Inloggen
Home
Handige links
Agenda
3-1 
Nieuwjaarsborrel
11-4 
JOJ Paas/Lente Toern
26-6 
Kamelentrofee D-Jeug
3-7 
Kamelentrofee C-Jeug
11-7 
Familie Hockey Toern
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
Trimmers Maandag 
Meisjes C1 
Meisjes C3 
Meisjes A1 
Meisjes B4  10 
# tegen = aantal doelpunten tegen
Meisjes 8E3-Zaal

Teamfoto

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
7 dec 20810 MHV Maarssen M8E5
10
10:20 11:00 thuis Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
7 dec 20861 Huizer HC M8E3
10
11:40 12:20 thuis Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
5 jan 19947 HMHC M8E4
25
08:45 09:40 thuis Hofland
  Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
 
5 jan 19982 Hockeyclub Montfoort M8E1
25
08:05 09:00 uit Hofland
  Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
 
11 jan 19080 Gooische Hockey Club M8E4
35
10:35 11:40 uit Fuik, De
  Fuik, De
Zuidsingel 56
1241HD KORTENHOEF
hal: veld 1
 
11 jan 18971 HMHC M8E4
35
09:55 11:00 uit Fuik, De
  Fuik, De
Zuidsingel 56
1241HD KORTENHOEF
hal: veld 1
 
26 jan 19630 MHV Maarssen M8E5
0
10:30 11:00 uit Cultuurcampus
  Cultuurcampus
Voor de Burchten 2
3452MA VLEUTEN
hal: veld 1
 
26 jan 19592 Hockeyclub SCHC M8E4
0
11:10 11:40 thuis Cultuurcampus
  Cultuurcampus
Voor de Burchten 2
3452MA VLEUTEN
hal: veld 1
 
1 feb 19288 Gooische Hockey Club M8E4
10
10:20 11:00 thuis Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
1 feb 19384 Hockeyclub SCHC M8E4
10
11:40 12:20 uit Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
8 feb 20302 Huizer HC M8E3
35
09:55 11:00 uit Wolfskamer, De
  Wolfskamer, De
IJsselmeerstraat 3D
1271AA HUIZEN
hal: 1
 
8 feb 20200 Hockeyclub Montfoort M8E1
35
10:35 11:40 thuis Wolfskamer, De
  Wolfskamer, De
IJsselmeerstraat 3D
1271AA HUIZEN
hal: 1
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
  Gooische M8E4 Montfoort M8E1 11:40 SCHC Blaashal
  Maarssen M8E5 Huizen M8E3 11:40 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Nieuwegein M8E3 Maarssen M8E5 11:00 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Nieuwegein M8E3 Huizen M8E3 12:20 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  SCHC M8E4 Gooische M8E4 11:00 SCHC Blaashal
  SCHC M8E4 Montfoort M8E1 12:20 SCHC Blaashal
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
  Maarssen M8E5 Hilversum M8E4 9:40 Hofland
  Montfoort M8E1 Hilversum M8E4 10:20 Hofland
  Montfoort M8E1 Maarssen M8E5 9:00 Hofland
ZONDAG 5 JANUARI 2020
  Gooische M8E4 Maarssen M8E5 12:30 Zandzee, Sportcentrum De
  Hilversum M8E4 Montfoort M8E1 10:20 Hofland
  Huizen M8E3 Gooische M8E4 13:50 Zandzee, Sportcentrum De
  Huizen M8E3 Maarssen M8E5 13:10 Zandzee, Sportcentrum De
  Montfoort M8E1 Nieuwegein M8E3 9:00 Hofland
  Nieuwegein M8E3 Hilversum M8E4 9:40 Hofland
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
  Gooische M8E4 Nieuwegein M8E3 11:40 Fuik, De
  Hilversum M8E4 Gooische M8E4 12:20 Fuik, De
  Hilversum M8E4 Nieuwegein M8E3 11:00 Fuik, De
  Huizen M8E3 SCHC M8E4 12:20 Wolfskamer, De
  Huizen M8E3 Montfoort M8E1 11:00 Wolfskamer, De
  Montfoort M8E1 SCHC M8E4 11:40 Wolfskamer, De
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  Huizen M8E3 Hilversum M8E4 9:40 SCHC Blaashal
  SCHC M8E4 Hilversum M8E4 9:00 SCHC Blaashal
  SCHC M8E4 Huizen M8E3 10:20 SCHC Blaashal
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Maarssen M8E5 Gooische M8E4 10:20 Cultuurcampus
  Maarssen M8E5 Montfoort M8E1 9:00 Cultuurcampus
  Montfoort M8E1 Gooische M8E4 9:40 Cultuurcampus
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Gooische M8E4 Huizen M8E3 11:00 Blijk, De
  Gooische M8E4 Hilversum M8E4 12:20 Blijk, De
  Hilversum M8E4 Huizen M8E3 11:40 Blijk, De
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Maarssen M8E5 Nieuwegein M8E3 11:00 Cultuurcampus
  Maarssen M8E5 SCHC M8E4 12:20 Cultuurcampus
  Nieuwegein M8E3 SCHC M8E4 11:40 Cultuurcampus
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Gooische M8E4 SCHC M8E4 11:40 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Nieuwegein M8E3 Gooische M8E4 11:00 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  SCHC M8E4 Nieuwegein M8E3 12:20 Merwestein, Sport- en Evenementencom
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Hilversum M8E4 Maarssen M8E5 9:00 Fuik, De
  Hilversum M8E4 SCHC M8E4 10:20 Fuik, De
  Huizen M8E3 Nieuwegein M8E3 11:00 Wolfskamer, De
  Montfoort M8E1 Huizen M8E3 12:20 Wolfskamer, De
  Nieuwegein M8E3 Montfoort M8E1 11:40 Wolfskamer, De
  SCHC M8E4 Maarssen M8E5 9:40 Fuik, De