Inloggen
Home
Handige links
Agenda
15-12 
Wijnproeverij
3-1 
Nieuwjaarsborrel
13-1 
Barcommissie - doe a
11-4 
JOJ Paas/Lente Toern
26-6 
Kamelentrofee D-Jeug
3-7 
Kamelentrofee C-Jeug
7-7 
Bestuursvergadering
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
Trimmers Maandag 
Meisjes C1 
Meisjes C3 
Meisjes A1 
Meisjes B4  10 
# tegen = aantal doelpunten tegen
Dames 3-Zaal

Teamfoto

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 jan 29430 Hockeyclub Amersfoort D3
35
15:15 16:20 uit Icoon
  Icoon
Lovink 10
3825MP AMERSFOORT
hal: veld 1
 
12 jan 29092 Zwaluwen Utrecht D5
35
14:35 15:40 thuis Icoon
  Icoon
Lovink 10
3825MP AMERSFOORT
hal: veld 1
 
19 jan 24812 Hockeyclub Amersfoort D3
25
13:25 14:20 thuis Hofland
  Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
 
19 jan 24641 MHC Soest D2
25
12:05 13:00 thuis Hofland
  Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
 
2 feb 27550 Schaerweijde D45
20
12:50 13:40 thuis Heem, Het
  Heem, Het
Heemradenlaan 36
3401GX IJSSELSTEIN UT
hal: veld 1
 
2 feb 27722 HC IJsseloever D3
20
13:30 14:20 thuis Heem, Het
  Heem, Het
Heemradenlaan 36
3401GX IJSSELSTEIN UT
hal: veld 1
 
9 feb 30457 Schaerweijde D45
0
17:10 17:40 uit Voordaan Blaashal
  Voordaan Blaashal
Tweelingen 142
3721WZ BILTHOVEN
hal: veld 3
 
9 feb 30287 MMHC Voordaan D10
0
17:50 18:20 uit Voordaan Blaashal
  Voordaan Blaashal
Tweelingen 142
3721WZ BILTHOVEN
hal: veld 3
 
16 feb 28410 MMHC Voordaan D10
25
12:05 13:00 thuis Hofland
  Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
 
16 feb 28239 MHC Soest D2
25
13:25 14:20 uit Hofland
  Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
 
6 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort D3 2 6 2 0 0 7 1 0
2 IJsseloever D3 2 4 1 1 0 8 4 0
3 Voordaan D10 2 3 1 0 1 2 3 0
4 Nieuwegein D3 2 2 0 2 0 3 3 0
5 Zwaluwen D5 2 1 0 1 1 3 7 0
6 Soest D2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Schaerweijde D45 2 0 0 0 2 0 5 0

Uitslagenmatrix
  Soest D2IJsseloever D3Nieuwegein D3Amersfoort D3Voordaan D10Zwaluwen D5Schaerweijde D45
Soest D2  
IJsseloever D3   2-2 6-2
Nieuwegein D3  
Amersfoort D3  
Voordaan D10 1-3  
Zwaluwen D5 1-1  
Schaerweijde D45 0-4 0-1  

Uitslagen
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Schaerweijde D45 Amersfoort D3 0-4 Definitief
.. IJsseloever D3 Nieuwegein D3 2-2 Definitief
.. Voordaan D10 Amersfoort D3 1-3 Definitief
.. IJsseloever D3 Zwaluwen D5 6-2 Definitief
.. Schaerweijde D45 Voordaan D10 0-1 Definitief
.. Zwaluwen D5 Nieuwegein D3 1-1 Definitief
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. Schaerweijde D45 Zwaluwen D5 0-3 Definitief
.. Soest D2 Schaerweijde D45 1-1 Definitief
.. Soest D2 Zwaluwen D5 1-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
  Amersfoort D3 Voordaan D10 20:20 Voordaan Hockey Dome
  IJsseloever D3 Amersfoort D3 19:40 Voordaan Hockey Dome
  Voordaan D10 IJsseloever D3 19:00 Voordaan Hockey Dome
ZONDAG 12 JANUARI 2020
  Amersfoort D3 Zwaluwen D5 15:00 Icoon
  Amersfoort D3 Nieuwegein D3 16:20 Icoon
  Nieuwegein D3 Zwaluwen D5 15:40 Icoon
  Schaerweijde D45 Soest D2 19:00 Trits, Sportcentrum De
  Schaerweijde D45 IJsseloever D3 20:20 Trits, Sportcentrum De
  Soest D2 IJsseloever D3 19:40 Trits, Sportcentrum De
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  IJsseloever D3 Voordaan D10 19:40 Kampong (S.V.)
  Nieuwegein D3 Amersfoort D3 14:20 Hofland
  Nieuwegein D3 Soest D2 13:00 Hofland
  Soest D2 Amersfoort D3 13:40 Hofland
  Zwaluwen D5 Voordaan D10 19:00 Kampong (S.V.)
  Zwaluwen D5 IJsseloever D3 20:20 Kampong (S.V.)
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Soest D2 Voordaan D10 17:30 Baarnse (M.H.V.)
  Voordaan D10 Zwaluwen D5 18:10 Baarnse (M.H.V.)
  Zwaluwen D5 Soest D2 18:50 Baarnse (M.H.V.)
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  IJsseloever D3 Schaerweijde D45 13:00 Heem, Het
  Nieuwegein D3 Schaerweijde D45 13:40 Heem, Het
  Nieuwegein D3 IJsseloever D3 14:20 Heem, Het
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Amersfoort D3 Soest D2 20:20 Bokkeduinen
  Amersfoort D3 IJsseloever D3 19:00 Bokkeduinen
  IJsseloever D3 Soest D2 19:40 Bokkeduinen
  Schaerweijde D45 Nieuwegein D3 17:40 Voordaan Hockey Dome
  Voordaan D10 Schaerweijde D45 17:00 Voordaan Hockey Dome
  Voordaan D10 Nieuwegein D3 18:20 Voordaan Hockey Dome
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Amersfoort D3 Schaerweijde D45 15:40 Kampong (S.V.)
  Nieuwegein D3 Voordaan D10 13:00 Hofland
  Soest D2 Nieuwegein D3 14:20 Hofland
  Voordaan D10 Soest D2 13:40 Hofland
  Zwaluwen D5 Schaerweijde D45 15:00 Kampong (S.V.)
  Zwaluwen D5 Amersfoort D3 16:20 Kampong (S.V.)