Inloggen
Home
Handige links
Agenda
3-1 
Nieuwjaarsborrel
11-4 
JOJ Paas/Lente Toern
26-6 
Kamelentrofee D-Jeug
3-7 
Kamelentrofee C-Jeug
11-7 
Familie Hockey Toern
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
Trimmers Maandag 
Meisjes C1 
Meisjes C3 
Meisjes A1 
Meisjes B4  10 
# tegen = aantal doelpunten tegen
Jongens B2-Zaal

Teamfoto

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
7 dec 28265 MHC Soest JB3
0
16:20 16:50 thuis Baarnse (M.H.V.)
  Baarnse (M.H.V.)
de Geerenweg 10
3741RS BAARN
hal: Veld 1
 
7 dec 28097 HMHC JB3
0
15:40 16:10 uit Baarnse (M.H.V.)
  Baarnse (M.H.V.)
de Geerenweg 10
3741RS BAARN
hal: Veld 1
 
15 dec 29973 Gooische Hockey Club JB6
0
14:10 14:40 thuis Veenendaal West
  Veenendaal West
Veenslag 70
3905SL VEENENDAAL
hal: 1
 
15 dec 29619 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty JB4
0
13:30 14:00 uit Veenendaal West
  Veenendaal West
Veenslag 70
3905SL VEENENDAAL
hal: 1
 
11 jan 27405 HMHC JB3
10
08:20 09:00 thuis Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
11 jan 27057 Schaerweijde JB6
10
09:40 10:20 uit Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
18 jan 30662 Gooische Hockey Club JB6
0
15:10 15:40 uit Weetabix Hal Laren
  Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 2
 
18 jan 30834 Larensche Mixed Hockey Club JB5
0
15:50 16:20 uit Weetabix Hal Laren
  Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 2
 
26 jan 25691 Schaerweijde JB6
0
15:50 16:20 thuis Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
26 jan 25863 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty JB4
0
14:30 15:00 thuis Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
8 feb 24497 Larensche Mixed Hockey Club JB5
0
15:40 16:10 thuis Baarnse (M.H.V.)
  Baarnse (M.H.V.)
de Geerenweg 10
3741RS BAARN
hal: Veld 2
 
8 feb 24666 MHC Soest JB3
0
15:00 15:30 uit Baarnse (M.H.V.)
  Baarnse (M.H.V.)
de Geerenweg 10
3741RS BAARN
hal: Veld 2
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische JB6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hilversum JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Laren JB5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nieuwegein JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Schaerweijde JB6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Shinty JB4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Soest JB3 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Gooische JB6Hilversum JB3Laren JB5Nieuwegein JB2Soest JB3Schaerweijde JB6Shinty JB4
Gooische JB6  
Hilversum JB3  
Laren JB5  
Nieuwegein JB2  
Soest JB3  
Schaerweijde JB6  
Shinty JB4  


Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
  Hilversum JB3 Nieuwegein JB2 16:10 Baarnse (M.H.V.)
  Laren JB5 Shinty JB4 11:40 Korf, De
  Nieuwegein JB2 Soest JB3 16:50 Baarnse (M.H.V.)
  Schaerweijde JB6 Laren JB5 12:20 Korf, De
  Schaerweijde JB6 Shinty JB4 11:00 Korf, De
  Soest JB3 Hilversum JB3 15:30 Baarnse (M.H.V.)
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
  Laren JB5 Schaerweijde JB6 15:00 Weetabix Hal Laren
  Laren JB5 Soest JB3 16:20 Weetabix Hal Laren
  Soest JB3 Schaerweijde JB6 15:40 Weetabix Hal Laren
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
  Nieuwegein JB2 Gooische JB6 14:40 Veenendaal West
  Shinty JB4 Gooische JB6 15:20 Veenendaal West
  Shinty JB4 Nieuwegein JB2 14:00 Veenendaal West
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
  Gooische JB6 Shinty JB4 15:00 Lunet, Sportcentrum De
  Hilversum JB3 Schaerweijde JB6 9:40 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Nieuwegein JB2 Hilversum JB3 9:00 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Schaerweijde JB6 Nieuwegein JB2 10:20 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Soest JB3 Shinty JB4 15:40 Lunet, Sportcentrum De
  Soest JB3 Gooische JB6 16:20 Lunet, Sportcentrum De
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  Gooische JB6 Nieuwegein JB2 15:40 Weetabix Hal Laren
  Hilversum JB3 Shinty JB4 13:00 Fuik, De
  Hilversum JB3 Soest JB3 14:20 Fuik, De
  Laren JB5 Nieuwegein JB2 16:20 Weetabix Hal Laren
  Laren JB5 Gooische JB6 15:00 Weetabix Hal Laren
  Shinty JB4 Soest JB3 13:40 Fuik, De
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Gooische JB6 Laren JB5 17:40 Kerkelanden, Optisport Sportcentrum
  Hilversum JB3 Gooische JB6 17:00 Kerkelanden, Optisport Sportcentrum
  Laren JB5 Hilversum JB3 18:20 Kerkelanden, Optisport Sportcentrum
  Nieuwegein JB2 Schaerweijde JB6 16:20 Veerhuis, 't
  Nieuwegein JB2 Shinty JB4 15:00 Veerhuis, 't
  Shinty JB4 Schaerweijde JB6 15:40 Veerhuis, 't
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Gooische JB6 Schaerweijde JB6 14:50 Baarnse (M.H.V.)
  Gooische JB6 Soest JB3 13:30 Baarnse (M.H.V.)
  Hilversum JB3 Laren JB5 17:40 Hoenderdaal
  Schaerweijde JB6 Soest JB3 14:10 Baarnse (M.H.V.)
  Shinty JB4 Hilversum JB3 17:00 Hoenderdaal
  Shinty JB4 Laren JB5 18:20 Hoenderdaal
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Gooische JB6 Hilversum JB3 15:40 Jan Wever Hal
  Nieuwegein JB2 Laren JB5 16:10 Baarnse (M.H.V.)
  Schaerweijde JB6 Hilversum JB3 15:00 Jan Wever Hal
  Schaerweijde JB6 Gooische JB6 16:20 Jan Wever Hal
  Soest JB3 Nieuwegein JB2 15:30 Baarnse (M.H.V.)
  Soest JB3 Laren JB5 16:50 Baarnse (M.H.V.)