Inloggen
Home
Handige links
Agenda
15-12 
Wijnproeverij
3-1 
Nieuwjaarsborrel
13-1 
Barcommissie - doe a
11-4 
JOJ Paas/Lente Toern
26-6 
Kamelentrofee D-Jeug
3-7 
Kamelentrofee C-Jeug
7-7 
Bestuursvergadering
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
Trimmers Maandag 
Meisjes C1 
Meisjes C3 
Meisjes A1 
Meisjes B4  10 
# tegen = aantal doelpunten tegen
Jongens A2-Zaal

Teamfoto

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
15 dec 33527 Hockeyclub Montfoort JA1
0
19:10 19:40 thuis Fletio Dome
  Fletio Dome
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: veld 1 (Fletiodome)
 
15 dec 33519 MHC Fletiomare JA2
0
19:50 20:20 uit Fletio Dome
  Fletio Dome
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: veld 1 (Fletiodome)
 
12 jan 33528 MHC Fletiomare JA2
10
14:20 15:00 thuis Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
12 jan 33529 M.H.C. LELYSTAD JA1
10
15:40 16:20 thuis Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
18 jan 33531 Hockey Club Houten JA4
10
16:20 17:00 thuis Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
18 jan 33530 Doornse Hockey Club JA2
10
17:40 18:20 thuis Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
26 jan 33533 SV Kampong Hockey JA4
25
14:45 15:40 uit Hofland
  Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
 
26 jan 33540 Hockeyclub Montfoort JA1
25
15:25 16:20 uit Hofland
  Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
 
9 feb 33508 Doornse Hockey Club JA2
0
15:10 15:40 uit Rietlanden, De
  Rietlanden, De
Grietenij 2202
8233BZ LELYSTAD
hal: 1
 
9 feb 33545 M.H.C. LELYSTAD JA1
0
15:50 16:20 uit Rietlanden, De
  Rietlanden, De
Grietenij 2202
8233BZ LELYSTAD
hal: 1
 
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Doorn JA2 4 12 4 0 0 14 5 0
2 Fletiomare JA2 4 6 2 0 2 11 10 0
3 Kampong JA4 4 6 2 0 2 5 9 0
4 Nieuwegein JA2 2 3 1 0 1 9 4 0
5 Lelystad JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Montfoort JA1 2 0 0 0 2 0 4 0
7 Houten JA4 2 0 0 0 2 1 8 0

Uitslagenmatrix
  Doorn JA2Fletiomare JA2Houten JA4Nieuwegein JA2Kampong JA4Montfoort JA1Lelystad JA1
Doorn JA2   6-3 2-0 3-0
Fletiomare JA2 2-3  
Houten JA4   1-7
Nieuwegein JA2   2-3
Kampong JA4 1-5 1-0  
Montfoort JA1 0-1  
Lelystad JA1  

Uitslagen
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. Doorn JA2 Fletiomare JA2 6-3 Definitief
.. Montfoort JA1 Fletiomare JA2 0-1 Definitief
.. Nieuwegein JA2 Kampong JA4 2-3 Definitief
.. Houten JA4 Nieuwegein JA2 1-7 Definitief
.. Doorn JA2 Montfoort JA1 3-0 Definitief
.. Kampong JA4 Houten JA4 1-0 Definitief
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Fletiomare JA2 Doorn JA2 2-3 Definitief
.. Doorn JA2 Kampong JA4 2-0 Definitief
.. Kampong JA4 Fletiomare JA2 1-5 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
  Doorn JA2 Lelystad JA1 15:20 Koploper, De
  Fletiomare JA2 Montfoort JA1 19:00 Fletio Dome
  Fletiomare JA2 Nieuwegein JA2 20:20 Fletio Dome
  Kampong JA4 Doorn JA2 14:40 Koploper, De
  Lelystad JA1 Kampong JA4 14:00 Koploper, De
  Nieuwegein JA2 Montfoort JA1 19:40 Fletio Dome
ZONDAG 12 JANUARI 2020
  Doorn JA2 Houten JA4 15:40 Hofland
  Lelystad JA1 Fletiomare JA2 15:40 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Montfoort JA1 Doorn JA2 15:00 Hofland
  Montfoort JA1 Houten JA4 16:20 Hofland
  Nieuwegein JA2 Fletiomare JA2 15:00 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Nieuwegein JA2 Lelystad JA1 16:20 Merwestein, Sport- en Evenementencom
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  Houten JA4 Doorn JA2 17:40 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Kampong JA4 Lelystad JA1 18:20 Kampong (S.V.)
  Kampong JA4 Montfoort JA1 17:00 Kampong (S.V.)
  Montfoort JA1 Lelystad JA1 17:40 Kampong (S.V.)
  Nieuwegein JA2 Doorn JA2 18:20 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Nieuwegein JA2 Houten JA4 17:00 Merwestein, Sport- en Evenementencom
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Fletiomare JA2 Lelystad JA1 19:40 Wetering, Optisport De
  Houten JA4 Fletiomare JA2 20:20 Wetering, Optisport De
  Houten JA4 Lelystad JA1 19:00 Wetering, Optisport De
  Kampong JA4 Nieuwegein JA2 15:40 Hofland
  Montfoort JA1 Nieuwegein JA2 16:20 Hofland
  Montfoort JA1 Kampong JA4 15:00 Hofland
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Houten JA4 Montfoort JA1 19:00 Tol, De
  Lelystad JA1 Houten JA4 20:20 Tol, De
  Lelystad JA1 Montfoort JA1 19:40 Tol, De
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Fletiomare JA2 Kampong JA4 17:00 Fletio Dome
  Fletiomare JA2 Houten JA4 18:20 Fletio Dome
  Houten JA4 Kampong JA4 17:40 Fletio Dome
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Doorn JA2 Nieuwegein JA2 15:40 Rietlanden, De
  Lelystad JA1 Nieuwegein JA2 16:20 Rietlanden, De
  Lelystad JA1 Doorn JA2 15:00 Rietlanden, De