Inloggen
Home
Handige links
Agenda
3-1 
Nieuwjaarsborrel
11-4 
JOJ Paas/Lente Toern
26-6 
Kamelentrofee D-Jeug
3-7 
Kamelentrofee C-Jeug
11-7 
Familie Hockey Toern
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
Trimmers Maandag 
Meisjes C1 
Meisjes C3 
Meisjes A1 
Meisjes B4  10 
# tegen = aantal doelpunten tegen
Jongens A1-Zaal

Teamfoto

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
8 dec 30111 Schaerweijde JA2
0
16:30 17:00 thuis Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
8 dec 30283 MHC Leusden JA1
0
17:50 18:20 thuis Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
18 jan 26000 Baarnse Mixed Hockey Vereniging JA1
25
14:45 15:40 thuis Jan Wever Hal
  Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: veld 1
 
18 jan 26166 Schaerweijde JA2
25
14:05 15:00 uit Jan Wever Hal
  Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: veld 1
 
26 jan 25316 Baarnse Mixed Hockey Vereniging JA1
10
15:40 16:20 uit Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
26 jan 24975 MMHC Voordaan JA1
10
14:20 15:00 thuis Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
1 feb 23947 MHC Soest JA1
0
15:00 15:30 uit Baarnse (M.H.V.)
  Baarnse (M.H.V.)
de Geerenweg 10
3741RS BAARN
hal: Veld 1
 
1 feb 24292 MMHC Voordaan JA1
0
15:40 16:10 uit Baarnse (M.H.V.)
  Baarnse (M.H.V.)
de Geerenweg 10
3741RS BAARN
hal: Veld 1
 
8 feb 27199 MHC Soest JA1
30
14:40 15:40 thuis Klaas Bouthal
  Klaas Bouthal
Schapendrift 64
1251XH LAREN NH
hal: veld 1
 
8 feb 27368 M.H.C. Weesp JA1
30
14:00 15:00 uit Klaas Bouthal
  Klaas Bouthal
Schapendrift 64
1251XH LAREN NH
hal: veld 1
 
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schaerweijde JA2 2 6 2 0 0 8 2 0
2 Leusden JA1 2 4 1 1 0 9 6 0
3 Weesp JA1 2 3 1 0 1 6 7 0
4 Baarn JA1 2 3 1 0 1 3 5 0
5 Nieuwegein JA1 2 1 0 1 1 4 6 0
6 Voordaan JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Soest JA1 2 0 0 0 2 2 6 0

Uitslagenmatrix
  Baarn JA1Leusden JA1Nieuwegein JA1Schaerweijde JA2Soest JA1Voordaan JA1Weesp JA1
Baarn JA1   1-4
Leusden JA1   3-3
Nieuwegein JA1   1-3
Schaerweijde JA2  
Soest JA1 1-2 1-4  
Voordaan JA1  
Weesp JA1 3-6  

Uitslagen
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. Soest JA1 Baarn JA1 1-2 Definitief
.. Soest JA1 Schaerweijde JA2 1-4 Definitief
.. Baarn JA1 Schaerweijde JA2 1-4 Definitief
.. Weesp JA1 Leusden JA1 3-6 Definitief
.. Nieuwegein JA1 Weesp JA1 1-3 Definitief
.. Leusden JA1 Nieuwegein JA1 3-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
  Baarn JA1 Voordaan JA1 17:30 Baarnse (M.H.V.)
  Baarn JA1 Weesp JA1 18:50 Baarnse (M.H.V.)
  Nieuwegein JA1 Schaerweijde JA2 17:00 Veerhuis, 't
  Nieuwegein JA1 Leusden JA1 18:20 Veerhuis, 't
  Schaerweijde JA2 Leusden JA1 17:40 Veerhuis, 't
  Voordaan JA1 Weesp JA1 18:10 Baarnse (M.H.V.)
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
  Schaerweijde JA2 Soest JA1 15:40 Klaas Bouthal
  Weesp JA1 Soest JA1 16:20 Klaas Bouthal
  Weesp JA1 Schaerweijde JA2 15:00 Klaas Bouthal
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
  Baarn JA1 Leusden JA1 18:50 Baarnse (M.H.V.)
  Baarn JA1 Soest JA1 17:30 Baarnse (M.H.V.)
  Leusden JA1 Soest JA1 18:10 Baarnse (M.H.V.)
  Schaerweijde JA2 Weesp JA1 19:00 Trits, Sportcentrum De
  Schaerweijde JA2 Voordaan JA1 20:20 Trits, Sportcentrum De
  Weesp JA1 Voordaan JA1 19:40 Trits, Sportcentrum De
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  Nieuwegein JA1 Baarn JA1 15:40 Jan Wever Hal
  Schaerweijde JA2 Baarn JA1 16:20 Jan Wever Hal
  Schaerweijde JA2 Nieuwegein JA1 15:00 Jan Wever Hal
  Soest JA1 Leusden JA1 13:40 Voordaan Blaashal
  Voordaan JA1 Leusden JA1 13:00 Voordaan Blaashal
  Voordaan JA1 Soest JA1 14:20 Voordaan Blaashal
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Baarn JA1 Nieuwegein JA1 16:20 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Nieuwegein JA1 Voordaan JA1 15:00 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Voordaan JA1 Baarn JA1 15:40 Merwestein, Sport- en Evenementencom
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Leusden JA1 Baarn JA1 14:20 Korf, De
  Leusden JA1 Weesp JA1 13:00 Korf, De
  Soest JA1 Nieuwegein JA1 15:30 Baarnse (M.H.V.)
  Soest JA1 Voordaan JA1 16:50 Baarnse (M.H.V.)
  Voordaan JA1 Nieuwegein JA1 16:10 Baarnse (M.H.V.)
  Weesp JA1 Baarn JA1 13:40 Korf, De
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Leusden JA1 Schaerweijde JA2 15:40 Voordaan Blaashal
  Leusden JA1 Voordaan JA1 16:20 Voordaan Blaashal
  Nieuwegein JA1 Soest JA1 15:40 Klaas Bouthal
  Soest JA1 Weesp JA1 16:20 Klaas Bouthal
  Voordaan JA1 Schaerweijde JA2 15:00 Voordaan Blaashal
  Weesp JA1 Nieuwegein JA1 15:00 Klaas Bouthal