Inloggen
Home
Handige links
Agenda
3-1 
Nieuwjaarsborrel
11-4 
JOJ Paas/Lente Toern
26-6 
Kamelentrofee D-Jeug
3-7 
Kamelentrofee C-Jeug
11-7 
Familie Hockey Toern
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
Trimmers Maandag 
Meisjes C1 
Meisjes C3 
Meisjes A1 
Meisjes B4  10 
# tegen = aantal doelpunten tegen
Meisjes 8E4-Zaal

Teamfoto

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
7 dec 19135 MMHC Voordaan M8E5
30
10:40 11:40 thuis Lieberg, Optisport De
  Lieberg, Optisport De
Jan van der Heijdenstraat 174
1221EJ HILVERSUM
hal: 1
 
7 dec 19167 't Spandersbosch M8E5
30
10:00 11:00 uit Lieberg, Optisport De
  Lieberg, Optisport De
Jan van der Heijdenstraat 174
1221EJ HILVERSUM
hal: 1
 
14 dec 20944 MHC Fletiomare M8E8
0
09:10 09:40 uit Voordaan Blaashal
  Voordaan Blaashal
Lindenlaan 66A
3737RD GROENEKAN
hal: veld 2
 
14 dec 20999 MMHC Voordaan M8E5
0
09:50 10:20 uit Voordaan Blaashal
  Voordaan Blaashal
Lindenlaan 66A
3737RD GROENEKAN
hal: veld 2
 
18 jan 20251 't Spandersbosch M8E5
25
11:25 12:20 thuis Dudok Arena, Optisport
  Dudok Arena, Optisport
Arena 303
1213NW HILVERSUM
hal: veld 1
 
18 jan 20182 Hockeyclub UNO M8E3
25
10:45 11:40 uit Dudok Arena, Optisport
  Dudok Arena, Optisport
Arena 303
1213NW HILVERSUM
hal: veld 1
 
25 jan 19998 Hockeyclub UNO M8E3
10
08:20 09:00 thuis Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
25 jan 19877 MHC Soest M8E1
10
09:40 10:20 uit Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
1 feb 19490 MHC Soest M8E1
10
09:40 10:20 thuis Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
1 feb 19541 HC Rijnvliet M8E6
10
08:20 09:00 thuis Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
9 feb 20760 MHC Fletiomare M8E8
0
09:10 09:40 thuis Kampong (S.V.)
  Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 1
 
9 feb 20640 HC Rijnvliet M8E6
0
08:30 09:00 uit Kampong (S.V.)
  Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 1
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
  Fletiomare M8E8 UNO M8E3 12:10 Baarnse (M.H.V.)
  Nieuwegein M8E4 Voordaan M8E5 11:40 Lieberg, Optisport De
  Soest M8E1 Fletiomare M8E8 12:50 Baarnse (M.H.V.)
  Soest M8E1 UNO M8E3 11:30 Baarnse (M.H.V.)
  Spandersbosch M8E5 Voordaan M8E5 12:20 Lieberg, Optisport De
  Spandersbosch M8E5 Nieuwegein M8E4 11:00 Lieberg, Optisport De
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
  Fletiomare M8E8 Nieuwegein M8E4 9:40 Voordaan Blaashal
  Rijnvliet M8E6 Spandersbosch M8E5 9:55 Olympos, Sportcentrum
  UNO M8E3 Rijnvliet M8E6 9:15 Olympos, Sportcentrum
  UNO M8E3 Spandersbosch M8E5 10:35 Olympos, Sportcentrum
  Voordaan M8E5 Fletiomare M8E8 9:00 Voordaan Blaashal
  Voordaan M8E5 Nieuwegein M8E4 10:20 Voordaan Blaashal
ZONDAG 5 JANUARI 2020
  Fletiomare M8E8 Spandersbosch M8E5 9:00 Fletio Dome
  Fletiomare M8E8 Soest M8E1 10:20 Fletio Dome
  Soest M8E1 Spandersbosch M8E5 9:40 Fletio Dome
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  Nieuwegein M8E4 Spandersbosch M8E5 12:20 Dudok Arena, Optisport
  Spandersbosch M8E5 UNO M8E3 11:00 Dudok Arena, Optisport
  UNO M8E3 Nieuwegein M8E4 11:40 Dudok Arena, Optisport
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Soest M8E1 Voordaan M8E5 10:50 Baarnse (M.H.V.)
  Soest M8E1 Rijnvliet M8E6 9:30 Baarnse (M.H.V.)
  Voordaan M8E5 Rijnvliet M8E6 10:10 Baarnse (M.H.V.)
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Fletiomare M8E8 Rijnvliet M8E6 11:00 Fletio Dome
  Nieuwegein M8E4 UNO M8E3 9:00 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Soest M8E1 Nieuwegein M8E4 10:20 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Spandersbosch M8E5 Fletiomare M8E8 12:20 Fletio Dome
  Spandersbosch M8E5 Rijnvliet M8E6 11:40 Fletio Dome
  UNO M8E3 Soest M8E1 9:40 Merwestein, Sport- en Evenementencom
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Fletiomare M8E8 Voordaan M8E5 9:55 Olympos, Sportcentrum
  Nieuwegein M8E4 Soest M8E1 10:20 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Nieuwegein M8E4 Rijnvliet M8E6 9:00 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Rijnvliet M8E6 Soest M8E1 9:40 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  UNO M8E3 Fletiomare M8E8 9:15 Olympos, Sportcentrum
  Voordaan M8E5 UNO M8E3 10:35 Olympos, Sportcentrum
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Spandersbosch M8E5 Soest M8E1 9:40 Voordaan Blaashal
  Voordaan M8E5 Spandersbosch M8E5 10:20 Voordaan Blaashal
  Voordaan M8E5 Soest M8E1 9:00 Voordaan Blaashal
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Nieuwegein M8E4 Fletiomare M8E8 9:40 Kampong (S.V.)
  Rijnvliet M8E6 Fletiomare M8E8 10:20 Kampong (S.V.)
  Rijnvliet M8E6 Nieuwegein M8E4 9:00 Kampong (S.V.)
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Rijnvliet M8E6 Voordaan M8E5 12:20 Kampong (S.V.)
  Rijnvliet M8E6 UNO M8E3 11:00 Kampong (S.V.)
  UNO M8E3 Voordaan M8E5 11:40 Kampong (S.V.)