Inloggen
Home
Handige links
Agenda
3-1 
Nieuwjaarsborrel
11-4 
JOJ Paas/Lente Toern
26-6 
Kamelentrofee D-Jeug
3-7 
Kamelentrofee C-Jeug
11-7 
Familie Hockey Toern
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
Trimmers Maandag 
Meisjes C1 
Meisjes C3 
Meisjes A1 
Meisjes B4  10 
# tegen = aantal doelpunten tegen
Dames Jong 1-Zaal

Teamfoto

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 jan 22089 Hockey Club Zeewolde DJ1
0
16:30 17:00 thuis Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
12 jan 21924 MMHC Voordaan DJ2
0
17:50 18:20 uit Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
18 jan 22593 MHC Leusden DJ3
10
14:20 15:00 thuis Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
18 jan 22509 Hockey Club Zeewolde DJ1
10
15:40 16:20 uit Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
25 jan 23769 H.C. Eemvallei DJ3
0
18:30 19:00 thuis Voordaan Blaashal
  Voordaan Blaashal
Lindenlaan 66A
3737RD GROENEKAN
hal: veld 1
 
25 jan 23853 MHV Maarssen DJ4
0
19:50 20:20 thuis Voordaan Blaashal
  Voordaan Blaashal
Lindenlaan 66A
3737RD GROENEKAN
hal: veld 1
 
2 feb 21503 H.C. Eemvallei DJ3
30
18:00 19:00 uit Midland
  Midland
Zangvogelweg 138
3815DP AMERSFOORT
hal: 1
 
2 feb 21585 MMHC Voordaan DJ2
30
18:40 19:40 thuis Midland
  Midland
Zangvogelweg 138
3815DP AMERSFOORT
hal: 1
 
9 feb 23014 MHC Leusden DJ3
0
19:50 20:20 uit Schammer Dome
  Schammer Dome
Schammersteeg 2
3835PT STOUTENBURG
hal: veld 1
 
9 feb 23099 MHV Maarssen DJ4
0
19:10 19:40 uit Schammer Dome
  Schammer Dome
Schammersteeg 2
3835PT STOUTENBURG
hal: veld 1
 
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemvallei DJ3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Leusden DJ3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Maarssen DJ4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nieuwegein DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Voordaan DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zeewolde DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Voordaan DJ2Maarssen DJ4Leusden DJ3Zeewolde DJ1Eemvallei DJ3Nieuwegein DJ1
Voordaan DJ2  
Maarssen DJ4  
Leusden DJ3  
Zeewolde DJ1  
Eemvallei DJ3  
Nieuwegein DJ1  


Wedstrijdschema poule
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
  Eemvallei DJ3 Leusden DJ3 9:00 Veluwehal Barneveld
  Eemvallei DJ3 Zeewolde DJ1 10:20 Veluwehal Barneveld
  Leusden DJ3 Zeewolde DJ1 9:40 Veluwehal Barneveld
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
  Leusden DJ3 Voordaan DJ2 17:40 OVVO-Hal
  Maarssen DJ4 Voordaan DJ2 18:20 OVVO-Hal
  Maarssen DJ4 Leusden DJ3 17:00 OVVO-Hal
ZONDAG 12 JANUARI 2020
  Nieuwegein DJ1 Zeewolde DJ1 17:00 Veerhuis, 't
  Voordaan DJ2 Nieuwegein DJ1 18:20 Veerhuis, 't
  Zeewolde DJ1 Voordaan DJ2 17:40 Veerhuis, 't
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  Eemvallei DJ3 Voordaan DJ2 16:40 Cultuurcampus
  Maarssen DJ4 Eemvallei DJ3 16:00 Cultuurcampus
  Nieuwegein DJ1 Leusden DJ3 15:00 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Voordaan DJ2 Maarssen DJ4 17:20 Cultuurcampus
  Zeewolde DJ1 Leusden DJ3 15:40 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Zeewolde DJ1 Nieuwegein DJ1 16:20 Merwestein, Sport- en Evenementencom
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Leusden DJ3 Eemvallei DJ3 17:40 Voordaan Blaashal
  Nieuwegein DJ1 Eemvallei DJ3 19:00 Voordaan Blaashal
  Nieuwegein DJ1 Maarssen DJ4 20:20 Voordaan Blaashal
  Voordaan DJ2 Leusden DJ3 17:00 Voordaan Blaashal
  Voordaan DJ2 Zeewolde DJ1 18:20 Voordaan Blaashal
  Zeewolde DJ1 Maarssen DJ4 19:40 Voordaan Blaashal
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Eemvallei DJ3 Nieuwegein DJ1 19:00 Midland
  Nieuwegein DJ1 Voordaan DJ2 19:40 Midland
  Voordaan DJ2 Eemvallei DJ3 20:20 Midland
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Leusden DJ3 Nieuwegein DJ1 20:20 Schammer Dome
  Leusden DJ3 Maarssen DJ4 19:00 Schammer Dome
  Maarssen DJ4 Nieuwegein DJ1 19:40 Schammer Dome
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Eemvallei DJ3 Maarssen DJ4 13:40 Baken, Sportcomplex Het
  Maarssen DJ4 Zeewolde DJ1 14:20 Baken, Sportcomplex Het
  Zeewolde DJ1 Eemvallei DJ3 13:00 Baken, Sportcomplex Het