Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer / Coach Alex Meijer
Trainer Simon de Ruiter
Manager Esther van Doorn

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Kromhouters D1 QZ D1 0:00
Phoenix D1 Alliance D1 0:00
Hopbel D1 Geel-Zwart D1 0:00
Beuningen D1 Nieuwegein D1 12:45
Apeliotes D1 Rosmalen D1 12:45
Upward D1 Wijchen D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rosmalen D1 11 28 9 1 1
2 QZ D1 11 24 7 3 1
3 Nieuwegein D1 11 22 6 4 1
4 Geel-Zwart D1 11 19 6 1 4
5 Kromhouters D1 11 19 5 4 2
6 Phoenix D1 11 17 5 2 4
7 Apeliotes D1 11 15 4 3 4
8 Wijchen D1 11 11 3 2 6
9 Upward D1 11 10 2 4 5
10 Beuningen D1 11 8 2 2 7
11 Hopbel D1 11 6 2 0 9
12 Alliance D1 11 5 1 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 feb !Reservering Training 11:00 thuis - Veld 1 - Care for Coffee
12 feb !Oefenwedstrijd nnb 12:45 thuis - Veld 1 - Care for Coffee
26 feb !Oefenwedstrijd Reigers D1 12:45 uit
5 mrt MHCBeuningen D1 12:45 uit
10 mrt MHC DES D1 n.n.b uit
12 mrt THCC De Kromhouters D1 n.n.b thuis
19 mrt HCQZ D1 12:45 uit
26 mrt SMHC De Hopbel D1 n.n.b thuis
2 apr Rosmalen D1 n.n.b thuis
16 apr MHC Wijchen D1 n.n.b uit
23 apr MHC Alliance D1 n.n.b thuis
30 apr V.M.H.C. Geel-Zwart D1 n.n.b uit
7 mei SV Phoenix D1 n.n.b thuis
14 mei Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D1 n.n.b uit
21 mei N.S.H.C. Apeliotes D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Alliance D1 Phoenix D1 (1-2)final
Geel-Zwart D1 Hopbel D1 (7-0)final
Wijchen D1 Upward D1 (3-0)final
Rosmalen D1 Apeliotes D1 (4-0)final
Nieuwegein D1 Beuningen D1 (2-0)scheduled
QZ D1 Kromhouters D1 (1-0)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Kromhouters D1 Nieuwegein D1 (0-0)final
Beuningen D1 Rosmalen D1 (2-4)final
Apeliotes D1 Wijchen D1 (1-3)final
Upward D1 Alliance D1 (2-2)final
Phoenix D1 Geel-Zwart D1 (2-1)final
Hopbel D1 QZ D1 (0-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Geel-Zwart D1 Upward D1 (4-2)final
Wijchen D1 Beuningen D1 (3-3)final
Rosmalen D1 Kromhouters D1 (4-1)final
Nieuwegein D1 QZ D1 (2-2)final
Phoenix D1 Hopbel D1 (4-1)final
Alliance D1 Apeliotes D1 (1-1)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
QZ D1 Rosmalen D1 (3-1)final
Kromhouters D1 Wijchen D1 (2-1)final
Beuningen D1 Alliance D1 (4-0)scheduled
Apeliotes D1 Geel-Zwart D1 (3-0)final
Upward D1 Phoenix D1 (2-0)final
Hopbel D1 Nieuwegein D1 (0-3)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Alliance D1 Kromhouters D1 (1-4)scheduled
Geel-Zwart D1 Beuningen D1 (3-1)final
Wijchen D1 QZ D1 (2-3)final
Rosmalen D1 Nieuwegein D1 (3-3)final
Upward D1 Hopbel D1 (0-2)final
Phoenix D1 Apeliotes D1 (1-2)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Nieuwegein D1 Wijchen D1 (3-1)final
QZ D1 Alliance D1 (7-3)final
Kromhouters D1 Geel-Zwart D1 (2-2)final
Beuningen D1 Phoenix D1 (1-3)final
Apeliotes D1 Upward D1 (0-0)final
Hopbel D1 Rosmalen D1 (2-4)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Geel-Zwart D1 QZ D1 (2-1)final
Wijchen D1 Rosmalen D1 (1-5)final
Apeliotes D1 Hopbel D1 (4-1)final
Upward D1 Beuningen D1 (2-1)final
Phoenix D1 Kromhouters D1 (0-0)final
Alliance D1 Nieuwegein D1 (0-2)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Rosmalen D1 Alliance D1 (4-0)scheduled
Nieuwegein D1 Geel-Zwart D1 (3-0)final
QZ D1 Phoenix D1 (4-2)final
Kromhouters D1 Upward D1 (2-1)scheduled
Beuningen D1 Apeliotes D1 (0-3)final
Hopbel D1 Wijchen D1 (2-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Alliance D1 Wijchen D1 (2-5)final
Geel-Zwart D1 Rosmalen D1 (3-4)final
Beuningen D1 Hopbel D1 (5-2)final
Apeliotes D1 Kromhouters D1 (2-2)final
Upward D1 QZ D1 (1-1)final
Phoenix D1 Nieuwegein D1 (3-1)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Wijchen D1 Geel-Zwart D1 (0-2)final
Rosmalen D1 Phoenix D1 (4-1)final
QZ D1 Apeliotes D1 (2-0)final
Kromhouters D1 Beuningen D1 (3-0)scheduled
VRIJDAG 25 NOVEMBER 2022
Nieuwegein D1 Upward D1 (0-0)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Geel-Zwart D1 Alliance D1 (6-1)scheduled
Beuningen D1 QZ D1 (1-1)final
Apeliotes D1 Nieuwegein D1 (0-1)final
Upward D1 Rosmalen D1 (1-5)final
Phoenix D1 Wijchen D1 (2-2)final
Hopbel D1 Kromhouters D1 (0-2)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Alliance D1 Hopbel D1 (4-0)final