 2-1 Definitief
.. Montfoort MA1 Gooische MA4 2-2 Definitief
.. Zwaluwen MA2 Barneveld MA2 0-2 Definitief
.. Nieuwegein MA4 Gooische MA4 1-1 Definitief
.. Zwaluwen MA2 Vianen MA2 1-2 Definitief
.. Montfoort MA1 Nieuwegein MA4 0-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
  Barneveld MA2 Montfoort MA1 15:00 Oosterbos
  Montfoort MA1 Vianen MA2 15:40 Oosterbos
  Soest MA4 Zwaluwen MA2 17:00 Engh, Optisport Sportboulevard D
  Soest MA4 Nieuwegein MA4 18:20 Engh, Optisport Sportboulevard D
  Vianen MA2 Barneveld MA2 16:20 Oosterbos
  Zwaluwen MA2 Nieuwegein MA4 17:40 Engh, Optisport Sportboulevard D
ZONDAG 5 JANUARI 2020
  Barneveld MA2 Soest MA4 17:10 Zandzee, Sportcentrum De
  Gooische MA4 Barneveld MA2 16:30 Zandzee, Sportcentrum De
  Nieuwegein MA4 Zwaluwen MA2 17:00 Veerhuis, 't
  Nieuwegein MA4 Vianen MA2 18:20 Veerhuis, 't
  Soest MA4 Gooische MA4 17:50 Zandzee, Sportcentrum De
  Vianen MA2 Zwaluwen MA2 17:40 Veerhuis, 't
ZONDAG 12 JANUARI 2020
  Gooische MA4 Nieuwegein MA4 15:40 Helsdingen, Sportcentrum
  Soest MA4 Montfoort MA1 16:40 Galgenwaard
  Vianen MA2 Nieuwegein MA4 15:00 Helsdingen, Sportcentrum
  Vianen MA2 Gooische MA4 16:20 Helsdingen, Sportcentrum
  Zwaluwen MA2 Soest MA4 16:00 Galgenwaard
  Zwaluwen MA2 Montfoort MA1 17:20 Galgenwaard
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  Gooische MA4 Soest MA4 19:00 Blijk, De
  Gooische MA4 Vianen MA2 20:20 Blijk, De
  Montfoort MA1 Barneveld MA2 11:40 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Nieuwegein MA4 Montfoort MA1 12:20 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Nieuwegein MA4 Barneveld MA2 11:00 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Soest MA4 Vianen MA2 19:40 Blijk, De
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Barneveld MA2 Nieuwegein MA4 17:40 Engh, Optisport Sportboulevard D
  Gooische MA4 Zwaluwen MA2 13:40 Hofland
  Gooische MA4 Montfoort MA1 14:20 Hofland
  Montfoort MA1 Zwaluwen MA2 13:00 Hofland
  Nieuwegein MA4 Soest MA4 18:20 Engh, Optisport Sportboulevard D
  Soest MA4 Barneveld MA2 17:00 Engh, Optisport Sportboulevard D
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Barneveld MA2 Gooische MA4 14:20 Oosterbos
  Barneveld MA2 Zwaluwen MA2 13:00 Oosterbos
  Montfoort MA1 Soest MA4 15:40 Helsdingen, Sportcentrum
  Vianen MA2 Montfoort MA1 15:00 Helsdingen, Sportcentrum
  Vianen MA2 Soest MA4 16:20 Helsdingen, Sportcentrum
  Zwaluwen MA2 Gooische MA4 13:40 Oosterbos