Inloggen
Home
Handige links
Agenda
3-1 
Nieuwjaarsborrel
11-4 
JOJ Paas/Lente Toern
26-6 
Kamelentrofee D-Jeug
3-7 
Kamelentrofee C-Jeug
11-7 
Familie Hockey Toern
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
Trimmers Maandag 
Meisjes C1 
Meisjes C3 
Meisjes A1 
Meisjes B4  10 
# tegen = aantal doelpunten tegen
Jongens D1-Zaal

Teamfoto

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
8 dec 21511 Almeerse HC JD12C
45
13:45 15:00 uit Topsportcentrum Almere Poort
  Topsportcentrum Almere Poort
Pierre de Coubertinlaan 7
1362LA ALMERE
hal: 3 (Olympiakwartier (boven zwembad))
 
8 dec 21600 Hockeyclub Amersfoort JD1
45
14:25 15:40 thuis Topsportcentrum Almere Poort
  Topsportcentrum Almere Poort
Pierre de Coubertinlaan 7
1362LA ALMERE
hal: 3 (Olympiakwartier (boven zwembad))
 
26 jan 22608 MMHC Voordaan JD3
10
10:20 11:00 thuis Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
26 jan 22521 MHC Fletiomare JD3
10
11:40 12:20 uit Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
2 feb 23868 Schaerweijde JD3
30
15:20 16:20 thuis Juliana van Stolberg
  Juliana van Stolberg
Graaf Hendriklaan 146
3818DN AMERSFOORT
hal: veld 1
 
2 feb 23784 Almeerse HC JD12C
30
14:00 15:00 thuis Juliana van Stolberg
  Juliana van Stolberg
Graaf Hendriklaan 146
3818DN AMERSFOORT
hal: veld 1
 
9 feb 21940 Hockeyclub Amersfoort JD1
0
09:50 10:20 uit Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
9 feb 22104 MHC Fletiomare JD3
0
08:30 09:00 thuis Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
16 feb 23112 Schaerweijde JD3
0
09:10 09:40 uit Voordaan Blaashal
  Voordaan Blaashal
Lindenlaan 66A
3737RD GROENEKAN
hal: veld 1
 
16 feb 23029 MMHC Voordaan JD3
0
09:50 10:20 uit Voordaan Blaashal
  Voordaan Blaashal
Lindenlaan 66A
3737RD GROENEKAN
hal: veld 1
 
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort JD1 2 6 2 0 0 6 1 0
2 Voordaan JD3 2 3 1 0 1 5 4 0
3 Almere JD12C 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Fletiomare JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nieuwegein JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Schaerweijde JD3 2 0 0 0 2 1 7 0

Uitslagenmatrix
  Amersfoort JD1Nieuwegein JD1Schaerweijde JD3Voordaan JD3Fletiomare JD3Almere JD12C
Amersfoort JD1  
Nieuwegein JD1  
Schaerweijde JD3 0-3   1-4
Voordaan JD3 1-3  
Fletiomare JD3  
Almere JD12C  

Uitslagen
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. Schaerweijde JD3 Voordaan JD3 1-4 Definitief
.. Voordaan JD3 Amersfoort JD1 1-3 Definitief
.. Schaerweijde JD3 Amersfoort JD1 0-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
  Almere JD12C Nieuwegein JD1 15:00 Topsportcentrum Almere Poort
  Amersfoort JD1 Almere JD12C 16:20 Topsportcentrum Almere Poort
  Nieuwegein JD1 Amersfoort JD1 15:40 Topsportcentrum Almere Poort
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
  Almere JD12C Voordaan JD3 11:30 Blaashal Almere Poort
  Almere JD12C Fletiomare JD3 12:50 Blaashal Almere Poort
  Voordaan JD3 Fletiomare JD3 12:10 Blaashal Almere Poort
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Almere JD12C Schaerweijde JD3 15:40 Fletio Dome
  Fletiomare JD3 Almere JD12C 15:00 Fletio Dome
  Schaerweijde JD3 Fletiomare JD3 16:20 Fletio Dome
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Almere JD12C Amersfoort JD1 11:40 Trits, Sportcentrum De
  Amersfoort JD1 Schaerweijde JD3 12:20 Trits, Sportcentrum De
  Fletiomare JD3 Nieuwegein JD1 12:20 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Fletiomare JD3 Voordaan JD3 11:40 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Nieuwegein JD1 Voordaan JD3 11:00 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Schaerweijde JD3 Almere JD12C 11:00 Trits, Sportcentrum De
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Amersfoort JD1 Voordaan JD3 13:00 Juliana van Stolberg
  Amersfoort JD1 Fletiomare JD3 14:20 Juliana van Stolberg
  Fletiomare JD3 Schaerweijde JD3 15:40 Juliana van Stolberg
  Nieuwegein JD1 Almere JD12C 15:00 Juliana van Stolberg
  Nieuwegein JD1 Schaerweijde JD3 16:20 Juliana van Stolberg
  Voordaan JD3 Almere JD12C 13:40 Juliana van Stolberg
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Amersfoort JD1 Nieuwegein JD1 10:20 Veerhuis, 't
  Fletiomare JD3 Amersfoort JD1 9:40 Veerhuis, 't
  Nieuwegein JD1 Fletiomare JD3 9:00 Veerhuis, 't
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Schaerweijde JD3 Nieuwegein JD1 9:40 Voordaan Blaashal
  Voordaan JD3 Schaerweijde JD3 9:00 Voordaan Blaashal
  Voordaan JD3 Nieuwegein JD1 10:20 Voordaan Blaashal