Inloggen
Home
Handige links
Agenda
3-1 
Nieuwjaarsborrel
11-4 
JOJ Paas/Lente Toern
26-6 
Kamelentrofee D-Jeug
3-7 
Kamelentrofee C-Jeug
11-7 
Familie Hockey Toern
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
Trimmers Maandag 
Meisjes C1 
Meisjes C3 
Meisjes A1 
Meisjes B4  10 
# tegen = aantal doelpunten tegen
Jongens C2-Zaal

Teamfoto

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
14 dec 23499 MHC Woerden JC3
0
12:30 13:00 uit AT the Office Dome
  AT the Office Dome
Waardsedijk 35
3448HV WOERDEN
hal: 2. Royal Campen Court
 
14 dec 23669 HC Rijnvliet JC2
0
13:10 13:40 thuis AT the Office Dome
  AT the Office Dome
Waardsedijk 35
3448HV WOERDEN
hal: 2. Royal Campen Court
 
25 jan 23417 Hockey Club Naarden JC6
0
15:10 15:40 thuis Kampong (S.V.)
  Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 3
 
25 jan 23242 HC Rijnvliet JC2
0
14:30 15:00 uit Kampong (S.V.)
  Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 3
 
2 feb 23081 Schaerweijde JC6
0
17:50 18:20 thuis Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
2 feb 22997 MHC Soest JC3
0
16:30 17:00 thuis Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
9 feb 22490 Hockey Club Naarden JC6
25
16:45 17:40 uit Jan Wever Hal
  Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: veld 1
 
9 feb 22659 Schaerweijde JC6
25
16:05 17:00 uit Jan Wever Hal
  Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: veld 1
 
4 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nieuwegein JC2 2 6 2 0 0 4 0 0
2 Woerden JC3 2 3 1 0 1 4 5 0
3 Naarden JC6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rijnvliet JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Schaerweijde JC6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Soest JC3 2 0 0 0 2 3 6 0

Uitslagenmatrix
  Nieuwegein JC2Soest JC3Woerden JC3Schaerweijde JC6Naarden JC6Rijnvliet JC2
Nieuwegein JC2   2-0
Soest JC3 0-2   3-4
Woerden JC3  
Schaerweijde JC6  
Naarden JC6  
Rijnvliet JC2  

Uitslagen
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. Soest JC3 Nieuwegein JC2 0-2 Definitief
.. Nieuwegein JC2 Woerden JC3 2-0 Definitief
.. Soest JC3 Woerden JC3 3-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
  Naarden JC6 Rijnvliet JC2 15:00 Vestingh Dome
  Rijnvliet JC2 Soest JC3 15:40 Vestingh Dome
  Soest JC3 Naarden JC6 16:20 Vestingh Dome
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
  Naarden JC6 Soest JC3 15:40 AT the Office Dome
  Nieuwegein JC2 Rijnvliet JC2 13:40 AT the Office Dome
  Schaerweijde JC6 Soest JC3 16:20 AT the Office Dome
  Schaerweijde JC6 Rijnvliet JC2 15:00 AT the Office Dome
  Woerden JC3 Nieuwegein JC2 13:00 AT the Office Dome
  Woerden JC3 Naarden JC6 14:20 AT the Office Dome
ZONDAG 5 JANUARI 2020
  Rijnvliet JC2 Woerden JC3 12:10 Baarnse (M.H.V.)
  Soest JC3 Rijnvliet JC2 11:30 Baarnse (M.H.V.)
  Woerden JC3 Soest JC3 12:50 Baarnse (M.H.V.)
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
  Naarden JC6 Woerden JC3 15:40 Trits, Sportcentrum De
  Schaerweijde JC6 Naarden JC6 15:00 Trits, Sportcentrum De
  Woerden JC3 Schaerweijde JC6 16:20 Trits, Sportcentrum De
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Rijnvliet JC2 Schaerweijde JC6 13:00 Kampong (S.V.)
  Schaerweijde JC6 Woerden JC3 13:40 Kampong (S.V.)
  Woerden JC3 Rijnvliet JC2 14:20 Kampong (S.V.)
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Nieuwegein JC2 Naarden JC6 15:40 Kampong (S.V.)
  Rijnvliet JC2 Naarden JC6 16:20 Kampong (S.V.)
  Rijnvliet JC2 Nieuwegein JC2 15:00 Kampong (S.V.)
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Nieuwegein JC2 Schaerweijde JC6 18:20 Veerhuis, 't
  Nieuwegein JC2 Soest JC3 17:00 Veerhuis, 't
  Soest JC3 Schaerweijde JC6 17:40 Veerhuis, 't
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Naarden JC6 Nieuwegein JC2 17:40 Jan Wever Hal
  Naarden JC6 Schaerweijde JC6 18:20 Jan Wever Hal
  Schaerweijde JC6 Nieuwegein JC2 17:00 Jan Wever Hal