Heren 30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Eelco de Jong
Manager Patrick Werkhoven

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Spitsbergen H30-1 Geldermalsen H30-1 20:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Montfoort H30-1 9 23 7 2 0
2 Haaskamp H30-1 9 22 7 1 1
3 Maarn H30-1 9 15 4 3 2
4 Nieuwegein H30-1 10 15 4 3 3
5 Rijnvliet H30-1 9 13 4 1 4
6 Kampong H30-5 10 12 3 3 4
7 Doorn H30-2 10 12 3 3 4
8 Geldermalsen H30-1 8 8 3 2 3
9 Fletiomare H30-4 9 8 2 2 5
10 Houten H30-2 9 4 1 1 7
11 Spitsbergen H30-1 8 0 0 3 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt SV Kampong Hockey H30-5 n.n.b thuis
19 mrt Hockeyclub De Haaskamp H30-1 n.n.b uit
26 mrt VMHC Spitsbergen H30-1 n.n.b thuis
2 apr MHC Fletiomare H30-4 n.n.b uit
16 apr Hockeyclub Montfoort H30-1 n.n.b thuis
23 apr Hockey Club Houten H30-2 n.n.b uit
14 mei MHC Maarn H30-1 n.n.b thuis
21 mei Doornse Hockey Club H30-2 n.n.b uit
4 jun HC Rijnvliet H30-1 n.n.b thuis
18 jun HC Geldermalsen H30-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Houten H30-2 Maarn H30-1 (3-2)final
Kampong H30-5 Nieuwegein H30-1 (1-1)final
Haaskamp H30-1 Geldermalsen H30-1 (3-0)final
Fletiomare H30-4 Rijnvliet H30-1 (2-3)final
Doorn H30-2 Montfoort H30-1 (1-3)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Maarn H30-1 Doorn H30-2 (0-0)scheduled
Rijnvliet H30-1 Houten H30-2 (1-0)final
Spitsbergen H30-1 Kampong H30-5 (0-2)final
Geldermalsen H30-1 Fletiomare H30-4 (2-1)scheduled
Nieuwegein H30-1 Haaskamp H30-1 (0-4)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Spitsbergen H30-1 Nieuwegein H30-1 (1-4)final
Doorn H30-2 Rijnvliet H30-1 (2-1)final
Houten H30-2 Geldermalsen H30-1 (0-1)final
Fletiomare H30-4 Haaskamp H30-1 (0-2)final
Kampong H30-5 Montfoort H30-1 (0-3)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Montfoort H30-1 Spitsbergen H30-1 (3-3)final
Geldermalsen H30-1 Doorn H30-2 (2-2)final
Maarn H30-1 Kampong H30-5 (4-3)final
Nieuwegein H30-1 Fletiomare H30-4 (5-2)final
Haaskamp H30-1 Houten H30-2 (3-2)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Kampong H30-5 Rijnvliet H30-1 (2-3)final
Montfoort H30-1 Nieuwegein H30-1 (5-1)final
Spitsbergen H30-1 Maarn H30-1 (3-3)final
Doorn H30-2 Haaskamp H30-1 (0-5)final
Houten H30-2 Fletiomare H30-4 (4-5)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Nieuwegein H30-1 Houten H30-2 (3-2)final
Geldermalsen H30-1 Kampong H30-5 (4-1)final
Rijnvliet H30-1 Spitsbergen H30-1 (4-2)final
Fletiomare H30-4 Doorn H30-2 (2-1)final
Maarn H30-1 Montfoort H30-1 (2-5)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Maarn H30-1 Nieuwegein H30-1 (1-1)final
Montfoort H30-1 Rijnvliet H30-1 (6-3)final
Doorn H30-2 Houten H30-2 (1-1)final
Kampong H30-5 Haaskamp H30-1 (2-2)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Nieuwegein H30-1 Doorn H30-2 (1-2)scheduled
Geldermalsen H30-1 Montfoort H30-1 (1-1)final
Rijnvliet H30-1 Maarn H30-1 (3-5)final
Haaskamp H30-1 Spitsbergen H30-1 (2-1)final
Fletiomare H30-4 Kampong H30-5 (1-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Montfoort H30-1 Haaskamp H30-1 (9-1)final
Spitsbergen H30-1 Fletiomare H30-4 (1-1)final
Kampong H30-5 Houten H30-2 (2-0)final
Rijnvliet H30-1 Nieuwegein H30-1 (1-1)scheduled
Maarn H30-1 Geldermalsen H30-1 (4-2)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Doorn H30-2 Kampong H30-5 (0-1)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Montfoort H30-1 Houten H30-2 (13-2)final
Rijnvliet H30-1 Haaskamp H30-1 (1-2)final
Spitsbergen H30-1 Doorn H30-2 (0-3)final
Maarn H30-1 Fletiomare H30-4 (7-1)final
Nieuwegein H30-1 Geldermalsen H30-1 (4-0)scheduled