Inloggen
Home
Handige links
Agenda
9-2 
Bierproeverij
15-2 
A/B Feest
2-3 
Scheidsrechters uitl
4-3 
Scheidsrechters uitl
5-3 
Scheidsrechters exam
11-4 
JOJ Paas/Lente Toern
26-6 
Kamelentrofee D-Jeug
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
Trimmers Maandag 
Meisjes C1 
Meisjes C3 
Meisjes A1 
Meisjes B4  10 
# tegen = aantal doelpunten tegen
Jongens C1-Zaal

Teamfoto

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
25 jan 22077 Hockeyclub SCHC JC3
30
10:40 11:40 thuis Trits, Sportcentrum De
  Trits, Sportcentrum De
Goeman Borgesiuslaan 2
3741CR BAARN
hal: veld 1
 
25 jan 22160 Schaerweijde JC3
30
10:00 11:00 uit Trits, Sportcentrum De
  Trits, Sportcentrum De
Goeman Borgesiuslaan 2
3741CR BAARN
hal: veld 1
 
1 feb 23757 VMHC Spitsbergen JC1
0
17:10 17:40 thuis SCHC Blaashal
  SCHC Blaashal
Kees Boekelaan 1
3723BA BILTHOVEN
hal: veld 2
 
1 feb 23586 Hockeyclub SCHC JC3
0
15:50 16:20 uit SCHC Blaashal
  SCHC Blaashal
Kees Boekelaan 1
3723BA BILTHOVEN
hal: veld 2
 
9 feb 22917 Baarnse Mixed Hockey Vereniging JC1
0
14:30 15:00 thuis Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
9 feb 22831 VMHC Spitsbergen JC1
0
15:50 16:20 uit Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
3 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spitsbergen JC1 6 16 5 1 0 23 9 0
2 Schaerweijde JC3 4 9 3 0 1 7 6 0
3 Gooische JC4 8 7 2 1 5 13 12 0
4 Nieuwegein JC1 4 4 1 1 2 2 4 0
5 Baarn JC1 4 4 0 4 0 6 6 0
6 SCHC JC3 4 1 0 1 3 4 18 0

Uitslagenmatrix
  Baarn JC1Gooische JC4Nieuwegein JC1Schaerweijde JC3SCHC JC3Spitsbergen JC1
Baarn JC1   2-2 1-1 2-2
Gooische JC4   0-1 0-1 6-0 2-3
Nieuwegein JC1 0-1   0-2
Schaerweijde JC3 2-0  
SCHC JC3   1-6
Spitsbergen JC1 1-1 3-2 6-2 4-1  

Uitslagen
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. Gooische JC4 Schaerweijde JC3 0-1 Definitief
.. Gooische JC4 Spitsbergen JC1 2-3 Definitief
.. Spitsbergen JC1 Schaerweijde JC3 6-2 Definitief
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Baarn JC1 SCHC JC3 2-2 Definitief
.. SCHC JC3 Spitsbergen JC1 1-6 Definitief
.. Spitsbergen JC1 Baarn JC1 1-1 Definitief
.. Nieuwegein JC1 Gooische JC4 0-1 Definitief
.. Nieuwegein JC1 Schaerweijde JC3 0-2 Definitief
.. Schaerweijde JC3 Gooische JC4 2-0 Definitief
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. Gooische JC4 Nieuwegein JC1 0-1 Definitief
.. Baarn JC1 Nieuwegein JC1 1-1 Definitief
.. Baarn JC1 Gooische JC4 2-2 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Gooische JC4 SCHC JC3 6-0 Definitief
.. Spitsbergen JC1 SCHC JC3 4-1 Definitief
.. Spitsbergen JC1 Gooische JC4 3-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  Baarn JC1 Schaerweijde JC3 13:30 Baarnse (M.H.V.)
  SCHC JC3 Baarn JC1 14:50 Baarnse (M.H.V.)
  Schaerweijde JC3 SCHC JC3 14:10 Baarnse (M.H.V.)
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Nieuwegein JC1 SCHC JC3 11:40 Trits, Sportcentrum De
  SCHC JC3 Schaerweijde JC3 12:20 Trits, Sportcentrum De
  Schaerweijde JC3 Nieuwegein JC1 11:00 Trits, Sportcentrum De
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Gooische JC4 Baarn JC1 15:40 Stichtse Blaashal
  Nieuwegein JC1 Spitsbergen JC1 17:40 Stichtse Blaashal
  SCHC JC3 Gooische JC4 15:00 Stichtse Blaashal
  SCHC JC3 Nieuwegein JC1 16:20 Stichtse Blaashal
  Schaerweijde JC3 Spitsbergen JC1 18:20 Stichtse Blaashal
  Schaerweijde JC3 Baarn JC1 17:00 Stichtse Blaashal
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Baarn JC1 Spitsbergen JC1 15:40 Veerhuis, 't
  Nieuwegein JC1 Baarn JC1 15:00 Veerhuis, 't
  Spitsbergen JC1 Nieuwegein JC1 16:20 Veerhuis, 't