Inloggen
Home
Handige links
Agenda
3-1 
Nieuwjaarsborrel
11-4 
JOJ Paas/Lente Toern
26-6 
Kamelentrofee D-Jeug
3-7 
Kamelentrofee C-Jeug
11-7 
Familie Hockey Toern
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
Trimmers Maandag 
Meisjes C1 
Meisjes C3 
Meisjes A1 
Meisjes B4  10 
# tegen = aantal doelpunten tegen
Meisjes C2-Zaal

Teamfoto

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
7 dec 28521 Loenense MHC MC12C
10
14:20 15:00 thuis Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
7 dec 28344 Hockey Club Zeewolde MC1
10
15:40 16:20 uit Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
14 dec 30381 Loenense MHC MC12C
30
09:20 10:20 uit Stinzenhal
  Stinzenhal
Broekdijk Oost 28
3621LN BREUKELEN UT
hal: 1
 
14 dec 30563 Zwaluwen Utrecht MC1
30
08:40 09:40 uit Stinzenhal
  Stinzenhal
Broekdijk Oost 28
3621LN BREUKELEN UT
hal: 1
 
12 jan 26976 Baarnse Mixed Hockey Vereniging MC1
0
11:00 11:30 uit Baarnse (M.H.V.)
  Baarnse (M.H.V.)
de Geerenweg 10
3741RS BAARN
hal: Veld 1
 
12 jan 26632 HMHC MC2
0
11:40 12:10 uit Baarnse (M.H.V.)
  Baarnse (M.H.V.)
de Geerenweg 10
3741RS BAARN
hal: Veld 1
 
26 jan 29540 MHC Leusden MC1
0
15:50 16:20 uit Schammer Dome
  Schammer Dome
Schammersteeg 2
3835PT STOUTENBURG
hal: veld 1
 
26 jan 29203 HMHC MC2
0
15:10 15:40 thuis Schammer Dome
  Schammer Dome
Schammersteeg 2
3835PT STOUTENBURG
hal: veld 1
 
2 feb 27833 Baarnse Mixed Hockey Vereniging MC1
0
10:20 10:50 thuis Baarnse (M.H.V.)
  Baarnse (M.H.V.)
de Geerenweg 10
3741RS BAARN
hal: Veld 1
 
2 feb 27661 Zwaluwen Utrecht MC1
0
09:40 10:10 thuis Baarnse (M.H.V.)
  Baarnse (M.H.V.)
de Geerenweg 10
3741RS BAARN
hal: Veld 1
 
9 feb 24752 Hockey Club Zeewolde MC1
0
12:30 13:00 thuis Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
9 feb 24921 MHC Leusden MC1
0
13:50 14:20 thuis Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hilversum MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Leusden MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Loenen MC12C 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nieuwegein MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zeewolde MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zwaluwen MC1 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Baarn MC1Hilversum MC2Leusden MC1Nieuwegein MC2Zeewolde MC1Zwaluwen MC1Loenen MC12C
Baarn MC1  
Hilversum MC2  
Leusden MC1  
Nieuwegein MC2  
Zeewolde MC1  
Zwaluwen MC1  
Loenen MC12C  


Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
  Hilversum MC2 Leusden MC1 16:20 Fuik, De
  Hilversum MC2 Zwaluwen MC1 15:00 Fuik, De
  Leusden MC1 Zwaluwen MC1 15:40 Fuik, De
  Loenen MC12C Zeewolde MC1 15:40 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Nieuwegein MC2 Loenen MC12C 15:00 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Zeewolde MC1 Nieuwegein MC2 16:20 Merwestein, Sport- en Evenementencom
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
  Loenen MC12C Nieuwegein MC2 10:20 Stinzenhal
  Loenen MC12C Zwaluwen MC1 9:00 Stinzenhal
  Zwaluwen MC1 Nieuwegein MC2 9:40 Stinzenhal
ZONDAG 12 JANUARI 2020
  Baarn MC1 Hilversum MC2 12:50 Baarnse (M.H.V.)
  Baarn MC1 Nieuwegein MC2 11:30 Baarnse (M.H.V.)
  Hilversum MC2 Nieuwegein MC2 12:10 Baarnse (M.H.V.)
  Loenen MC12C Leusden MC1 11:40 Hoograven
  Zwaluwen MC1 Loenen MC12C 11:00 Hoograven
  Zwaluwen MC1 Leusden MC1 12:20 Hoograven
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  Baarn MC1 Leusden MC1 11:40 Stinzenhal
  Leusden MC1 Loenen MC12C 12:20 Stinzenhal
  Loenen MC12C Baarn MC1 11:00 Stinzenhal
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Zeewolde MC1 Hilversum MC2 12:20 Baken, Sportcomplex Het
  Zeewolde MC1 Zwaluwen MC1 11:00 Baken, Sportcomplex Het
  Zwaluwen MC1 Hilversum MC2 11:40 Baken, Sportcomplex Het
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Leusden MC1 Hilversum MC2 15:00 Schammer Dome
  Leusden MC1 Nieuwegein MC2 16:20 Schammer Dome
  Nieuwegein MC2 Hilversum MC2 15:40 Schammer Dome
  Zeewolde MC1 Baarn MC1 15:40 Hoograven
  Zwaluwen MC1 Baarn MC1 16:20 Hoograven
  Zwaluwen MC1 Zeewolde MC1 15:00 Hoograven
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Baarn MC1 Zwaluwen MC1 9:30 Baarnse (M.H.V.)
  Hilversum MC2 Zeewolde MC1 10:20 Baken, Sportcomplex Het
  Loenen MC12C Hilversum MC2 9:40 Baken, Sportcomplex Het
  Nieuwegein MC2 Zwaluwen MC1 10:10 Baarnse (M.H.V.)
  Nieuwegein MC2 Baarn MC1 10:50 Baarnse (M.H.V.)
  Zeewolde MC1 Loenen MC12C 9:00 Baken, Sportcomplex Het
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Baarn MC1 Loenen MC12C 15:40 Lieberg, Optisport De
  Hilversum MC2 Loenen MC12C 15:00 Lieberg, Optisport De
  Hilversum MC2 Baarn MC1 16:20 Lieberg, Optisport De
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Nieuwegein MC2 Zeewolde MC1 13:00 Veerhuis, 't
  Nieuwegein MC2 Leusden MC1 14:20 Veerhuis, 't
  Zeewolde MC1 Leusden MC1 13:40 Veerhuis, 't
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
  Baarn MC1 Zeewolde MC1 13:40 Schammer Dome
  Leusden MC1 Zeewolde MC1 14:20 Schammer Dome
  Leusden MC1 Baarn MC1 13:00 Schammer Dome