Meisjes O16-2 Zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer / Coach Ilse Klein
Trainer / Coach Ire Stolk
Manager Lobke Pardoel

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
IJsseloever MO16-3 Rijnvliet MO16-2 13:30
Rijnvliet MO16-2 Voordaan MO16-2 14:10
IJsseloever MO16-3 Voordaan MO16-2 14:50

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rijnvliet MO16-2 10 25 8 1 1
2 Fletiomare MO16-3 8 19 6 1 1
3 IJsseloever MO16-3 8 15 4 3 1
4 Voordaan MO16-2 8 11 3 2 3
5 Maarssen MO16-3 8 5 1 2 5
6 Kampong MO16-6 8 4 2 1 5
7 Nieuwegein MO16-2 10 2 0 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 feb MHV Maarssen MO16-3 12:50 thuis
19 feb HC IJsseloever MO16-3 11:30 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Nieuwegein MO16-2 Kampong MO16-6 (0-1)final
Kampong MO16-6 Rijnvliet MO16-2 (0-2)final
Nieuwegein MO16-2 Rijnvliet MO16-2 (1-2)final
Maarssen MO16-3 Fletiomare MO16-3 (2-4)final
IJsseloever MO16-3 Fletiomare MO16-3 (3-3)final
Maarssen MO16-3 IJsseloever MO16-3 (1-2)final
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Rijnvliet MO16-2 Maarssen MO16-3 (2-0)final
Voordaan MO16-2 Fletiomare MO16-3 (2-7)scheduled
Nieuwegein MO16-2 Fletiomare MO16-3 (2-3)final
Maarssen MO16-3 Kampong MO16-6 (2-2)final
Rijnvliet MO16-2 Kampong MO16-6 (5-0)scheduled
Voordaan MO16-2 Nieuwegein MO16-2 (3-2)scheduled
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Voordaan MO16-2 Rijnvliet MO16-2 (2-4)final
Maarssen MO16-3 Rijnvliet MO16-2 (1-3)final
Voordaan MO16-2 Maarssen MO16-3 (1-2)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
IJsseloever MO16-3 Kampong MO16-6 (4-2)final
Kampong MO16-6 Nieuwegein MO16-2 (2-1)final
IJsseloever MO16-3 Nieuwegein MO16-2 (3-1)final
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Kampong MO16-6 Voordaan MO16-2 (1-3)final
Voordaan MO16-2 IJsseloever MO16-3 (2-2)final
Kampong MO16-6 IJsseloever MO16-3 (1-3)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Rijnvliet MO16-2 Nieuwegein MO16-2 (1-0)final
Fletiomare MO16-3 Nieuwegein MO16-2 (5-4)final
Rijnvliet MO16-2 Fletiomare MO16-3 (2-1)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Maarssen MO16-3 Nieuwegein MO16-2 (1-1)final
Nieuwegein MO16-2 Voordaan MO16-2 (2-2)final
Maarssen MO16-3 Voordaan MO16-2 (3-5)final
Fletiomare MO16-3 IJsseloever MO16-3 (2-0)final
Rijnvliet MO16-2 IJsseloever MO16-3 (0-0)final
Fletiomare MO16-3 Rijnvliet MO16-2 (3-0)final