Inloggen
Home
Handige links
Agenda
15-12 
Wijnproeverij
3-1 
Nieuwjaarsborrel
13-1 
Barcommissie - doe a
11-4 
JOJ Paas/Lente Toern
26-6 
Kamelentrofee D-Jeug
3-7 
Kamelentrofee C-Jeug
7-7 
Bestuursvergadering
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
Trimmers Maandag 
Meisjes C1 
Meisjes C3 
Meisjes A1 
Meisjes B4  10 
# tegen = aantal doelpunten tegen
Meisjes B5-Zaal

Teamfoto

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 jan 28712 Schaerweijde MB7
0
14:30 15:00 thuis Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
12 jan 28881 Hockeyclub SCHC MB10
0
15:50 16:20 thuis Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
26 jan 27164 Hockey Club Naarden MB10
0
17:50 18:20 thuis Vestingh Dome
  Vestingh Dome
Beethovenlaan 71
1411HC NAARDEN
hal: Vestingh Dome
 
26 jan 27335 SV Kampong Hockey MB11
0
17:10 17:40 uit Vestingh Dome
  Vestingh Dome
Beethovenlaan 71
1411HC NAARDEN
hal: Vestingh Dome
 
1 feb 25625 Schaerweijde MB7
0
17:10 17:40 uit Vestingh Dome
  Vestingh Dome
Beethovenlaan 71
1411HC NAARDEN
hal: Vestingh Dome
 
1 feb 25790 Hockey Club Naarden MB10
0
17:50 18:20 uit Vestingh Dome
  Vestingh Dome
Beethovenlaan 71
1411HC NAARDEN
hal: Vestingh Dome
 
9 feb 26814 HC Rijnvliet MB4
0
17:50 18:20 uit Kampong (S.V.)
  Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 3
 
9 feb 26648 M.H.C. Hoevelaken MB3
0
17:10 17:40 thuis Kampong (S.V.)
  Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 3
 
15 feb 29222 M.H.C. Hoevelaken MB3
0
13:10 13:40 uit SCHC Blaashal
  SCHC Blaashal
Kees Boekelaan 1
3723BA BILTHOVEN
hal: veld 2
 
15 feb 29391 Hockeyclub SCHC MB10
0
12:30 13:00 uit SCHC Blaashal
  SCHC Blaashal
Kees Boekelaan 1
3723BA BILTHOVEN
hal: veld 2
 
4 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 SCHC MB10 2 6 2 0 0 8 2 0
2 Rijnvliet MB4 2 3 1 0 1 3 2 0
3 Hoevelaken MB3 2 3 1 0 1 4 4 0
4 Kampong MB11 2 3 1 0 1 3 3 0
5 Nieuwegein MB5 2 3 1 0 1 1 2 0
6 Schaerweijde MB7 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Naarden MB10 2 0 0 0 2 2 8 0

Uitslagenmatrix
  Schaerweijde MB7SCHC MB10Kampong MB11Nieuwegein MB5Hoevelaken MB3Naarden MB10Rijnvliet MB4
Schaerweijde MB7  
SCHC MB10  
Kampong MB11  
Nieuwegein MB5 0-2   1-0
Hoevelaken MB3 1-3   3-1
Naarden MB10 1-5  
Rijnvliet MB4 3-1  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Nieuwegein MB5 Kampong MB11 0-2 Definitief
.. Hoevelaken MB3 SCHC MB10 1-3 Definitief
.. Nieuwegein MB5 Rijnvliet MB4 1-0 Definitief
.. Naarden MB10 SCHC MB10 1-5 Definitief
.. Rijnvliet MB4 Kampong MB11 3-1 Definitief
.. Hoevelaken MB3 Naarden MB10 3-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
  Kampong MB11 Schaerweijde MB7 11:00 Kampong (S.V.)
  Kampong MB11 Hoevelaken MB3 12:20 Kampong (S.V.)
  Rijnvliet MB4 Naarden MB10 17:40 Stichtse Blaashal
  SCHC MB10 Naarden MB10 18:20 Stichtse Blaashal
  SCHC MB10 Rijnvliet MB4 17:00 Stichtse Blaashal
  Schaerweijde MB7 Hoevelaken MB3 11:40 Kampong (S.V.)
ZONDAG 12 JANUARI 2020
  Hoevelaken MB3 Kampong MB11 15:00 Slag, De
  Kampong MB11 Naarden MB10 15:40 Slag, De
  Naarden MB10 Hoevelaken MB3 16:20 Slag, De
  Nieuwegein MB5 Schaerweijde MB7 15:00 Veerhuis, 't
  Nieuwegein MB5 SCHC MB10 16:20 Veerhuis, 't
  SCHC MB10 Schaerweijde MB7 15:40 Veerhuis, 't
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  Naarden MB10 Rijnvliet MB4 13:40 Korf, De
  Schaerweijde MB7 Rijnvliet MB4 14:20 Korf, De
  Schaerweijde MB7 Naarden MB10 13:00 Korf, De
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Hoevelaken MB3 Rijnvliet MB4 18:20 Kampong (S.V.)
  Hoevelaken MB3 Schaerweijde MB7 17:40 Kampong (S.V.)
  Kampong MB11 Nieuwegein MB5 17:40 Vestingh Dome
  Naarden MB10 Kampong MB11 17:00 Vestingh Dome
  Nieuwegein MB5 Naarden MB10 18:20 Vestingh Dome
  Rijnvliet MB4 Schaerweijde MB7 17:00 Kampong (S.V.)
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Kampong MB11 Rijnvliet MB4 15:00 Kampong (S.V.)
  Naarden MB10 Schaerweijde MB7 17:00 Vestingh Dome
  Naarden MB10 Nieuwegein MB5 18:20 Vestingh Dome
  Rijnvliet MB4 SCHC MB10 15:40 Kampong (S.V.)
  SCHC MB10 Kampong MB11 16:20 Kampong (S.V.)
  Schaerweijde MB7 Nieuwegein MB5 17:40 Vestingh Dome
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Kampong MB11 SCHC MB10 13:40 Trits, Sportcentrum De
  Nieuwegein MB5 Hoevelaken MB3 17:40 Kampong (S.V.)
  Rijnvliet MB4 Nieuwegein MB5 18:20 Kampong (S.V.)
  Rijnvliet MB4 Hoevelaken MB3 17:00 Kampong (S.V.)
  Schaerweijde MB7 SCHC MB10 14:20 Trits, Sportcentrum De
  Schaerweijde MB7 Kampong MB11 13:00 Trits, Sportcentrum De
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
  Hoevelaken MB3 Nieuwegein MB5 13:40 Stichtse Blaashal
  SCHC MB10 Nieuwegein MB5 13:00 Stichtse Blaashal
  SCHC MB10 Hoevelaken MB3 14:20 Stichtse Blaashal