Inloggen
Home
Handige links
Agenda
15-12 
Wijnproeverij
3-1 
Nieuwjaarsborrel
13-1 
Barcommissie - doe a
11-4 
JOJ Paas/Lente Toern
26-6 
Kamelentrofee D-Jeug
3-7 
Kamelentrofee C-Jeug
7-7 
Bestuursvergadering
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
Trimmers Maandag 
Meisjes C1 
Meisjes C3 
Meisjes A1 
Meisjes B4  10 
# tegen = aantal doelpunten tegen
Meisjes B1-Zaal

Teamfoto

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 jan 22843 MHC Fletiomare MB1
0
17:50 18:20 thuis Fletio Dome
  Fletio Dome
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: veld 2 (Fletiodome)
 
5 jan 22758 Hockeyclub SCHC MB2
0
17:10 17:40 uit Fletio Dome
  Fletio Dome
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: veld 2 (Fletiodome)
 
11 jan 23768 MHC Fletiomare MB1
0
13:10 13:40 uit Schammer Dome
  Schammer Dome
Schammersteeg 2
3835PT STOUTENBURG
hal: veld 1
 
11 jan 23935 Gooische Hockey Club MB2
0
13:50 14:20 uit Schammer Dome
  Schammer Dome
Schammersteeg 2
3835PT STOUTENBURG
hal: veld 1
 
1 feb 22256 MHC Leusden MB1
10
15:40 16:20 uit Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
1 feb 22423 Hockeyclub SCHC MB2
10
14:20 15:00 thuis Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
9 feb 23012 Hockeyclub Amersfoort MB1
35
16:55 18:00 uit Icoon
  Icoon
Lovink 10
3825MP AMERSFOORT
hal: veld 1
 
9 feb 23179 Gooische Hockey Club MB2
35
17:35 18:40 thuis Icoon
  Icoon
Lovink 10
3825MP AMERSFOORT
hal: veld 1
 
3 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort MB1 2 6 2 0 0 10 0 0
2 Nieuwegein MB1 2 3 1 0 1 6 6 0
3 Fletiomare MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gooische MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SCHC MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Leusden MB1 2 0 0 0 2 2 12 0

Uitslagenmatrix
  Amersfoort MB1Fletiomare MB1Gooische MB2Leusden MB1Nieuwegein MB1SCHC MB2
Amersfoort MB1   6-0
Fletiomare MB1  
Gooische MB2  
Leusden MB1  
Nieuwegein MB1 0-4 6-2  
SCHC MB2  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Nieuwegein MB1 Amersfoort MB1 0-4 Definitief
.. Nieuwegein MB1 Leusden MB1 6-2 Definitief
.. Amersfoort MB1 Leusden MB1 6-0 Definitief
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. SCHC MB2 Fletiomare MB1 0-3 Definitief
.. SCHC MB2 Amersfoort MB1 0-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
  Amersfoort MB1 Fletiomare MB1 15:40 Stichtse Blaashal
ZONDAG 5 JANUARI 2020
  Fletiomare MB1 SCHC MB2 17:00 Fletio Dome
  Nieuwegein MB1 Fletiomare MB1 18:20 Fletio Dome
  SCHC MB2 Nieuwegein MB1 17:40 Fletio Dome
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
  Amersfoort MB1 SCHC MB2 11:40 Schammer Dome
  Fletiomare MB1 Nieuwegein MB1 13:40 Schammer Dome
  Gooische MB2 Nieuwegein MB1 14:20 Schammer Dome
  Gooische MB2 SCHC MB2 13:00 Schammer Dome
  Leusden MB1 Amersfoort MB1 11:00 Schammer Dome
  Leusden MB1 Fletiomare MB1 12:20 Schammer Dome
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  Gooische MB2 Leusden MB1 17:40 Stichtse Blaashal
  Leusden MB1 SCHC MB2 18:20 Stichtse Blaashal
  SCHC MB2 Gooische MB2 17:00 Stichtse Blaashal
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Fletiomare MB1 Leusden MB1 11:40 Lunet, Sportcentrum De
  Gooische MB2 Fletiomare MB1 11:00 Lunet, Sportcentrum De
  Leusden MB1 Gooische MB2 12:20 Lunet, Sportcentrum De
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Leusden MB1 Nieuwegein MB1 16:20 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Nieuwegein MB1 SCHC MB2 15:00 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  SCHC MB2 Leusden MB1 15:40 Merwestein, Sport- en Evenementencom
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Fletiomare MB1 Gooische MB2 16:50 Baarnse (M.H.V.)
  Fletiomare MB1 Amersfoort MB1 16:10 Baarnse (M.H.V.)
  Gooische MB2 Amersfoort MB1 15:30 Baarnse (M.H.V.)
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Amersfoort MB1 Nieuwegein MB1 18:00 Icoon
  Amersfoort MB1 Gooische MB2 19:20 Icoon
  Nieuwegein MB1 Gooische MB2 18:40 Icoon