Inloggen
Home
Handige links
Agenda
3-1 
Nieuwjaarsborrel
11-4 
JOJ Paas/Lente Toern
26-6 
Kamelentrofee D-Jeug
3-7 
Kamelentrofee C-Jeug
11-7 
Familie Hockey Toern
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
Trimmers Maandag 
Meisjes C1 
Meisjes C3 
Meisjes A1 
Meisjes B4  10 
# tegen = aantal doelpunten tegen
Meisjes B2-Zaal

Teamfoto

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
7 dec 31206 MHC Muiderberg MB1
10
16:20 17:00 thuis Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
7 dec 31208 MHC Fletiomare MB4
10
17:40 18:20 thuis Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
11 jan 31262 MHC Fletiomare MB4
0
17:50 18:20 uit Fletio Dome
  Fletio Dome
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: veld 1 (Fletiodome)
 
11 jan 31258 't Spandersbosch MB4
0
17:10 17:40 thuis Fletio Dome
  Fletio Dome
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: veld 1 (Fletiodome)
 
18 jan 31228 't Spandersbosch MB4
0
09:10 09:40 uit Voordaan Blaashal
  Voordaan Blaashal
Lindenlaan 66A
3737RD GROENEKAN
hal: veld 3
 
18 jan 31232 MMHC Voordaan MB2
0
08:30 09:00 uit Voordaan Blaashal
  Voordaan Blaashal
Lindenlaan 66A
3737RD GROENEKAN
hal: veld 3
 
25 jan 31248 MHC Muiderberg MB1
10
11:40 12:20 uit Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
25 jan 31250 Gooische Hockey Club MB4
10
10:20 11:00 thuis Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
1 feb 31240 M.H.C. Weesp MB2
0
11:10 11:40 thuis Voordaan Blaashal
  Voordaan Blaashal
Lindenlaan 66A
3737RD GROENEKAN
hal: veld 3
 
1 feb 31242 MMHC Voordaan MB2
0
11:50 12:20 thuis Voordaan Blaashal
  Voordaan Blaashal
Lindenlaan 66A
3737RD GROENEKAN
hal: veld 3
 
9 feb 31272 Gooische Hockey Club MB4
35
13:15 14:20 uit Lunet, Sportcentrum De
  Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: veld 1
 
9 feb 31274 M.H.C. Weesp MB2
35
12:35 13:40 uit Lunet, Sportcentrum De
  Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: veld 1
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Fletiomare MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gooische MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Muiderberg MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nieuwegein MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Spandersbosch MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Voordaan MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Weesp MB2 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Gooische MB4Nieuwegein MB2Voordaan MB2Weesp MB2Spandersbosch MB4Muiderberg MB1Fletiomare MB4
Gooische MB4  
Nieuwegein MB2  
Voordaan MB2  
Weesp MB2  
Spandersbosch MB4  
Muiderberg MB1  
Fletiomare MB4  


Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
  Muiderberg MB1 Fletiomare MB4 17:40 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Nieuwegein MB2 Fletiomare MB4 18:20 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Nieuwegein MB2 Muiderberg MB1 17:00 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Spandersbosch MB4 Gooische MB4 17:00 Klaas Bouthal
  Spandersbosch MB4 Voordaan MB2 18:20 Klaas Bouthal
  Voordaan MB2 Gooische MB4 17:40 Klaas Bouthal
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
  Fletiomare MB4 Gooische MB4 18:20 Lunet, Sportcentrum De
  Gooische MB4 Voordaan MB2 17:00 Lunet, Sportcentrum De
  Muiderberg MB1 Weesp MB2 13:00 Klaas Bouthal
  Muiderberg MB1 Spandersbosch MB4 14:20 Klaas Bouthal
  Voordaan MB2 Fletiomare MB4 17:40 Lunet, Sportcentrum De
  Weesp MB2 Spandersbosch MB4 13:40 Klaas Bouthal
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
  Fletiomare MB4 Spandersbosch MB4 17:00 Fletio Dome
  Fletiomare MB4 Nieuwegein MB2 18:20 Fletio Dome
  Muiderberg MB1 Voordaan MB2 11:40 Klaas Bouthal
  Nieuwegein MB2 Spandersbosch MB4 17:40 Fletio Dome
  Weesp MB2 Muiderberg MB1 11:00 Klaas Bouthal
  Weesp MB2 Voordaan MB2 12:20 Klaas Bouthal
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  Gooische MB4 Fletiomare MB4 13:40 Klaas Bouthal
  Spandersbosch MB4 Nieuwegein MB2 9:40 Voordaan Blaashal
  Voordaan MB2 Nieuwegein MB2 9:00 Voordaan Blaashal
  Voordaan MB2 Spandersbosch MB4 10:20 Voordaan Blaashal
  Weesp MB2 Fletiomare MB4 14:20 Klaas Bouthal
  Weesp MB2 Gooische MB4 13:00 Klaas Bouthal
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Fletiomare MB4 Weesp MB2 17:40 Klaas Bouthal
  Gooische MB4 Muiderberg MB1 11:40 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Muiderberg MB1 Nieuwegein MB2 12:20 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Nieuwegein MB2 Gooische MB4 11:00 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Spandersbosch MB4 Weesp MB2 17:00 Klaas Bouthal
  Spandersbosch MB4 Fletiomare MB4 18:20 Klaas Bouthal
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Gooische MB4 Spandersbosch MB4 11:40 Klaas Bouthal
  Muiderberg MB1 Gooische MB4 11:00 Klaas Bouthal
  Nieuwegein MB2 Weesp MB2 11:40 Voordaan Blaashal
  Nieuwegein MB2 Voordaan MB2 12:20 Voordaan Blaashal
  Spandersbosch MB4 Muiderberg MB1 12:20 Klaas Bouthal
  Voordaan MB2 Weesp MB2 11:00 Voordaan Blaashal
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Fletiomare MB4 Muiderberg MB1 18:20 Fletio Dome
  Fletiomare MB4 Voordaan MB2 17:00 Fletio Dome
  Gooische MB4 Nieuwegein MB2 14:20 Lunet, Sportcentrum De
  Gooische MB4 Weesp MB2 13:00 Lunet, Sportcentrum De
  Voordaan MB2 Muiderberg MB1 17:40 Fletio Dome
  Weesp MB2 Nieuwegein MB2 13:40 Lunet, Sportcentrum De