Inloggen
Hockey
Handige links
Agenda
17-12 
Afsluiting Trimmers
14-1 
HC-vergadering
11-2 
HC-vergadering
11-3 
HC-vergadering
8-4 
HC-vergadering
13-5 
HC-vergadering
17-6 
HC-vergadering
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
Dames 1 - Beker 
Meisjes A5 
Meisjes C5 
Meisjes C5 
Meisjes B3 
# tegen = aantal doelpunten tegen
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

16 december | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Dames 1-Zaal 33679 HC IJsseloever D1 0 13:10 13:40 HILVERSUM
Kerkelanden, Optisport Sportcentrum
Franciscusweg 6a
1216SK HILVERSUM
hal: 1
Dames 1-Zaal 33902 Hilversum D1 0 13:50 14:20 HILVERSUM
Kerkelanden, Optisport Sportcentrum
Franciscusweg 6a
1216SK HILVERSUM
hal: 1
Dames 3-Zaal 42044 SV Kampong Hockey D14 0 15:50 16:20 NIEUWEGEIN
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1 - Nieuwegein
Dames 3-Zaal 42045 Hockey Club Zeewolde D4 0 14:30 15:00 NIEUWEGEIN
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1 - Nieuwegein
Dames A-Zaal 42279 THCC De Kromhouters DA 0 14:30 15:00 DODEWAARD
De Eng
Dalwagen 78B
6669CE DODEWAARD
hal: veld 1
Dames A-Zaal 42278 HC Kromme Rijn DB 0 15:10 15:40 DODEWAARD
De Eng
Dalwagen 78B
6669CE DODEWAARD
hal: veld 1
Meisjes 8E1-Zaal 30736 SV Kampong Hockey M8E1 0 09:50 10:20 UTRECHT
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 3
Meisjes 8E1-Zaal 30770 SV Phoenix M8E1 0 09:10 09:40 UTRECHT
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 3
Meisjes A3-Zaal 38481 MHC Fletiomare MA4 10 19:40 20:20 NIEUWEGEIN
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
Meisjes A3-Zaal 38253 MHC Vianen MA1 10 18:20 19:00 NIEUWEGEIN
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
Meisjes A4-Zaal 33943 MHV Maarssen MA3 10 17:40 18:20 NIEUWEGEIN
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
Meisjes A4-Zaal 42404 Hockeyclub SCHC MA67C 10 16:20 17:00 NIEUWEGEIN
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
Meisjes A5-Zaal 31522 HC Leerdam MA2 0 11:30 12:00 LEERDAM
Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
Meisjes A5-Zaal 31494 SV Phoenix MA5 0 12:10 12:40 LEERDAM
Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
Meisjes B2-Zaal 34633 Almeerse HC MB3 45 09:45 11:00 ALMERE
Topsportcentrum Almere Poort
Pierre de Coubertinlaan 7
1362LA ALMERE
hal: 3 (Olympiakwartier (boven zwembad))
Meisjes B2-Zaal 34301 MHC Muiderberg MB1 45 10:25 11:40 ALMERE
Topsportcentrum Almere Poort
Pierre de Coubertinlaan 7
1362LA ALMERE
hal: 3 (Olympiakwartier (boven zwembad))
Meisjes B3-Zaal 35896 HC Leerdam MB1 10 15:40 16:20 NIEUWEGEIN
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
Meisjes B3-Zaal 36124 Hockeyclub Montfoort MB3 10 14:20 15:00 NIEUWEGEIN
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
Meisjes B4-Zaal 34765 Doornse Hockey Club MB3 30 16:00 17:00 DOORN
Steinheim Sport- en bowlingcentrum
Wijngaardsesteeg 1a
3941MB DOORN
hal: 1
Meisjes B4-Zaal 34263 HC IJsseloever MB5 30 16:40 17:40 DOORN
Steinheim Sport- en bowlingcentrum
Wijngaardsesteeg 1a
3941MB DOORN
hal: 1
Meisjes C1-Zaal 41045 Hilversum MC1 35 16:35 17:40 NAARDEN
Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: veld 1
Meisjes C1-Zaal 41293 Hockey Club Naarden MC1 35 17:15 18:20 NAARDEN
Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: veld 1
Meisjes C2-Zaal 37182 MHC Fletiomare MC2 0 11:50 12:20 NIEUWEGEIN
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1 - Nieuwegein
Meisjes C2-Zaal 37379 Dorsteti MC1 0 10:30 11:00 NIEUWEGEIN
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1 - Nieuwegein
Meisjes C5-Zaal 36079 Hockeyclub Montfoort MC4 0 12:30 13:00 NIEUWEGEIN
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1 - Nieuwegein
Meisjes C5-Zaal 44015 HC Geldermalsen MC2 0 13:50 14:20 NIEUWEGEIN
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1 - Nieuwegein
Meisjes C6-Zaal 44119 SV Phoenix MC5 0 17:50 18:20 UTRECHT
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 4
Meisjes C6-Zaal 44077 MHV Maarssen MC5 0 17:10 17:40 UTRECHT
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 4
Meisjes D2-Zaal 39410 MHC Fletiomare MD7 0 09:50 10:20 VLEUTEN
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
Meisjes D2-Zaal 38999 MHC Soest MD2 0 09:10 09:40 VLEUTEN
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
Meisjes D4-Zaal 36001 SV Phoenix MD5 10 12:20 13:00 NIEUWEGEIN
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
Meisjes D4-Zaal 35773 MHV Maarssen MD7 10 13:40 14:20 NIEUWEGEIN
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
Heren 1-Zaal 41398 MHC Leusden H1 0 17:50 18:20 STOUTENBURG
Let op: Uittenue mee!   
Schammer Dome
Schammersteeg 2
3835PT STOUTENBURG
hal: veld 1
Heren 1-Zaal 40971 MHV Maarssen H1 0 17:10 17:40 STOUTENBURG
Schammer Dome
Schammersteeg 2
3835PT STOUTENBURG
hal: veld 1
Jongens 8E1-Zaal 30079 SV Kampong Hockey J8E5 15 10:55 11:40 UTRECHT
Olympos, Sportcentrum
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 2 (groen)
Jongens 8E1-Zaal 30130 HC Rijnvliet J8E1 15 11:35 12:20 UTRECHT
Olympos, Sportcentrum
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 2 (groen)
Jongens A1-Zaal 39014 Baarnse Mixed Hockey Vereniging JA1 0 19:10 19:40 VLEUTEN
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 2 (Fletiodome)
Jongens A1-Zaal 39231 MHC Fletiomare JA2 0 18:30 19:00 VLEUTEN
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 2 (Fletiodome)
Jongens B1-Zaal 40278 Hockey Club Naarden JB4 0 16:30 17:00 NIEUWEGEIN
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1 - Nieuwegein
Jongens B1-Zaal 40506 Baarnse Mixed Hockey Vereniging JB2 0 17:50 18:20 NIEUWEGEIN
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1 - Nieuwegein
Jongens C3-Zaal 41867 Hockeyclub Montfoort JC1 25 14:05 15:00 MONTFOORT
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: 1
Jongens C3-Zaal 41874 Hockey Club Houten JC5 25 14:45 15:40 MONTFOORT
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: 1
Jongens D1-Zaal 36803 Hilversum JD2 0 08:30 09:00 NIEUWEGEIN
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1 - Nieuwegein
Jongens D1-Zaal 36363 Gooische Hockey Club JD4 0 09:50 10:20 NIEUWEGEIN
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1 - Nieuwegein
Jongens D2-Zaal 36344 H.C. Eemvallei JD4 35 13:15 14:20 AMERSFOORT
Icoon
Lovink 10
3825MP AMERSFOORT
hal: 1
Jongens D2-Zaal 36559 Gooische Hockey Club JD8 35 12:35 13:40 AMERSFOORT
Icoon
Lovink 10
3825MP AMERSFOORT
hal: 1