Dames 30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Nicoline Schults-Osieck
Manager Hester ten Hoope
Manager Mirjam Hoppers

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Nieuwegein D30-1 Baarn D30-2 0:00
Muiderberg D30-1 Almere D30-1 0:00
Gooische D30-8 Voordaan D30-5 0:00
Naarden D30-6 Gooische D30-7 0:00
Laren D30-3 Weesp D30-3 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Nieuwegein D30-1 9 24 8 0 1
2 Gooische D30-7 9 20 6 2 1
3 Baarn D30-2 9 19 6 1 2
4 Almere D30-1 9 17 5 2 2
5 Gooische D30-8 9 13 4 1 4
6 Muiderberg D30-1 9 11 3 2 4
7 Laren D30-3 9 10 2 4 3
8 Weesp D30-3 9 8 2 2 5
9 Naarden D30-6 9 4 1 1 7
10 Voordaan D30-5 9 1 0 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt Baarnse Mixed Hockey Vereniging D30-2 n.n.b thuis
19 mrt Almeerse HC D30-1 10:30 uit
26 mrt MMHC Voordaan D30-5 n.n.b thuis
2 apr Gooische Hockey Club D30-7 n.n.b uit
16 apr M.H.C. Weesp D30-3 n.n.b thuis
23 apr Hockey Club Naarden D30-6 n.n.b uit
14 mei Gooische Hockey Club D30-8 n.n.b thuis
21 mei MHC Muiderberg D30-1 n.n.b uit
4 jun Larensche Mixed Hockey Club D30-3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Almere D30-1 Muiderberg D30-1 (5-1)scheduled
Voordaan D30-5 Gooische D30-8 (2-3)final
Gooische D30-7 Naarden D30-6 (4-0)scheduled
Weesp D30-3 Laren D30-3 (0-1)scheduled
Baarn D30-2 Nieuwegein D30-1 (1-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Nieuwegein D30-1 Almere D30-1 (2-0)final
Gooische D30-8 Gooische D30-7 (0-1)scheduled
Laren D30-3 Baarn D30-2 (0-2)final
Muiderberg D30-1 Voordaan D30-5 (4-1)scheduled
Naarden D30-6 Weesp D30-3 (2-6)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Gooische D30-7 Muiderberg D30-1 (3-1)scheduled
Voordaan D30-5 Nieuwegein D30-1 (0-8)final
Almere D30-1 Baarn D30-2 (1-2)final
Naarden D30-6 Laren D30-3 (0-3)final
Weesp D30-3 Gooische D30-8 (2-3)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Nieuwegein D30-1 Gooische D30-7 (2-1)scheduled
Laren D30-3 Almere D30-1 (0-4)scheduled
Baarn D30-2 Voordaan D30-5 (3-0)final
Gooische D30-8 Naarden D30-6 (2-0)scheduled
Muiderberg D30-1 Weesp D30-3 (5-3)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Naarden D30-6 Muiderberg D30-1 (1-1)final
Voordaan D30-5 Almere D30-1 (0-4)scheduled
Gooische D30-7 Baarn D30-2 (2-1)scheduled
Weesp D30-3 Nieuwegein D30-1 (1-4)final
Gooische D30-8 Laren D30-3 (1-1)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Almere D30-1 Gooische D30-7 (1-1)final
Nieuwegein D30-1 Naarden D30-6 (2-1)final
Muiderberg D30-1 Gooische D30-8 (3-1)final
Laren D30-3 Voordaan D30-5 (1-1)final
Baarn D30-2 Weesp D30-3 (2-2)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Gooische D30-7 Voordaan D30-5 (6-0)scheduled
Naarden D30-6 Baarn D30-2 (1-4)final
Weesp D30-3 Almere D30-1 (1-1)final
Muiderberg D30-1 Laren D30-3 (1-1)scheduled
Gooische D30-8 Nieuwegein D30-1 (4-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Almere D30-1 Naarden D30-6 (3-0)final
Nieuwegein D30-1 Muiderberg D30-1 (4-0)scheduled
Voordaan D30-5 Weesp D30-3 (1-4)final
Baarn D30-2 Gooische D30-8 (3-0)final
Gooische D30-7 Laren D30-3 (1-1)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Muiderberg D30-1 Baarn D30-2 (0-1)scheduled
Gooische D30-8 Almere D30-1 (0-1)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Laren D30-3 Nieuwegein D30-1 (1-4)final
Weesp D30-3 Gooische D30-7 (1-4)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Voordaan D30-5 Naarden D30-6 (2-5)final