Dames 5

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Wendell Konings
Trainer Daisy van Zoest
Aanvoerder Daisy van Zoest
Communicatie Chemene van de Brug

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Rijnvliet D7 Vianen D1 0:00
IJsseloever D6 Kampong D26 0:00
Culemborg D2-O Rijnvliet D8 0:00
Kampong D23 IJsseloever D5 0:00
Maarssen D7 USHC D10 0:00
Nieuwegein D5 Zwaluwen D7 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Vianen D1 10 25 8 1 1
2 IJsseloever D5 10 23 7 2 1
3 USHC D10 10 18 5 3 2
4 Rijnvliet D8 10 16 5 1 4
5 Kampong D26 10 16 4 4 2
6 Rijnvliet D7 10 16 4 4 2
7 Kampong D23 10 16 4 4 2
8 Culemborg D2-O 10 13 4 1 5
9 Nieuwegein D5 10 12 4 0 6
10 Maarssen D7 10 7 1 4 5
11 IJsseloever D6 9 2 0 2 7
12 Zwaluwen D7 9 0 0 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt Zwaluwen Utrecht D7 n.n.b thuis
10 mrt SV Kampong Hockey D26 n.n.b thuis
17 mrt HC IJsseloever D5 n.n.b uit
24 mrt SV Kampong Hockey D23 n.n.b thuis
7 apr HC IJsseloever D6 n.n.b uit
14 apr HC Rijnvliet D7 n.n.b uit
21 apr MHV Maarssen D7 n.n.b thuis
12 mei CMHC D2 n.n.b uit
26 mei MHC Vianen D1 n.n.b thuis
2 jun HC Rijnvliet D8 n.n.b uit
9 jun U.S.H.C. D10 n.n.b thuis
16 jun Zwaluwen Utrecht D7 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
IJsseloever D5 IJsseloever D6 (6-0)final
Zwaluwen D7 Maarssen D7 (1-6)scheduled
Rijnvliet D8 Vianen D1 (3-7)scheduled
Kampong D23 Rijnvliet D7 (2-2)final
USHC D10 Culemborg D2-O (3-0)final
Kampong D26 Nieuwegein D5 (4-5)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Vianen D1 USHC D10 (2-0)scheduled
Nieuwegein D5 IJsseloever D5 (0-5)final
Maarssen D7 Kampong D26 (1-1)final
Rijnvliet D7 Rijnvliet D8 (1-1)final
Culemborg D2-O Zwaluwen D7 (3-1)final
IJsseloever D6 Kampong D23 (1-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
USHC D10 Rijnvliet D8 (1-3)final
Zwaluwen D7 Vianen D1 (1-6)scheduled
Kampong D23 Nieuwegein D5 (3-1)final
IJsseloever D6 Rijnvliet D7 (1-4)scheduled
Kampong D26 Culemborg D2-O (0-0)final
IJsseloever D5 Maarssen D7 (3-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Maarssen D7 Kampong D23 (0-0)final
Nieuwegein D5 IJsseloever D6 (3-0)final
Culemborg D2-O IJsseloever D5 (1-7)final
Rijnvliet D8 Zwaluwen D7 (4-0)final
Vianen D1 Kampong D26 (5-1)scheduled
Rijnvliet D7 USHC D10 (0-0)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Kampong D26 Rijnvliet D8 (3-2)final
IJsseloever D5 Vianen D1 (1-1)final
IJsseloever D6 Maarssen D7 (1-1)final
Nieuwegein D5 Rijnvliet D7 (1-3)final
Zwaluwen D7 USHC D10 (1-2)final
Kampong D23 Culemborg D2-O (2-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Culemborg D2-O IJsseloever D6 (3-1)final
Rijnvliet D8 IJsseloever D5 (2-3)scheduled
USHC D10 Kampong D26 (3-3)scheduled
Vianen D1 Kampong D23 (2-0)scheduled
Rijnvliet D7 Zwaluwen D7 (6-0)scheduled
Maarssen D7 Nieuwegein D5 (2-4)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Kampong D23 Rijnvliet D8 (2-0)final
IJsseloever D5 USHC D10 (1-3)scheduled
IJsseloever D6 Vianen D1 (1-4)final
Maarssen D7 Rijnvliet D7 (2-2)final
Kampong D26 Zwaluwen D7 (6-0)final
Nieuwegein D5 Culemborg D2-O (3-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
USHC D10 Kampong D23 (2-2)scheduled
Rijnvliet D7 Kampong D26 (1-4)final
Vianen D1 Nieuwegein D5 (4-1)final
Culemborg D2-O Maarssen D7 (1-0)final
Rijnvliet D8 IJsseloever D6 (1-0)final
Zwaluwen D7 IJsseloever D5 (0-6)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Nieuwegein D5 Rijnvliet D8 (2-3)final
IJsseloever D5 Kampong D26 (3-3)final
Culemborg D2-O Rijnvliet D7 (1-9)final
Kampong D23 Zwaluwen D7 (6-0)final
Maarssen D7 Vianen D1 (1-3)final
IJsseloever D6 USHC D10 (0-4)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Vianen D1 Culemborg D2-O (0-1)final
USHC D10 Nieuwegein D5 (2-1)scheduled
Rijnvliet D8 Maarssen D7 (2-0)final
IJsseloever D5 Rijnvliet D7 (8-0)final
Zwaluwen D7 IJsseloever D6 (2-1)scheduled
Kampong D26 Kampong D23 (3-0)final