Inloggen
Home
Handige links
Agenda
3-1 
Nieuwjaarsborrel
11-4 
JOJ Paas/Lente Toern
26-6 
Kamelentrofee D-Jeug
3-7 
Kamelentrofee C-Jeug
11-7 
Familie Hockey Toern
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
Trimmers Maandag 
Meisjes C1 
Meisjes C3 
Meisjes A1 
Meisjes B4  10 
# tegen = aantal doelpunten tegen
Heren 1-Zaal

Teamfoto

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
15 dec 21942 MHC Leusden H1
0
13:50 14:20 uit AT the Office Dome
  AT the Office Dome
Waardsedijk 35
3448HV WOERDEN
hal: 2. Royal Campen Court
 
15 dec 22110 't Spandersbosch H1
0
12:30 13:00 thuis AT the Office Dome
  AT the Office Dome
Waardsedijk 35
3448HV WOERDEN
hal: 2. Royal Campen Court
 
5 jan 22614 HC Rijnvliet H1
15
12:30 13:15 thuis Olympos, Sportcentrum
  Olympos, Sportcentrum
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 3 (blauw)
 
5 jan 22530 't Spandersbosch H1
15
13:50 14:35 uit Olympos, Sportcentrum
  Olympos, Sportcentrum
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 3 (blauw)
 
11 jan 21522 MHV Maarssen H1
0
17:30 18:00 uit Cultuurcampus
  Cultuurcampus
Voor de Burchten 2
3452MA VLEUTEN
hal: veld 1
 
11 jan 21606 MHC Leusden H1
0
18:10 18:40 thuis Cultuurcampus
  Cultuurcampus
Voor de Burchten 2
3452MA VLEUTEN
hal: veld 1
 
26 jan 23034 HC Rijnvliet H1
0
19:50 20:20 uit Kampong (S.V.)
  Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 3
 
26 jan 23118 Zwaluwen Utrecht H1
0
19:10 19:40 uit Kampong (S.V.)
  Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 3
 
3 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nieuwegein H1 2 4 1 1 0 10 5 0
2 Leusden H1 2 4 1 1 0 8 3 0
3 Maarssen H1 2 4 1 1 0 9 8 0
4 Spandersbosch H1 2 3 1 0 1 6 6 0
5 Rijnvliet H1 2 1 0 1 1 7 8 0
6 Zwaluwen H1 2 0 0 0 2 2 12 0

Uitslagenmatrix
  Leusden H1Maarssen H1Nieuwegein H1Spandersbosch H1Zwaluwen H1Rijnvliet H1
Leusden H1   5-0 3-3
Maarssen H1  
Nieuwegein H1 4-4   6-1
Spandersbosch H1   6-1
Zwaluwen H1  
Rijnvliet H1 4-5  

Uitslagen
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. Nieuwegein H1 Zwaluwen H1 6-1 Definitief
.. Nieuwegein H1 Maarssen H1 4-4 Definitief
.. Leusden H1 Rijnvliet H1 3-3 Definitief
.. Rijnvliet H1 Maarssen H1 4-5 Definitief
.. Leusden H1 Spandersbosch H1 5-0 Definitief
.. Spandersbosch H1 Zwaluwen H1 6-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
  Rijnvliet H1 Leusden H1 19:40 Kampong (S.V.)
  Zwaluwen H1 Rijnvliet H1 19:00 Kampong (S.V.)
  Zwaluwen H1 Leusden H1 20:20 Kampong (S.V.)
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
  Leusden H1 Nieuwegein H1 14:20 AT the Office Dome
  Nieuwegein H1 Spandersbosch H1 13:00 AT the Office Dome
  Spandersbosch H1 Leusden H1 13:40 AT the Office Dome
ZONDAG 5 JANUARI 2020
  Leusden H1 Zwaluwen H1 14:35 Olympos, Sportcentrum
  Maarssen H1 Leusden H1 13:55 Olympos, Sportcentrum
  Nieuwegein H1 Rijnvliet H1 13:15 Olympos, Sportcentrum
  Spandersbosch H1 Nieuwegein H1 14:35 Olympos, Sportcentrum
  Spandersbosch H1 Rijnvliet H1 13:55 Olympos, Sportcentrum
  Zwaluwen H1 Maarssen H1 13:15 Olympos, Sportcentrum
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
  Leusden H1 Maarssen H1 19:20 Cultuurcampus
  Maarssen H1 Nieuwegein H1 18:00 Cultuurcampus
  Nieuwegein H1 Leusden H1 18:40 Cultuurcampus
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  Maarssen H1 Zwaluwen H1 13:40 Almere Haven
  Spandersbosch H1 Maarssen H1 13:00 Almere Haven
  Zwaluwen H1 Spandersbosch H1 14:20 Almere Haven
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Rijnvliet H1 Zwaluwen H1 19:00 Kampong (S.V.)
  Rijnvliet H1 Nieuwegein H1 20:20 Kampong (S.V.)
  Zwaluwen H1 Nieuwegein H1 19:40 Kampong (S.V.)
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Maarssen H1 Spandersbosch H1 19:20 Cultuurcampus
  Maarssen H1 Rijnvliet H1 18:00 Cultuurcampus
  Rijnvliet H1 Spandersbosch H1 18:40 Cultuurcampus