Inloggen
Home
Handige links
Agenda
3-1 
Nieuwjaarsborrel
11-4 
JOJ Paas/Lente Toern
26-6 
Kamelentrofee D-Jeug
3-7 
Kamelentrofee C-Jeug
11-7 
Familie Hockey Toern
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
Trimmers Maandag 
Meisjes C1 
Meisjes C3 
Meisjes A1 
Meisjes B4  10 
# tegen = aantal doelpunten tegen
Meisjes C1-Zaal

Teamfoto

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
8 dec 26802 Gooische Hockey Club MC2
40
16:10 17:20 uit Blijk, De
  Blijk, De
Blijklaan 3
1394KA NEDERHORST DEN BERG
hal: veld 1
 
8 dec 26624 M.H.C. Weesp MC1
40
15:30 16:40 thuis Blijk, De
  Blijk, De
Blijklaan 3
1394KA NEDERHORST DEN BERG
hal: veld 1
 
15 dec 28857 Hockey Club Naarden MC2
0
13:50 14:20 thuis Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
15 dec 28688 H.C. Eemvallei MC1
0
12:30 13:00 thuis Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
5 jan 29376 Hockey Club Naarden MC2
0
16:30 17:00 uit Vestingh Dome
  Vestingh Dome
Beethovenlaan 71
1411HC NAARDEN
hal: Vestingh Dome
 
5 jan 29201 M.H.C. Weesp MC1
0
17:10 17:40 uit Vestingh Dome
  Vestingh Dome
Beethovenlaan 71
1411HC NAARDEN
hal: Vestingh Dome
 
26 jan 25600 H.C. Eemvallei MC1
20
15:20 16:10 uit Molenwiek, De
  Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
 
26 jan 25776 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MC1
20
16:00 16:50 uit Molenwiek, De
  Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
 
2 feb 24234 Gooische Hockey Club MC2
0
15:50 16:20 thuis Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
2 feb 24062 HC IJsseloever MC2
0
14:30 15:00 thuis Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
16 feb 27318 HC IJsseloever MC2
15
08:55 09:40 uit Wetering, Optisport De
  Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
 
16 feb 27140 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MC1
15
09:35 10:20 thuis Wetering, Optisport De
  Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemvallei MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gooische MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 IJsseloever MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Naarden MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nieuwegein MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Shinty MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Weesp MC1 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Naarden MC2Gooische MC2IJsseloever MC2Nieuwegein MC1Shinty MC1Weesp MC1Eemvallei MC1
Naarden MC2  
Gooische MC2  
IJsseloever MC2  
Nieuwegein MC1  
Shinty MC1  
Weesp MC1  
Eemvallei MC1  


Wedstrijdschema poule
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
  Eemvallei MC1 Naarden MC2 18:20 Nieuwland
  Eemvallei MC1 IJsseloever MC2 17:00 Nieuwland
  Gooische MC2 Nieuwegein MC1 17:20 Blijk, De
  Gooische MC2 Weesp MC1 16:00 Blijk, De
  IJsseloever MC2 Naarden MC2 17:40 Nieuwland
  Nieuwegein MC1 Weesp MC1 16:40 Blijk, De
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
  IJsseloever MC2 Shinty MC1 17:40 Aetsveld
  Naarden MC2 Eemvallei MC1 13:40 Veerhuis, 't
  Nieuwegein MC1 Naarden MC2 14:20 Veerhuis, 't
  Nieuwegein MC1 Eemvallei MC1 13:00 Veerhuis, 't
  Shinty MC1 Weesp MC1 18:20 Aetsveld
  Weesp MC1 IJsseloever MC2 17:00 Aetsveld
ZONDAG 5 JANUARI 2020
  Eemvallei MC1 Shinty MC1 18:00 Midland
  Eemvallei MC1 Gooische MC2 19:20 Midland
  Naarden MC2 Nieuwegein MC1 17:00 Vestingh Dome
  Naarden MC2 Weesp MC1 18:20 Vestingh Dome
  Shinty MC1 Gooische MC2 18:40 Midland
  Weesp MC1 Nieuwegein MC1 17:40 Vestingh Dome
ZONDAG 12 JANUARI 2020
  Eemvallei MC1 Weesp MC1 12:40 Bosrand, De
  Gooische MC2 Shinty MC1 17:40 Lunet, Sportcentrum De
  IJsseloever MC2 Eemvallei MC1 12:00 Bosrand, De
  IJsseloever MC2 Weesp MC1 13:20 Bosrand, De
  Naarden MC2 Shinty MC1 18:20 Lunet, Sportcentrum De
  Naarden MC2 Gooische MC2 17:00 Lunet, Sportcentrum De
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Eemvallei MC1 Nieuwegein MC1 16:10 Molenwiek, De
  Gooische MC2 Naarden MC2 16:40 Bosrand, De
  IJsseloever MC2 Gooische MC2 16:00 Bosrand, De
  Naarden MC2 IJsseloever MC2 17:20 Bosrand, De
  Shinty MC1 Eemvallei MC1 15:30 Molenwiek, De
  Shinty MC1 Nieuwegein MC1 16:50 Molenwiek, De
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Gooische MC2 IJsseloever MC2 15:40 Veerhuis, 't
  Nieuwegein MC1 Gooische MC2 16:20 Veerhuis, 't
  Nieuwegein MC1 IJsseloever MC2 15:00 Veerhuis, 't
  Shinty MC1 Naarden MC2 16:10 Aetsveld
  Weesp MC1 Naarden MC2 16:50 Aetsveld
  Weesp MC1 Shinty MC1 15:30 Aetsveld
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Gooische MC2 Eemvallei MC1 15:30 Zandzee, Sportcentrum De
  Weesp MC1 Gooische MC2 16:50 Zandzee, Sportcentrum De
  Weesp MC1 Eemvallei MC1 16:10 Zandzee, Sportcentrum De
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  IJsseloever MC2 Nieuwegein MC1 9:40 Wetering, Optisport De
  Nieuwegein MC1 Shinty MC1 10:20 Wetering, Optisport De
  Shinty MC1 IJsseloever MC2 9:00 Wetering, Optisport De