Inloggen
Home
Handige links
Agenda
15-12 
Wijnproeverij
3-1 
Nieuwjaarsborrel
13-1 
Barcommissie - doe a
11-4 
JOJ Paas/Lente Toern
26-6 
Kamelentrofee D-Jeug
3-7 
Kamelentrofee C-Jeug
7-7 
Bestuursvergadering
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
Trimmers Maandag 
Meisjes C1 
Meisjes C3 
Meisjes A1 
Meisjes B4  10 
# tegen = aantal doelpunten tegen
Meisjes B4-Zaal

Teamfoto

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
15 dec 28882 HC Rijnvliet MB3
0
15:50 16:20 thuis Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
15 dec 28713 't Spandersbosch MB6
0
14:30 15:00 thuis Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
5 jan 24087 MHC Muiderberg MB2
0
10:30 11:00 thuis Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
5 jan 24259 Hockey Club Naarden MB7
0
11:50 12:20 thuis Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
12 jan 25799 HC Leerdam MB1
0
14:50 15:20 uit Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
12 jan 25623 't Spandersbosch MB6
0
14:10 14:40 uit Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
26 jan 27342 MHC Muiderberg MB2
0
12:10 12:40 uit Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
26 jan 27165 HC Leerdam MB1
0
12:50 13:20 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
9 feb 26821 Hockey Club Naarden MB7
35
11:15 12:20 uit Lunet, Sportcentrum De
  Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: veld 1
 
9 feb 26649 Hockey Club Zeewolde MB2
35
10:35 11:40 thuis Lunet, Sportcentrum De
  Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: veld 1
 
6 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nieuwegein MB4 2 6 2 0 0 7 1 0
2 Spandersbosch MB6 2 6 2 0 0 4 1 0
3 Rijnvliet MB3 2 3 1 0 1 5 3 0
4 Leerdam MB1 2 3 1 0 1 4 4 0
5 Muiderberg MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Naarden MB7 2 0 0 0 2 2 5 0
7 Zeewolde MB2 2 0 0 0 2 0 8 0

Uitslagenmatrix
  Zeewolde MB2Muiderberg MB2Leerdam MB1Naarden MB7Spandersbosch MB6Nieuwegein MB4Rijnvliet MB3
Zeewolde MB2   0-4
Muiderberg MB2  
Leerdam MB1   3-2
Naarden MB7  
Spandersbosch MB6 2-1 2-0  
Nieuwegein MB4  
Rijnvliet MB3 4-0 1-3  

Uitslagen
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. Leerdam MB1 Naarden MB7 3-2 Definitief
.. Spandersbosch MB6 Leerdam MB1 2-1 Definitief
.. Spandersbosch MB6 Naarden MB7 2-0 Definitief
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Rijnvliet MB3 Zeewolde MB2 4-0 Definitief
.. Rijnvliet MB3 Nieuwegein MB4 1-3 Definitief
.. Zeewolde MB2 Nieuwegein MB4 0-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
  Leerdam MB1 Zeewolde MB2 10:20 Baken, Sportcomplex Het
  Muiderberg MB2 Leerdam MB1 9:40 Baken, Sportcomplex Het
  Nieuwegein MB4 Rijnvliet MB3 16:20 Veerhuis, 't
  Nieuwegein MB4 Spandersbosch MB6 15:00 Veerhuis, 't
  Rijnvliet MB3 Spandersbosch MB6 15:40 Veerhuis, 't
  Zeewolde MB2 Muiderberg MB2 9:00 Baken, Sportcomplex Het
ZONDAG 5 JANUARI 2020
  Leerdam MB1 Rijnvliet MB3 13:40 Baken, Sportcomplex Het
  Naarden MB7 Muiderberg MB2 11:40 Veerhuis, 't
  Nieuwegein MB4 Muiderberg MB2 11:00 Veerhuis, 't
  Nieuwegein MB4 Naarden MB7 12:20 Veerhuis, 't
  Zeewolde MB2 Rijnvliet MB3 14:20 Baken, Sportcomplex Het
  Zeewolde MB2 Leerdam MB1 13:00 Baken, Sportcomplex Het
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
  Muiderberg MB2 Naarden MB7 9:00 Klaas Bouthal
  Naarden MB7 Rijnvliet MB3 9:40 Klaas Bouthal
  Rijnvliet MB3 Muiderberg MB2 10:20 Klaas Bouthal
ZONDAG 12 JANUARI 2020
  Leerdam MB1 Spandersbosch MB6 14:00 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam MB1 Nieuwegein MB4 15:20 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Spandersbosch MB6 Nieuwegein MB4 14:40 Leerdam, Laco Sportcentrum
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Muiderberg MB2 Zeewolde MB2 18:20 Klaas Bouthal
  Muiderberg MB2 Spandersbosch MB6 17:00 Klaas Bouthal
  Naarden MB7 Leerdam MB1 17:40 Kampong (S.V.)
  Rijnvliet MB3 Naarden MB7 17:00 Kampong (S.V.)
  Rijnvliet MB3 Leerdam MB1 18:20 Kampong (S.V.)
  Spandersbosch MB6 Zeewolde MB2 17:40 Klaas Bouthal
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Naarden MB7 Spandersbosch MB6 17:00 Lunet, Sportcentrum De
  Zeewolde MB2 Spandersbosch MB6 17:40 Lunet, Sportcentrum De
  Zeewolde MB2 Naarden MB7 18:20 Lunet, Sportcentrum De
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Leerdam MB1 Muiderberg MB2 12:00 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Muiderberg MB2 Nieuwegein MB4 12:40 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Nieuwegein MB4 Leerdam MB1 13:20 Leerdam, Laco Sportcentrum
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Muiderberg MB2 Rijnvliet MB3 13:40 Dudok Arena, Optisport
  Naarden MB7 Nieuwegein MB4 12:20 Lunet, Sportcentrum De
  Naarden MB7 Zeewolde MB2 11:00 Lunet, Sportcentrum De
  Nieuwegein MB4 Zeewolde MB2 11:40 Lunet, Sportcentrum De
  Spandersbosch MB6 Rijnvliet MB3 14:20 Dudok Arena, Optisport
  Spandersbosch MB6 Muiderberg MB2 13:00 Dudok Arena, Optisport