Jongens O12-1 Zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer / Coach Roméo Rijpkema
Trainer / Coach Robert Schults
Communicatie Diederik Slot
Manager Yvonne van Hattum
Manager Tamara Vroomen Bontan

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
IJsseloever JO12-2 Woerden JO12-1 15:30
Woerden JO12-1 Zwaluwen JO12-3 16:10
IJsseloever JO12-2 Zwaluwen JO12-3 16:50

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rijnvliet JO12-2 10 25 8 1 1
2 Kampong JO12-3 10 23 7 2 1
3 Nieuwegein JO12-1 7 14 4 2 1
4 Woerden JO12-1 8 10 3 1 4
5 Fletiomare JO12-4 8 6 2 0 6
6 Zwaluwen JO12-3 7 3 1 0 6
7 IJsseloever JO12-2 8 3 1 0 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 feb MHC Fletiomare JO12-4 14:10 uit
5 feb SV Kampong Hockey JO12-3 13:30 uit
12 feb Zwaluwen Utrecht JO12-3 10:50 thuis
12 feb HC Rijnvliet JO12-2 09:30 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Woerden JO12-1 Rijnvliet JO12-2 (1-2)final
Kampong JO12-3 Zwaluwen JO12-3 (6-1)final
Zwaluwen JO12-3 IJsseloever JO12-2 (2-3)final
Fletiomare JO12-4 Rijnvliet JO12-2 (0-4)final
Kampong JO12-3 IJsseloever JO12-2 (5-1)final
Woerden JO12-1 Fletiomare JO12-4 (6-0)final
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Rijnvliet JO12-2 Kampong JO12-3 (4-4)scheduled
Kampong JO12-3 Woerden JO12-1 (3-2)final
Rijnvliet JO12-2 Woerden JO12-1 (4-2)scheduled
Nieuwegein JO12-1 Fletiomare JO12-4 (4-0)final
IJsseloever JO12-2 Fletiomare JO12-4 (1-2)final
Nieuwegein JO12-1 IJsseloever JO12-2 (4-3)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Rijnvliet JO12-2 IJsseloever JO12-2 (2-1)final
Fletiomare JO12-4 Zwaluwen JO12-3 (3-0)final
Zwaluwen JO12-3 Kampong JO12-3 (0-1)final
IJsseloever JO12-2 Nieuwegein JO12-1 (1-4)final
Fletiomare JO12-4 Kampong JO12-3 (3-5)final
Rijnvliet JO12-2 Nieuwegein JO12-1 (2-1)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Zwaluwen JO12-3 Fletiomare JO12-4 (3-1)final
Woerden JO12-1 Nieuwegein JO12-1 (2-3)final
Rijnvliet JO12-2 Fletiomare JO12-4 (5-1)scheduled
Nieuwegein JO12-1 Kampong JO12-3 (2-2)final
Zwaluwen JO12-3 Rijnvliet JO12-2 (0-1)scheduled
Woerden JO12-1 Kampong JO12-3 (3-1)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
IJsseloever JO12-2 Kampong JO12-3 (2-4)final
Zwaluwen JO12-3 Woerden JO12-1 (2-4)scheduled
Kampong JO12-3 Rijnvliet JO12-2 (4-2)final
Nieuwegein JO12-1 Woerden JO12-1 (2-2)scheduled
IJsseloever JO12-2 Rijnvliet JO12-2 (0-2)final