Inloggen
Hockey
Handige links
Agenda
17-12 
Afsluiting Trimmers
14-1 
HC-vergadering
11-2 
HC-vergadering
11-3 
HC-vergadering
8-4 
HC-vergadering
13-5 
HC-vergadering
17-6 
HC-vergadering
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
Dames 1 - Beker 
Meisjes A5 
Meisjes C5 
Meisjes C5 
Meisjes B3 
# tegen = aantal doelpunten tegen
Trainingsschema
Dit schema loopt van 10-12-2018 t/m 16-12-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes C3-Zaal Femke van Doorn
Iris van Dijk
Merwestein, Sport- en Evenementencom
17:00 - 18:00 Meisjes C4-Zaal Charissa Velders
Maud Sewnarain
Merwestein, Sport- en Evenementencom
18:00 - 19:00 Meisjes A4-Zaal Jan-Willem van Dijk Merwestein, Sport- en Evenementencom
18:00 - 19:00 Meisjes A5-Zaal Merwestein, Sport- en Evenementencom
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:30 Meisjes B4-Zaal Veerhuis, 't
17:15 - 18:30 Meisjes B5-Zaal Veerhuis, 't
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens 6E1-Z Merwestein, Sport- en Evenementencom
16:00 - 17:00 Jongens 6E2-Z Merwestein, Sport- en Evenementencom
16:00 - 17:00 Jongens 6E3-Z Merwestein, Sport- en Evenementencom
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2-Z Merwestein, Sport- en Evenementencom
16:00 - 17:00 Meisjes 6E4-Z Merwestein, Sport- en Evenementencom
16:00 - 17:00 Meisjes 6E5-Z Merwestein, Sport- en Evenementencom
16:30 - 17:30 Meisjes D4-Zaal Veerhuis, 't
16:30 - 17:30 Meisjes D5-Zaal Veerhuis, 't
17:00 - 18:00 Jongens F1-Z Merwestein, Sport- en Evenementencom
17:00 - 18:00 Jongens F2-Z Merwestein, Sport- en Evenementencom
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1-Z Merwestein, Sport- en Evenementencom
17:00 - 18:00 Meisjes 6E3-Z Merwestein, Sport- en Evenementencom
17:00 - 18:00 Meisjes F1-Z Merwestein, Sport- en Evenementencom
17:00 - 18:00 Meisjes F2-Z Merwestein, Sport- en Evenementencom
17:30 - 18:30 Jongens C2-Zaal Nikki Warries
Silke Huisinga
Veerhuis, 't
17:30 - 18:30 Jongens C3-Zaal Bart Slingerland
Jasper Huntelerslag
Veerhuis, 't
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1-Zaal training in calls college
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2-Zaal training in calls college
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3-Zaal training in calls college
18:30 - 19:30 Jongens 8E1-Zaal Training in Cals College
18:30 - 19:30 Meisjes 8E4-Zaal Training in Cals College
18:30 - 19:30 Meisjes A2-Zaal Ties de Groot Veerhuis, 't
18:30 - 19:30 Meisjes B3-Zaal Bas Baars
Johan Pijl
Veerhuis, 't
18:30 - 19:30 Meisjes D3-Zaal Iris van Dijk
Sterre 't Hart
Training in Cals College
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes C5-Zaal Audell de Visser
Marleen van Doorn
Veerhuis, 't
17:00 - 18:00 Meisjes C6-Zaal Isabelle van der Harst
Quirine Stallmann
Veerhuis, 't
17:15 - 18:30 Jongens A1-Zaal Sean Bourgonje Merwestein, Sport- en Evenementencom
17:15 - 18:30 Meisjes A1-Zaal Joseph Flipsen
Vivian Boijens
Merwestein, Sport- en Evenementencom
18:00 - 19:00 Meisjes A3-Zaal Aniel Bansie
Michel Houtzager
Veerhuis, 't
18:00 - 19:00 Meisjes B2-Zaal Natalie Troost
Nicoline Keulen
Veerhuis, 't
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes D1-Zaal Anne Carlijn Hazewinkel
Rianne van der Linden
Veerhuis, 't
16:30 - 17:30 Meisjes D2-Zaal Gwenaëlle Bizet
Marielle Vonk
Nikki Warries
Veerhuis, 't
17:30 - 18:30 Meisjes C1-Zaal Christijn Feijen
Tesse van Broekhoven
Veerhuis, 't
17:30 - 18:30 Meisjes C2-Zaal Feline Reulink
Jessie Brinkman
Veerhuis, 't
18:30 - 19:30 Jongens B1-Zaal Sander Both Veerhuis, 't
18:30 - 19:30 Meisjes B1-Zaal Jeroen van den Berg
Pien Berghoef
Veerhuis, 't