Inloggen
Home
Handige links
Agenda
3-1 
Nieuwjaarsborrel
11-4 
JOJ Paas/Lente Toern
26-6 
Kamelentrofee D-Jeug
3-7 
Kamelentrofee C-Jeug
11-7 
Familie Hockey Toern
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
Trimmers Maandag 
Meisjes C1 
Meisjes C3 
Meisjes A1 
Meisjes B4  10 
# tegen = aantal doelpunten tegen
Meisjes C5-Zaal

Teamfoto

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
8 dec 32476 Hockeyclub Amersfoort MC7
0
11:50 12:20 thuis Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
8 dec 32462 HC Kromme Rijn MC4
0
10:30 11:00 thuis Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
15 dec 32725 HC Kromme Rijn MC4
0
13:10 13:40 uit Kampong (S.V.)
  Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 4
 
15 dec 32714 SV Kampong Hockey MC8
0
13:50 14:20 thuis Kampong (S.V.)
  Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 4
 
5 jan 32692 Hockeyclub Amersfoort MC7
30
09:20 10:20 uit Juliana van Stolberg
  Juliana van Stolberg
Graaf Hendriklaan 146
3818DN AMERSFOORT
hal: veld 1
 
5 jan 32672 HC Rijnvliet MC4
30
08:40 09:40 thuis Juliana van Stolberg
  Juliana van Stolberg
Graaf Hendriklaan 146
3818DN AMERSFOORT
hal: veld 1
 
19 jan 32854 Hockeyclub SCHC MC6
0
15:50 16:20 thuis Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
19 jan 32840 HC Leerdam MC2
0
14:30 15:00 thuis Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
9 feb 32591 HC Leerdam MC2
0
15:10 15:40 uit Kampong (S.V.)
  Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2
 
9 feb 32602 SV Kampong Hockey MC8
0
15:50 16:20 uit Kampong (S.V.)
  Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2
 
16 feb 32881 HC Rijnvliet MC4
0
15:10 15:40 uit SCHC Blaashal
  SCHC Blaashal
Kees Boekelaan 1
3723BA BILTHOVEN
hal: veld 2
 
16 feb 32905 Hockeyclub SCHC MC6
0
14:30 15:00 uit SCHC Blaashal
  SCHC Blaashal
Kees Boekelaan 1
3723BA BILTHOVEN
hal: veld 2
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong MC8 2 6 2 0 0 6 1 0
2 Leerdam MC2 2 3 1 0 1 4 4 0
3 Kromme Rijn MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nieuwegein MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rijnvliet MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SCHC MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Amersfoort MC7 2 0 0 0 2 0 5 0

Uitslagenmatrix
  SCHC MC6Amersfoort MC7Nieuwegein MC5Kampong MC8Leerdam MC2Rijnvliet MC4Kromme Rijn MC4
SCHC MC6  
Amersfoort MC7  
Nieuwegein MC5  
Kampong MC8 2-0  
Leerdam MC2 3-0 1-4  
Rijnvliet MC4  
Kromme Rijn MC4  

Uitslagen
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. Kampong MC8 Amersfoort MC7 2-0 Definitief
.. Leerdam MC2 Kampong MC8 1-4 Definitief
.. Leerdam MC2 Amersfoort MC7 3-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
  Amersfoort MC7 Kromme Rijn MC4 11:40 Veerhuis, 't
  Kampong MC8 SCHC MC6 15:40 Kampong (S.V.)
  Nieuwegein MC5 Amersfoort MC7 12:20 Veerhuis, 't
  Nieuwegein MC5 Kromme Rijn MC4 11:00 Veerhuis, 't
  Rijnvliet MC4 SCHC MC6 16:20 Kampong (S.V.)
  Rijnvliet MC4 Kampong MC8 15:00 Kampong (S.V.)
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
  Amersfoort MC7 Leerdam MC2 14:00 Icoon
  Rijnvliet MC4 Leerdam MC2 14:40 Icoon
  Rijnvliet MC4 Amersfoort MC7 15:20 Icoon
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
  Kampong MC8 Kromme Rijn MC4 13:00 Kampong (S.V.)
  Kromme Rijn MC4 Nieuwegein MC5 13:40 Kampong (S.V.)
  Nieuwegein MC5 Kampong MC8 14:20 Kampong (S.V.)
ZONDAG 5 JANUARI 2020
  Amersfoort MC7 Rijnvliet MC4 9:00 Juliana van Stolberg
  Amersfoort MC7 Nieuwegein MC5 10:20 Juliana van Stolberg
  Kromme Rijn MC4 SCHC MC6 14:40 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam MC2 SCHC MC6 15:20 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam MC2 Kromme Rijn MC4 14:00 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Nieuwegein MC5 Rijnvliet MC4 9:40 Juliana van Stolberg
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Kampong MC8 Rijnvliet MC4 14:20 Kampong (S.V.)
  Kromme Rijn MC4 Kampong MC8 13:40 Kampong (S.V.)
  Nieuwegein MC5 SCHC MC6 16:20 Veerhuis, 't
  Nieuwegein MC5 Leerdam MC2 15:00 Veerhuis, 't
  Rijnvliet MC4 Kromme Rijn MC4 13:00 Kampong (S.V.)
  SCHC MC6 Leerdam MC2 15:40 Veerhuis, 't
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Amersfoort MC7 Kampong MC8 13:40 SCHC Blaashal
  SCHC MC6 Amersfoort MC7 13:00 SCHC Blaashal
  SCHC MC6 Kampong MC8 14:20 SCHC Blaashal
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Kromme Rijn MC4 Rijnvliet MC4 12:20 Sportdome Bunnik
  Kromme Rijn MC4 Leerdam MC2 11:00 Sportdome Bunnik
  Leerdam MC2 Rijnvliet MC4 11:40 Sportdome Bunnik
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Amersfoort MC7 SCHC MC6 11:40 Sportdome Bunnik
  Kampong MC8 Nieuwegein MC5 16:20 Kampong (S.V.)
  Kampong MC8 Leerdam MC2 15:00 Kampong (S.V.)
  Kromme Rijn MC4 Amersfoort MC7 11:00 Sportdome Bunnik
  Leerdam MC2 Nieuwegein MC5 15:40 Kampong (S.V.)
  SCHC MC6 Kromme Rijn MC4 12:20 Sportdome Bunnik
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Rijnvliet MC4 Nieuwegein MC5 15:40 SCHC Blaashal
  SCHC MC6 Rijnvliet MC4 16:20 SCHC Blaashal
  SCHC MC6 Nieuwegein MC5 15:00 SCHC Blaashal