Meisjes O14-2 Zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer / Coach Femke van Doorn
Trainer / Coach Janneke Leutscher
Manager Radna Snoeren

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Nieuwegein MO14-2 Fletiomare MO14-3 11:30
Fletiomare MO14-3 Kromme Rijn MO14-1 12:10
Nieuwegein MO14-2 Kromme Rijn MO14-1 12:50

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Kromme Rijn MO14-1 8 22 7 1 0
2 Kampong MO14-3 12 19 6 1 5
3 Schaerweijde MO14-3 10 14 4 2 4
4 Fletiomare MO14-3 8 11 3 2 3
5 Amersfoort MO14-2 10 11 3 2 5
6 Phoenix MO14-2 10 8 2 2 6
7 Nieuwegein MO14-2 8 7 1 4 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 feb MHC Fletiomare MO14-3 11:30 thuis
12 feb HC Kromme Rijn MO14-1 12:50 thuis
19 feb HC Kromme Rijn MO14-1 15:30 uit
19 feb Schaerweijde MO14-3 16:10 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Kampong MO14-3 Schaerweijde MO14-3 (4-3)final
Schaerweijde MO14-3 Fletiomare MO14-3 (3-4)final
Kampong MO14-3 Fletiomare MO14-3 (2-3)final
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Phoenix MO14-2 Nieuwegein MO14-2 (0-2)final
Amersfoort MO14-2 Nieuwegein MO14-2 (1-1)final
Phoenix MO14-2 Amersfoort MO14-2 (0-1)final
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Kampong MO14-3 Kromme Rijn MO14-1 (3-4)final
Amersfoort MO14-2 Kromme Rijn MO14-1 (2-5)scheduled
Kampong MO14-3 Amersfoort MO14-2 (3-0)final
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Fletiomare MO14-3 Phoenix MO14-2 (5-4)final
Phoenix MO14-2 Schaerweijde MO14-3 (2-3)final
Fletiomare MO14-3 Schaerweijde MO14-3 (3-4)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Phoenix MO14-2 Kromme Rijn MO14-1 (1-5)scheduled
Schaerweijde MO14-3 Amersfoort MO14-2 (5-1)final
Kromme Rijn MO14-1 Kampong MO14-3 (3-0)scheduled
Nieuwegein MO14-2 Amersfoort MO14-2 (3-4)final
Schaerweijde MO14-3 Nieuwegein MO14-2 (4-3)final
Phoenix MO14-2 Kampong MO14-3 (3-1)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Schaerweijde MO14-3 Phoenix MO14-2 (2-2)final
Kromme Rijn MO14-1 Phoenix MO14-2 (5-3)scheduled
Schaerweijde MO14-3 Kromme Rijn MO14-1 (2-4)scheduled
Fletiomare MO14-3 Kampong MO14-3 (0-1)final
Kampong MO14-3 Nieuwegein MO14-2 (1-1)final
Fletiomare MO14-3 Nieuwegein MO14-2 (1-1)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Amersfoort MO14-2 Schaerweijde MO14-3 (3-3)final
Schaerweijde MO14-3 Kampong MO14-3 (1-3)final
Amersfoort MO14-2 Kampong MO14-3 (0-2)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Kromme Rijn MO14-1 Amersfoort MO14-2 (4-0)scheduled
Fletiomare MO14-3 Amersfoort MO14-2 (0-1)final
Kromme Rijn MO14-1 Fletiomare MO14-3 (3-3)scheduled
Nieuwegein MO14-2 Kampong MO14-3 (0-1)final
Kampong MO14-3 Phoenix MO14-2 (0-1)final
Nieuwegein MO14-2 Phoenix MO14-2 (1-1)final